Jump to content
Dogomania

Eutanazja albo operacja - blagam o pomoc


andzia69

Recommended Posts

3 godziny temu, irenas napisał:

Serdecznie zapraszam na bazarek z matami węchowymi (jak ktoś nie wie, co to - trzeba wejść na ten bazarek jest filmik, który wszystko objaśnia) dla Dżety. Oto link:

 

Dzięki irenas.
Dżetta mało co przybiera na wadze. Dziś miała zrobione badania. Okazuje się, że ma zapalenie trzustki. Dostała leki. Za dwa tygodnie kontrola.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, ewab napisał:

Dzięki irenas.
Dżetta mało co przybiera na wadze. Dziś miała zrobione badania. Okazuje się, że ma zapalenie trzustki. Dostała leki. Za dwa tygodnie kontrola.

Dziękuję za wiadomość, chociaż jest okropna. Mam nadzieję, że uda się ją uratować, należy się jej choć kawałek dobrego życia. Trzymam kcuki, a Ty trzymaj, żeby jak najwięcej się wylicytowało za maty.

Pozdrawiam

Irenas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No właśnie, jak się czuje? Bazarek z matami się skończył, czekam jeszcze na dwie wpłaty, proszę więc o przysłanie numeru konta, na który mam przesłać pieniądze dla Dżetty. Domyślam się, że każdy grosz się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Czy Dżetta nie żyje? Zapadła tak całkowita cisza, że aż ciarki po plecach chodzą. A ja chcę przelać pieniądze dla niej, tylko nie mam numeru konta. Niech się ktoś wreszcie odezwie. Nawet jeśli się zdarzyło najgorsze, dług przecież trzeba spłacić, czyli nadal każda złotówka się przyda. Dziewczyny, na Boga, odezwijcie się!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, melduję, że wpłaciłam 245 zł z bazarku z matami węchowymi jako darowiznę dla Dżetty. W końcu Andzia69 litościwie zwróciła mi uwagę, że namiary na konto sa na początku wątku. Najważniejsze, że pieniądze poszły. Czekam na jakieś wieści o samej suni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, irenas napisał:

Kochani, melduję, że wpłaciłam 245 zł z bazarku z matami węchowymi jako darowiznę dla Dżetty. W końcu Andzia69 litościwie zwróciła mi uwagę, że namiary na konto sa na początku wątku. Najważniejsze, że pieniądze poszły. Czekam na jakieś wieści o samej suni.

Dziewczyny na pewno są bardzo zajęte. Ja napisze parę słów. Dziękuję za pomoc i wsparcie finansowe. Sunia żyje ma się coraz lepiej, ma robione ogłoszenia także przeze mnie. Na wątku zwierzaki zwierzaka są jej zdjęcia i opis więc  skopiowałam: "Dżetta bardzo lubi swojego człowieka. W tz-a jest wpatrzona jak w obrazek. Asystuje mu w pracach w ogrodzie. Oczywiście zawsze jest "pod ręką", to znaczy w miejscu gdzie najbardziej przeszkadza :P .
Jakie są jej relacji z innymi zwierzętami? Z moimi psami, zza płota, dyskutuje zawzięcie. Z goldenką, która ostatnio była u nas w odwiedzinach, spacerowały bezkonfliktowo. Tyle, że goldi ma wszystkie zwierza w głębokim poważaniu i żadne jej nie rusza. Dżetta też nie szukała z nią zaczepki. Gdy widzi swoje odbicie w szybie warczy ostro. Kotów wolnobytujących, które przychodzą "na stołówkę" nie goni. Nawet jak są otwarte drzwi. Nie wiem jaka byłaby reakcja, gdyby weszły do pomieszczenia.
Dzieci? Nie odpowiem. Myślę, że starsze, spokojne zaakceptuje. Ona generalnie kocha spokój.
Łapki już zarosły sierścią".

aBMGP7784.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Jaanka.Jak widzisz jestem panikara. Już myślałam, że coś złego się z nią stało. Ale skoro wszystko dobrze, to dobrze. Mam nadzieję, że szybko znajdzie BKC (bardzo kochającego człowieka), który zapewni jej szczęśliwy byt od końca jej życia.

A my być może, jeśli dziewczyny znajdą chętnych i się zgodzą (czemu miałyby się nie zgodzić?) dorzucimy jeszcze stówkę dla niej. Trzymaj kciuki, żeby się udało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

IrenaS bardzo dziękuję za bazarek :) Mata jest super - chociaż moja "amstaffka" traktuje ją jak kolejne posłanko :)

Dzetta żyje :) Kocha pana z dt i chodzi za nim krok w krok. :) Za to Modig jest pani domu :) :) tak się tymczasami podzielili :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, andzia69 napisał:

IrenaS bardzo dziękuję za bazarek :) Mata jest super - chociaż moja "amstaffka" traktuje ją jak kolejne posłanko :)

Dzetta żyje :) Kocha pana z dt i chodzi za nim krok w krok. :) Za to Modig jest pani domu :) :) tak się tymczasami podzielili :)

Słusznie i naukowo! Jedno panisko dla psa, drugie dla suki. Tak powinno być. A co do maty - skoro sprawdza się jako leże -  tyż piknie! Dostałam zdjęcie, że kot zaanektował ją na posłanie. Ciekawe, czy pies w końcu odzyska swoją zabawkę.

Dnia 19.07.2017 o 14:26, Janka@ napisał:

Ale co, kto znalazł ? Bo nie do końca rozumiem?

Chętne na maty. Będzie kolejna stówka dla Dżetty.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, irenas napisał:

Słusznie i naukowo! Jedno panisko dla psa, drugie dla suki. Tak powinno być. A co do maty - skoro sprawdza się jako leże -  tyż piknie! Dostałam zdjęcie, że kot zaanektował ją na posłanie. Ciekawe, czy pies w końcu odzyska swoją zabawkę.

Chętne na maty. Będzie kolejna stówka dla Dżetty.

Aaaaaaaaaaaa- to cieszę się bardzo :).

Link to comment
Share on other sites

Ja też, tym bardziej, że robienie tych mat sprawia mi dużą przyjemność. Popytaj może wśród swoich znajomych, jeśli znajdziesz chętnych, będę je robiła dalej, a dług Dżetty dalej będzie się zmniejszał.

Miłego dnia życzę

Irena

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dług za operacje zapłaciliśmy. Nie umiem powiedzieć jakie są koszty bieżącego leczenia, bo dostajemy zbiorczą fakturę raz na dwa trzy miesiące.
Zrobiłam kilka nowych zdjęć. Niewiele, bo chyba łatwiej wygrać w totka niż sfocić to (mało ruchliwe przecież) zwierzę. Dżetta trochę w paski, bo słońce nam pomagało :P
 

adBMGP7878.jpg

adBMGP7882.jpg

adBMGP7885.jpg

adBMGP7887.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2017 o 21:49, irenas napisał:

Kolejna stówka dla Dżetty poszła. Życzę jej dużo zdrowia i radości, żeby już nigdy nie było jej źle.

Bardzo dziękujemy :)  Dług Dżetty u weterynarza został spłacony. Teraz "tylko" bieżące wydatki związane z karmą i leczeniem chorej trzustki - ale to grosze w porównaniu z f-rą za operacje

 

no i domek by się przydał :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...