Jump to content
Dogomania

Eutanazja albo operacja - blagam o pomoc


andzia69

Recommended Posts

7 minut temu, auraa napisał:

Jak wstawić banerów?

W prawym górnym rogu klikasz na swój nick, tam ustawienia konta, z lewej strony sygnatura - kopiujesz obrazek do dolnego okna, potem trzeba dwa razy kliknąć na zdjęcie, otworzy się okno, tam będzie miejsce na link, a rozmiar można zmienić. (Ja w pierwszej kolumnie wpisałam 350 - to dotyczy innego banerka ale ten zwłaszca jeśli ma się kilka można zmniejszyć trochę 

Link to comment
Share on other sites

probowałam wejść na dogo i nie mogłam :( dzwoniłam przed 19 do lecznicy, ale się nie dodzwoniłam ...musimy czekać na wieści

takie zdjęcia z hoteliku - marne, bo sunia bardzo zestresowana :( jak Edyta ją chciała zanieść na rękach do samochodu to chciała ją użreć :(

 

 

IMG_2043 (800x533).jpg

IMG_2050 (800x556).jpg

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, andzia69 napisał:

probowałam wejść na dogo i nie mogłam :( dzwoniłam przed 19 do lecznicy, ale się nie dodzwoniłam ...musimy czekać na wieści

takie zdjęcia z hoteliku - marne, bo sunia bardzo zestresowana :( jak Edyta ją chciała zanieść na rękach do samochodu to chciała ją użreć :(

 

 

IMG_2043 (800x533).jpg

IMG_2050 (800x556).jpg

ile wazy i jaka duza jest? biedny wyploszek :(

ja tez myslalam,ze ona taka owczarkowata jest / na tych pierwszych zdjeciach /

wiadomo juz cos wiecej od doktora?

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, beataczl napisał:

ile wazy i jaka duza jest? biedny wyploszek :(

ja tez myslalam,ze ona taka owczarkowata jest / na tych pierwszych zdjeciach /

wiadomo juz cos wiecej od doktora?

rozmawiałam z doktorem - mówi, że suczka jest bardzo grzeczna :) wystraszona, ale chodzi bez kagańca i daje sobie wszystko przy niej zrobić :) zdziwiony, ze tak się zachowywała w hoteliku - no ale szczekanie psów, kojec, obce miejsce mogło działać na nią stresująco :( w tych biednych kolanach oprócz więzadeł jest płyn - pewnie od stanu zapalnego wywołanego przez długotrwały uraz

jak zapytałam jaką metodą chce zoperować - odradza najtańszą ze względu na - wagę, szybkość dochodzenia do siebie i dużo łatwiejszą opiekę pooperacyjną niż w przypadku tych metod zewnątrzstawowych - ograniczenie ruchu czyli klatka i najlepiej operowac 2 łapy w odstępie min. 1 mies.

Powiedział, ze postara się o jakieś zniżki :( ale i tak to duża suma będzie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...