Jump to content
Dogomania

Pomoc Mocznik:(


wannn

Recommended Posts

Piszę z prośbą o doradzenie. Mam owczarka niemieckiego. Ma 8 lat. Rok temu zaczął siusiać  w domu. Weterynarz powiedział, że to guz przy ujściu cewki moczowej. Nieoperacyjny tylko wyjazd na chemie do Wrocka. Nie zdecydowaliśmy się z powodu finansów. Maks siusiał w pieluszki. ostatnio okazało się że ma przeżuty na nerki. Ma bardzo podwyższony mocznik. Wet powiedziała że najlepiej go uspać, ale jak ja mam uspać psa który normalnie fukncjonuje. Kocham go jak członka rodziny. Potrzebuje pomocy! Jak pozbyć się mocznika? Chociaż troszkę. 

Link to comment
Share on other sites

Trudny temat...bolesny.

Maks choruje na raka,ma przerzuty,co skutkuje m.inn podwyższonym mocznikiem.Można próbować z tzw.płukaniem,to znaczy podawać psu kroplówki,które mają za zadanie wypłukiwanie mocznika.

CZy przerzuty zostały stwierdzone na podstawie usg,czy innego badania?

Poza tym...będziesz wiedział,kiedy nadejdzie TA chwila,nie pozwolisz,żeby Twoj przyjaciel cierpiał.Na razie obserwuj go uważnie,jak się zorientujesz,że go coś boli,wtedy podejmiesz decyzję,żeby go od tego bólu uwolnić...jesteś mu to winien.Przykro mi bardzo...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...