Jump to content
Dogomania

Mati chory dziadeczek ze schronu


ewu

Recommended Posts

2 minuty temu, ewu napisał:

Wet oglądał oczka i nie stwierdził wytrzeszczu , Mati ma lekkiego zeza. Ja też nna żywo niczego nie widziałam ale wiadomo warto to jeszcze skonsultować

Jeśli wet już zwrócił uwagę na oczka Matriego i nie stwierdził oznak chorobowych, to myślę, że nie ma co szukać dziury w całym :)  No może przy okazji jakiejś kolejnej wizyty :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MikAga napisał:

Dobry wieczór,

Azalia pewnie jutro napisze,ja od siebie tylko ,że Mati cudnie trafił pod skrzydła Ali i jej rodzinki-na początku trochę zdezorientowany,ale wiedział co to legowisko,poleżał troszkę na kocyku przygotowanym dla niego na sofie,ogonek nieśmiało w ruchu i zwiedzanie mieszkanka,oczywiście pierwsze kroki do kuchni i miseczki.Ma zapowiedziane,że szybko waga będzie ok.Resztę napisze Ala.Cieszę się że mogłam poznać w realu Alunię i Sonię .

Trzymam kciuki za chłopaka,pozdrawiam.

Agnieszka i Mika.

Dziękuję za pomoc dla okruszka:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też kiedyś miałam problemy z bramką i bramą.Kupiłam najtańszą siatkę ogrodową i przypięłam ją do bramy i bramki.Warto takie coś zastosować tymczasowo jeżeli jest mały psiak w domu.

Niech się teraz Matiś zadamawia spokojnie.Jego samopoczucie w dobrych warunkach domowych powinno wzrosnąć.W schronie był w stresie.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elik napisał:

Jeśli wet już zwrócił uwagę na oczka Matriego i nie stwierdził oznak chorobowych, to myślę, że nie ma co szukać dziury w całym :)  No może przy okazji jakiejś kolejnej wizyty :)

On ma dziwny, jasny kolor tych oczu i może na zjęcich jest takie wrażenie. 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że ta jego reakcja na koty u nas wynikała ze stresu. Ledwo co po długiej drodze wszedł na stał ląd, a tu na jego powitanie wyszło pięć czy sześć tłustych kocurów ;), też wcale nie nastawionych pokojowo. Myślę, ze wszystko się dobrze ułoży. Małemu dobrze z oczu patrzy :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem ui Dziadulka:( Mnie tez rozwalają te stare, niechciane psy. Mam takiego w domu i w każdym jego geście, spojrzeniu widac wdzęczność za to, że od roku ma prawdziwy dom i morze miłości...

A co z wątrobą staruszeczka? Czy będzie dostawał Essentiale Forte na jej regenerację? Pytam, bo mogłabym wysłać 1 lub 2 opakowania. Dostałam od koleżanki dla psiaków w potrzebie...

Link to comment
Share on other sites

 

Ewciu on dostał od weta lek na wątrobę ale pewnie po badanich się okaże co dalej.

Być może złe wyniki są efektem choroby odkleszczoej.

Jednak osłonowo zawsze chyba warto dziiadkom podawać coś na wątrobę.

 

 

 

 

 

 

 

 

ew

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, ewu napisał:

 

Ewciu on dostał od weta lek na wątrobę ale pewnie po badanich się okaże co dalej.

Być może złe wyniki są efektem choroby odkleszczoej.

Jednak osłonowo zawsze chyba warto dziiadkom podawać coś na wątrobę.

 

 

 

 

 

 

 

 

ew

Dajcie w takim razie znać, czy mam słać i ewentualnie pod jaki adres:) Essentiale po babeszjozie jest bardzo wskazany, ale niech wet sie wypowie.

Link to comment
Share on other sites

Matiś żyje sobie swoim rytmem,spokojny,kochający jedzonko milutki chłopczyk.

Niepokoi mnie jego dyszenie i ciężki oddech oraz to,że bardzo mało sypia.

Dzisiejszej nocy tuptał po pomieszkaniu,ja z nim wychodziłam kilka razy na ogród,a 

w dzień też nie śpi.To znaczy śpi,dopóki przy nim siedzę,jak tylko muszę wyjść to

od razu podąża za mną.Zobaczymy co powie wet.

Mati bardzo lubi spacerować po ogrodzie,z psem sąsiadów,też staruszkiem witają

się po kilka razy dziennie noskami przez siatkę,merdając do siebie ogonkami.

Ewo Marto,ja uważam że essentiale forte to bardzo dobry lek.Gdy mój mąż miał 

przepuklinę międzykręgową bardzo dużą,to w oczekiwaniu na operację zażywał bardzo

dużo leków p.bólowych i niestety wyniki wątrobowe były naprawdę dramatyczne.

Pomogła dieta i właśnie ten lek,dość szybko wszysto wróciło do normy.Także jeśli 

możesz to prześlij dla malucha.

Bramka już zabezpieczona,mąż po powrocie z pracy porządnie umocował siatkę.

Aha,przypomniało mi się jeszcze,że Matiś nie lubi,nie znosi wręcz karmy wątrobowej

Purina,której troszkę przywiózł.Karmy watrobowe mają taki słaby skład,bez mięsa,tylko

tłuszcz,zboża,a ceny wysokie,chyba dlatego,że weterynaryjne się zwą.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, azalia napisał:

Matiś żyje sobie swoim rytmem,spokojny,kochający jedzonko milutki chłopczyk.

Niepokoi mnie jego dyszenie i ciężki oddech oraz to,że bardzo mało sypia.

Dzisiejszej nocy tuptał po pomieszkaniu,ja z nim wychodziłam kilka razy na ogród,a 

w dzień też nie śpi.To znaczy śpi,dopóki przy nim siedzę,jak tylko muszę wyjść to

od razu podąża za mną.Zobaczymy co powie wet.

Mati bardzo lubi spacerować po ogrodzie,z psem sąsiadów,też staruszkiem witają

się po kilka razy dziennie noskami przez siatkę,merdając do siebie ogonkami.

Ewo Marto,ja uważam że essentiale forte to bardzo dobry lek.Gdy mój mąż miał 

przepuklinę międzykręgową bardzo dużą,to w oczekiwaniu na operację zażywał bardzo

dużo leków p.bólowych i niestety wyniki wątrobowe były naprawdę dramatyczne.

Pomogła dieta i właśnie ten lek,dość szybko wszysto wróciło do normy.Także jeśli 

możesz to prześlij dla malucha.

Bramka już zabezpieczona,mąż po powrocie z pracy porządnie umocował siatkę.

Aha,przypomniało mi się jeszcze,że Matiś nie lubi,nie znosi wręcz karmy wątrobowej

Purina,której troszkę przywiózł.Karmy watrobowe mają taki słaby skład,bez mięsa,tylko

tłuszcz,zboża,a ceny wysokie,chyba dlatego,że weterynaryjne się zwą.

 

Spytaj weta co mu w takim razie kupić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...