Jump to content
Dogomania

Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?


Recommended Posts

9 godzin temu, Olena84 napisał:

Super że Fuksik tak odżył, a to że popuszcza, może z racji wieku?

Może i tak... Ale może jest na to jakiś lek... W każdym razie zapytam wetów bo jak moja suczka Tara tak miała to propalin pomógł dosłownie drugiego dnia. 

Link to comment
Share on other sites

Winna jestem Wam jeszcze dwie dobre, ba , bardzo dobre informacje. HURA!!!!!!!!!!!!!!!! 

Po pierwsze - już w listopadzie znalazł dom Bafi, nasz numer 1. Psiak, który najdłużej siedział w schronisku. Jakże się cieszę!!!!!!!!!hura.gif

Tak to wielkie wydarzenie zostało opisane na FB:

wspaniale.

Cudowna wiadomość, którą chcemy się z wami podzielić!
Pamiętacie Bafiego?
To był najdłużej przebywający u nas pies. Schronisko było całym jego dotychczasowym życiem... Było, ale już nie jest!!! 
Prawie trzynastoletni Bafi znalazł nowy dom! Takie adopcje pozwalają wierzyć w szczęśliwe zakończenie każdej schroniskowej historii. 
Z nadzieją czekamy na kolejne. Czekają też nasi rezydenci: Moli, Bezan, Brutus... Może i w ich przypadku znajdzie się ktoś, kto je pokocha i ofiaruje dom na starość.

Zdjęcie użytkownika Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach.
 
Biedaczek, tak długo czekał aż się doczekał!!!!!!!
  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A dziś zadzwoniła do mnie Grażynka że do schroniska przyszli ludzie, którzy chcieli adoptować największą biedę jaka jest w schronisku. Psiaka, który nie ma żadnych szans na adopcję. Adoptowali KUFOLA!!!!!!! Tego, który słabo widzi, słabo słyszy, Hura!!!!!!!!!

Kufolku, bądź szczęśliwy!!!!

80d31abe466c91887f686342e72e7ac6_medium.JPG

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fuksik zaraz jedzie do weta na operację... Bedzie miał usuwanego kła, który już się rusza i bardzo niefajnie wygląda. Oczywiście zrobimy cały, dokładny przegląd paszczęki i pewnie coś nie coś jeszcze zostanie usunięte. Choć prawdę mówiąc niewiele tam zostanie to mam nadzieję, że Fuksik nie straci swojego uroku osobistego :-).

Proszę trzymajcie kciuki bo jednak to 18-to letnie serduszko nie jest w najlepszym stanie... Jednak zabieg być musi...

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy za kciuki. Pomogły hura.gif.

Fuksik po zabiegu. Wiem, że na pewno miał wyrwanego kła i jakiś stary korzeń, który był w dziąśle. Niestety, jak go odbierałam Pani doktor, która go operowała miała kolejną operację i wydawała mi go inna lekarka. Jak pojedziemy w sobotę na kontrolę to wszystko się dowiem szczegółowo. Na razie, dla mnie najważniejsze, że Fuks czuje się dobrze, wróciła mu chęć do życia po narkozie i ... szuka jedzenia ok2.gif. Niestety, dziś mam być niedobra i muszę głodzić biednego pieska placze.gif.

Link to comment
Share on other sites

U Fuksika wszystko ok. jupi.gif

Gdyby nie niteczki w pyszczku pewnie nawet by nie pamiętał o tym, że tam coś było robione usmiech.gif. Apetyt oczywiście jest, a jakże... Muszę tą parówkę już trochę odchudzić bo niedługo będzie kwadratowy smutny.gif. Mam jednak nadzieję, że teraz jak będzie ciepło to będzie szalał na powietrzu i zacznie w końcu spalać nagromadzone kalorie usmiech.gif.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...