Jump to content
Dogomania

Ufna Amelka z Radys - weekend majowy już w ds.


Onaa

Recommended Posts

19 minut temu, Iwona KW napisał:

Witam 30 stałej dla Amelki. Ile jeszcze brakuje pieniążków ?

 

witaj na dogomanii:)

Dobre pytanie- Onaa czy prowadzisz gdzies jakieś rozliczenie? tzn. ile kto zadeklarował? ja na szybko przeleciałam wątek i na moje oko jest jakieś 120 zł deklaracji...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

witaj na dogomanii:)

Dobre pytanie- Onaa czy prowadzisz gdzies jakieś rozliczenie? tzn. ile kto zadeklarował? ja na szybko przeleciałam wątek i na moje oko jest jakieś 120 zł deklaracji...

 

Czy jest już jakaś opcja DT lub hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Czy jest już jakaś opcja DT lub hoteliku?

Czytałam Gabrysiu, że Onaa ma miejsce dla AMelki w PDT w Krakowie, jest to gdzies na poprzedniej stronie watku...

A jeśli nie....to może Kasia ??

Szkoda, żeby sunia czekała na komplet deklracji...na dogomanii to może naprawde długo potrwać:(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Czytałam Gabrysiu, że Onaa ma miejsce dla AMelki w PDT w Krakowie, jest to gdzies na poprzedniej stronie watku...

A jeśli nie....to może Kasia ??

Szkoda, żeby sunia czekała na komplet deklracji...na dogomanii to może naprawde długo potrwać:(

Chyba opcja DT w Krakowie wchodziła w grę, jeśli Tobiś nie wróci z adopcji, ale niestety wrócił.

Poczekajmy, co napisze Onaa

Link to comment
Share on other sites

Onaaa proszę, odezwij się. Jest juz sporo deklaracji, w sobote jest możliwy transport na śląsk! Czy masz jakieś miejsce dla suni? Czy zebrałaś deklaracje..?

dziś dostałam dośc niepokojące wieści- sądze, że trzeba Amelke zabierać szybko! Jeszcze jednak osoba z fb chce złożyć deklaracje.

I ode mnie będzie skromne 10 zł stałej.

DZIAŁAJMY!!

Link to comment
Share on other sites

BARDZO dziękuję że tutaj jesteście i chcecie pomóc Amelce, zaraz zrobię dokładny spis ale na ten moment wyszło mi że Amelka ma 160zł, to troszkę więcej niż połowa, pdt byłby w Krakowie za 300zł za mc, do tego od razu na początek dochodzą koszty weta, i transport  i sterylka, ja mam już Tobiego co nie ma pełnych deklaracji. Boję się wyciągnąć kolejnego psiaka tak na już jak nie mam pieniędzy, wiadomo bez kasy nic nie ma :(, dlatego chciałam zebrać najpierw większość deklaracji, może jakiejś jednorazowej pomocy, bo na początek są naprawdę spore koszty, i bazarek robię, tak że ciężko mi tak zdecydować że już teraz Amelka jedzie, bo ja nie mam nawet z czego założyć jak trzeba będzie zapłacić za coś, ale  mam nadzieję że w kwietniu się uda ją zabrać ze schronu,

tak że cały czas szukamy pomoc dla Amelki!

Proszę ,

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Jest jeszcze 30 zł stalej deklaracji od Grazyna K. z fb.

 

 

Ojej ! Ale się tu nadziało, nie wiem czy uda się jutro tak na szybko zorganizować dla Amelki pomoc

prosiłam o kontakt kiyoshi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...