Jump to content
Dogomania

Eutanazja albo operacja - blagam o pomoc


andzia69

Recommended Posts

19 minut temu, konfirm31 napisał:

Doczytałam. Biedna sunieczka.  Też myślę,  że jak operować,  to najlepszą metodą.  A ile to może kosztować po wszystkich upustach? 

normalnie kosztuje ok. 3500 średnio za 1 łapę :( nawet jak da dużą zniżkę, to i tak to będą tysiące :( Mam nadzieje, ze trochę zostanie z użebranych funduszy od Aparta i będzie taki dobry, że podzieli się z Dżettą - całe szczęście, że nie miał robionego więzadła tylko resekcję główki i szyjki kości udowej (też błędna diagnoza w Kielcach :(, bo miał mieć zerwane więzadło ). Gdyby miał robione więzadło, to by nie starczyło na zapłacenie operacji. Ale...ale doktor w razie czego poczeka, aż się użebra :) mam nadzieję.

ostatnio pytałam ile kosztuje zwykla metoda w W-wie - 1500 zł/łapa; TTA - robiona wczoraj albo przedwczoraj łapa u owczarka - 2500

Link to comment
Share on other sites

DZISIAj ok. 18 dzwoniłam do lecznicy. Rozmawiałam tylko z panią z recepcji,bo doktor właśnie kończył operować sunię. Mam dzwonić w poniedziałek o 12.  Sorki, że dopiero piszę, ale nie wyrabiam :(

Są  pierwsze wpłaty - wklejam na początek <3

Zrobiłam na tym pomagam, ale cienko idzie :(  To link jest - nie wiem, czemu nie podlinkowuje się    https://pomagam.pl/il9usfl6

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2017 o 22:52, andzia69 napisał:

DZISIAj ok. 18 dzwoniłam do lecznicy. Rozmawiałam tylko z panią z recepcji,bo doktor właśnie kończył operować sunię. Mam dzwonić w poniedziałek o 12.  Sorki, że dopiero piszę, ale nie wyrabiam :(

Są  pierwsze wpłaty - wklejam na początek <3

Zrobiłam na tym pomagam, ale cienko idzie :(  To link jest - nie wiem, czemu nie podlinkowuje się    https://pomagam.pl/il9usfl6

mam nadzieje,ze wszystko jest dobrze , trzymam dalej kciuki za sunie.

jak to mowia ziarnko do ziarnka ..ja widze ,ze podlinkowany i przekierowuje

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Co z sunieczką?

Rozmawialam tylko z panią z recepcji :( z doktorem nie udało mi się porozmawiać - spróbuję jutro

Chciałam poprosić o czas na zebranie pieniędzy i o to, zebyśmy nie musieli 2 x jeździć - czyli żeby zabrać z powrotem 2 psiaki - Dżettę i Modisia :( Bo Dżettę można już zabierać...no ale tylko do kojca hotelowego :( nie mamy dt

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, andzia69 napisał:

Rozmawialam tylko z panią z recepcji :( z doktorem nie udało mi się porozmawiać - spróbuję jutro

Chciałam poprosić o czas na zebranie pieniędzy i o to, zebyśmy nie musieli 2 x jeździć - czyli żeby zabrać z powrotem 2 psiaki - Dżettę i Modisia :( Bo Dżettę można już zabierać...no ale tylko do kojca hotelowego :( nie mamy dt

A jakie ona musi mieć warunki po tych operacjach?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mar.gajko napisał:

A zaraz po operacji? Schody? Czy płasko? Jakaś opieka opatrunkowa? Leki?

Pytałam - teraz jak chodzi asekurują ją pod brzuchem - czyli po schodach i owszem niewielu może, ale trzeba ja np. szalikiem podtrzymywać, schodzenie normalne - nie w podskokach. O lekach nie mówili.

Rozmawiałam z lecznicą. Sunia czuje się dobrze, nie chce chodzić w kołnierzu i chce się koniecznie dobrać do szwów. Modiś glosował w tle 1f642.png:)
teraz ta druga wiadomość...przyziemna i dołująca -nas a mą suczynę potrzebujemy ok. 4500 zl 1f641.png:( Nie wiem, czy damy radę zebrac...na razie idzie cieńko 1f641.png:( Bo to taki zwykły kundelek 1f641.png

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wieści o sunieczce. Dobrze, że się dobrze czuje. Rozumiem, że operacja się udała? 

Mam pierwsze grosze od znajomych dla niej, dołożę jutro po wypłacie coś ode mnie i poleci przelew. Czy dacie radę jakieś podliczenie robić, żeby było wiadomo ile brakuje? 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, pitusia napisał:

Czy koszty są razem z pobytem w lecznicy?

Miałabym kilka książek, jeśli ktoś robiłby bazarek to chętnie oddam.

Najważniejsze, że sunia czuje się dobrze i że zoperowali ją na kredyt.

tak,to  raczej wszystkie koszty jeśli chodzi o sunię

Co do bazarku - ja nie dam rady, jeszcze nie rozliczyłam bazarku dla Aparta ...a ile byków zrobiłam :(  Jeszcze nie wszystkie osoby wpłaciły :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agat21 napisał:

Dzięki za wieści o sunieczce. Dobrze, że się dobrze czuje. Rozumiem, że operacja się udała? 

Mam pierwsze grosze od znajomych dla niej, dołożę jutro po wypłacie coś ode mnie i poleci przelew. Czy dacie radę jakieś podliczenie robić, żeby było wiadomo ile brakuje? 

Wpłaty:

22.02
Barbara T. 50 zł
23.02
Anonimowy darczyńca 300 zł
Karolina Sz. 100 zł
Ewa O 50 zl
Patrycja D 50 zł
Anna D 50z ł
24.02
Ewa B 50 zł
Sylwia W 50 zł
Bożena J 10 zł
27.02
Irena S 50 zł
28.02
Anita N 100 zł
KIK BIS 200 zł

Na pomagam jest 240 zł minus 7,5% prowizji

Nie wiem ile zostało od Aparta

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, pitusia napisał:

Czy koszty są razem z pobytem w lecznicy?

Miałabym kilka książek, jeśli ktoś robiłby bazarek to chętnie oddam.

Najważniejsze, że sunia czuje się dobrze i że zoperowali ją na kredyt.

mogłabym zrobić bazarek, podaj mi tytuły na pw może zdjęcia będą możliwe do znalezienia w internecie; nie wiem czy mogłabyś wysyłać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...