Jump to content
Dogomania

Eutanazja albo operacja - blagam o pomoc


andzia69

Recommended Posts

Devoner, czy mogę wystawić tę drugą matę dla psa koczującego w krzakach? To znaczy już nie, ale za hotelik trzeba będzie płacić.  Robię teraz kolejne maty na bazarek dla Michasia, ale tak byłoby ich więcej. Jeśli nie obiecałaś jej nikomu innemu, oczywiście i nie sprzedałaś na innym bazarku. Daj znać, bazarek dla Michasia w przyszłym tygodniu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Po obejrzeniu filmików, dr Korta stwierdził, że Dżetta nie porusza się prawidłowo. Dziś pojechaliśmy na wizytę. Pan doktor zrobił rtg kolan i kręgosłupa.
W kręgosłupie nie ma zmian zwyrodnieniowych, natomiast w stawie kolanowym jest zbędny już gwóźdź, który przeszkadza w chodzeniu. 
Dżetta została w Arwecie. Początkowo oprócz usunięcia gwoździa miała mieć wykonaną artroskopię stawów kolanowych. Okazało się jednak, że z dróg rodnych sączy się ropna wydzielina. Miała zrobione USG. Jest prawdopodobne, że to początek ropomacicza. W tej sytuacji prawdopodobnie trzeba będzie zrezygnować z artroskopii.
Biedna ta Dżetula 1f641.png:( Prosimy, trzymajcie kciuki za psicę.

28449719_896367360536281_1730794391_n.jpg

28276401_896314450541572_979521028600406123_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, jankamałpa napisał:

Ojej niedobrze. Ja ogłaszam Dżetkę z informacją, że jest zdrowa. Mam zawiesić jej ogłoszenia?

Nie, nie zawieszaj...i tak ani pół telefonu nie było :( Krzysiek pojechał po Dżettę już. Gwóźdź wyciągnięty, sterylka zrobiona, wszystko ok. Dżetta ma cały czas poniesiony poziom amylazy po zapaleniu trzustki. No cóż...pewnie będzie to nasz kolejny pies na utrzymaniu dożywotnim :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, andzia69 napisał:

Nie, nie zawieszaj...i tak ani pół telefonu nie było :( Krzysiek pojechał po Dżettę już. Gwóźdź wyciągnięty, sterylka zrobiona, wszystko ok. Dżetta ma cały czas poniesiony poziom amylazy po zapaleniu trzustki. No cóż...pewnie będzie to nasz kolejny pies na utrzymaniu dożywotnim :(

Ja już proponowałam żeby kilka ogłoszeń zrobiła ta dziewczyna od Oneczki - bo ma dobrą rękę :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2018 o 18:53, andzia69 napisał:

Nie, nie zawieszaj...i tak ani pół telefonu nie było :( Krzysiek pojechał po Dżettę już. Gwóźdź wyciągnięty, sterylka zrobiona, wszystko ok. Dżetta ma cały czas poniesiony poziom amylazy po zapaleniu trzustki. No cóż...pewnie będzie to nasz kolejny pies na utrzymaniu dożywotnim :(

Napisz proszę jakie to koszty. Przeleję dzisiaj utarg z bazarku i jak dotrze proszę o potwierdzenie tu

 

Bazar była dla Amora ale on znalazł dom i nie pozostawił długów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...