Jump to content
Dogomania

Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!


Nette

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dzisiaj odwiedziłam Ptysia i jego rodzinkę. Zaniosłam ciasteczka od Dreag i smyczkę. Ptyś zapatrzony w Panią Małgosię, oczkami patrzy na nią i przytula się. Śpi przeważnie na kanapie, w nocy z Panią Małgosią. Troszeczkę pomrukuje jeszcze na Pana, ale daje się głaskać. Jak nie ma Pani Małgosi to nie ma najmniejszego problemu :) wtedy Pan też jest super i razem wychodzą i Ptyś przychodzi na wołanie. Bardzo przeżywał wystrzały na Sylwestra. Sam w domu, co zdarza się bardzo rzadko wprawdzie, ale zostaje bez najmniejszego problemu, nie ma szczekania, piszczenia czy niszczenia. Na spacerach zachowuje się doskonale, nie zaczepia psów, nie obszczekuje, bardzo grzeczny jest. Pani Małgosia zakochana :) i Ptyś też :)

Zrobiłam kilka zdjęć, oczywiście na kanapie, przytulony do p. Małgosi, to jak zgram z telefonu, to wkleję.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
7 minut temu, mar.gajko napisał:

Moli, już rozmawiałam z p. Małgosią. Umówiłam się na niedzielę. Udało mi sie umówić behawiorystę. Zapłacę za wizytę.

Cmok.

Dzwoniłam do p. Małgosi..., starałam się wytłumaczyć, jak postępować z gówniarzem...

Dziękuję za behawiorystę i za wizytę w domu Ptysia :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Nasz Kapeć kochany???

Jak to możliwe? Może coś z główką się stało  :(

Hihihi ,)

rozpuszczony..., tak kończy się nadskakiwanie psu.

Pamiętasz super grzecznego Żuczka?..., też zaszalał i trzeba było sprowadzić na ziemię ,)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mar.gajko napisał:

Moli, już rozmawiałam z p. Małgosią. Umówiłam się na niedzielę. Udało mi sie umówić behawiorystę. Zapłacę za wizytę.

Cmok.

Właśnie dzis dowiedziałam się od Moli@ o problemie :( . Oby udało się wyprowadzić łobuza na prostą. 

Bardzo Ci dziękuję mar.gajko za szybkie działanie, umówienie behawiorysty i chęć pokrycia kosztów. Gdyby trzeba było jakoś wspomóc, dawaj znać, coś będę kombinować...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, mar.gajko napisał:

Spotkanie Ptysia z behawiorystą odbyte. P. Małgosia napisała, że bardzo im pomógł zrozumieć problem. Mam nadzieję, że będa się razem z tatą Pani Małgosi stosować do zaleceń. Czekamy na efekty :)

Dziękuję bardzo... mar.gajko.

P. Małgosi bardzo zależy na Ptysiu...pokochała urwisa :), prosiła o pomoc..., czekamy na efekty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...