Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

18 godzin temu, mdk8 napisał:

Jest już zbiórka na pomagam.pl    https://pomagam.pl/zwewk9ko

kochani- facebookowicze, proszę , udostępniajmy zbiórkę każdego dnia! codziennie z innym dopisem, prośbą o 5-10 zł i dalsze udostępnianie. FB ma moc...

Ewuniu kochana- mój przelew pójdzie w wekend i w marcu tez pójdzie.

Musiz żyć długo i być z  nami i naszymi zwierzakami jak najdłużej! Nie ma innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Ajula napisał:

Hej Ewa

siepomaga.pl bierze 6%, przy dużych kwotach to jednak jest różnica.

Może ktoś może założyć zbiórkę na siepomaga?

 

Zbiórki są już prowadzone na Pomagam.pl i na konto fundacji i na moje prywatne konto, więc myslę, że kolejnej już nie ogarniemy, bo wszędzie trzeba być, a mnie już doby brakuje. Dlatego też mówiłam, że darowizny najlepiej dawać prywatnie, a jeśli ktoś chce przez organizację, to fundacja bierze 3%

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

kochani- facebookowicze, proszę , udostępniajmy zbiórkę każdego dnia! codziennie z innym dopisem, prośbą o 5-10 zł i dalsze udostępnianie. FB ma moc...

Ewuniu kochana- mój przelew pójdzie w wekend i w marcu tez pójdzie.

Musiz żyć długo i być z  nami i naszymi zwierzakami jak najdłużej! Nie ma innej opcji.

Chciałam przyznać Ci reputację, ale wyczerpałam na dzisiaj limit, więc bardzo pięknie dziękuję za ciepłe słowa i pomoc. Bardzo bym chciała jeszcze pocieszyć się moimi ogonkami i wspólnie z Wami pomagać tym w potrzebie, ale niestety to już nie zależy ode mnie, tylko od kasy...............ech, życie.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, bakusiowa napisał:

Można tez zrobić zbiórkę na zrzutka,pl

Poproszę numer konta.

 

26 minut temu, tomcug napisał:

Ewuś, podaj proszę nr swojego konta, bo skrzynkę czyściłam i trochę za dokładnie. We wtorek przeleję grosik i bardzo mocno ściskam.

zaraz wysyłam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...