Jump to content
Dogomania

Żuczek po śmierci pana stał się nikomu niepotrzebny.Adoptowany Potrzebuje wsparcia na leczenie


Recommended Posts

58 minut temu, malagos napisał:

Dzielna nasza Moli@ :) A Żuczek ma niezwykłe te ślepka, takie jasne!

to prawda! Moli@ jest wyjątkowa :D  mam nadzieję ,że tymi ślepkami  Żuczek,kogoś zahipnotyzuje ;)

Buniaaga, to może żeby się nie pokręciło podaj mi numer konta( tak chyba będzie najprościej) ja wpłacę z pięć dyszek a Ty będziesz wiedziała co z nimi zrobićwstydnis.gif

Moli@  a ja polecę do Dianeczki i tam zajmiemy się ogłoszeniami dla niej, żeby Żuczek się nie obraził, czasem oczko.GIF

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, anica napisał:

to prawda! Moli@ jest wyjątkowa :D  mam nadzieję ,że tymi ślepkami  Żuczek,kogoś zahipnotyzuje ;)

Buniaaga, to może żeby się nie pokręciło podaj mi numer konta( tak chyba będzie najprościej) ja wpłacę z pięć dyszek a Ty będziesz wiedziała co z nimi zrobićwstydnis.gif

Moli@  a ja polecę do Dianeczki i tam zajmiemy się ogłoszeniami dla niej, żeby Żuczek się nie obraził, czasem oczko.GIF

Dziękuję wpłać proszę na konto Fundacji a oni zrobią przelew za kastrację 

Fundacja Zwierzęta Niczyje

48 1020 1332 0000 1902 0840 1806

z dopiskiem dla Żuczka

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, anica napisał:

Ja wczoraj też swoje 50zł przelałam, czyli ...jutro zaciskamy za odjajczenie Żuczkaoczko2.gif

Potwierdzę jak będę miała info z fundacji że jest na koncie.Dziękuję za pomoc w odjajczaniu Żuczka :)

Dodatkowo wbijemy mu przy kastracji chip

Link to comment
Share on other sites

Uczymy się... rano na kolanach oświetlając dodatkowo latarką sprawdziłam podłogi - sucho! nie nasiusiane, nie oznaczone :) odstraszacz, gazeta, wynoszenie na rękach, godzinowe wyjścia przynoszą efekty.

Obudził około 5...wskoczył do łóżka ząbkami za włosy i ciągnął hihi

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Uczymy się... rano na kolanach oświetlając dodatkowo latarką sprawdziłam podłogi - sucho! nie nasiusiane, nie oznaczone :) odstraszacz, gazeta, wynoszenie na rękach, godzinowe wyjścia przynoszą efekty.

Obudził około 5...wskoczył do łóżka ząbkami za włosy i ciągnął hihi

 

Moli@ dzięki za ciężką pracę nad Żuczkiem.Efekty tak cieszą.

Nie dość że pobudka o świcie to do tego za włosy zębami!!

Powodzenia na kastracji

Link to comment
Share on other sites

No gdzie spał Żuczek no gdzie...oczywiście w łóżku ,) Przydreptał w nocy pomruczał... nie dokończyłam zdania -  chcesz się przytulić...już leżał obok, bez problemu wskoczył :)

Trzeba pilnować urwiska "za dobrze się czuje" :)

Podłogi suche...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...