Jump to content
Dogomania

Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?


Recommended Posts

Dnia 15.04.2018 o 00:36, AlfaLS napisał:

U Fuksika wszystko ok. jupi.gif

Gdyby nie niteczki w pyszczku pewnie nawet by nie pamiętał o tym, że tam coś było robione usmiech.gif. Apetyt oczywiście jest, a jakże... Muszę tą parówkę już trochę odchudzić bo niedługo będzie kwadratowy smutny.gif. Mam jednak nadzieję, że teraz jak będzie ciepło to będzie szalał na powietrzu i zacznie w końcu spalać nagromadzone kalorie usmiech.gif.

Co u was?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Podobny obraz
                                Zdrowenka  Spokojnosci  Cudownosci Pelnego
                         Roczku Nowego
                                                Wszystkim Lapenkom
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj w nocy tak się rozpisałam i ... wszystko mi diabli wzięli bo trafiłam na tą nocną przerwę na dogo :-(.

Spróbuję jeszcze raz :-).

Jak zaglądam na stronę tyskiego schroniska to niestety  żadnego z psiaków przedstawionych na wątku już nie ma w dziale "do adopocji". Czy dlatego że zostały adoptowane czy dlatego że odeszły za TM nie wiem... Mnie ze Szczecina trudno to ustalić na miejscu. Jakiś czas temu zmieniły się władze w tym schronie i nie ma już kierowniczki, która mnie kojarzyła i ewentualnie by mi coś konkretnie powiedziała...

Jedna nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz w schronisku są już wolontariusze!!! I poproszę jedną z wolontariuszek, może ona się coś dowie o naszych staruszkach... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

11 minut temu, maarit napisał:

A dlaczego ja myślałam, że jesteś ,,miejscowa" ? Ale mi się pomieszało. Kojarzyłam Cię chyba z wcześniejszych wątków ,,tyszaków". 

 

Pewnie dlatego, że kocham tyszaki a już tyskie staruszki to na maxa :-).

Teraz też bardzo chodziła mi po głowie Elza, sunia, która w tym schronie była zawsze jak brałam kolejne psiaki. Podobno miała 21 lat... Szmat życia za nią. Koniecznie chciałam jej pomóc i tylko świadomość, że mieszkam na 4-tym piętrze, w domu już jeden 21-letni tyszak, mnie wstrzymywało przed zabraniem jej. Szukałam dla niej miejsca gdzie mogłaby wreszcie żyć bez krat. Niestety nie udało mi się i jest mi strasznie przykro z tego powodu... Elza odeszła zaTM ale pozwolę sobie na wstawienie jej na ten wątek bo to też "tyski staruszek" choć już po drugiej stronie.

Tak o niej napisali na stronie schroniska jak szukała domu:

Imię: Elza

Numer ewidencyjny: 5554

Płeć: Samiczka

Wiek: 21 lat 10 miesięcy

Data przyjęcia do Schroniska: 2015-02-13

Sterylizacja/kastracja: tak

 

Opis:

Elza jest najstarszym pieskiem w naszym schronisku. Podobno ma 21 lat. Niedowidzi, niedosłyszy, Ale czy to znaczy, że nie zasługuje na normalne życie, na miłość, na prawdziwy Dom? Czy zjawi się Ktoś kto da szansę tej cudownej, łagodnej suni? Spieszmy się kochać staruszki, one mają tak niewiele czasu.

I jedna fotka bo drugiej coś nie mogę przenieść, ale powalczę i przeniosę...

image.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...