Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

3 godziny temu, uxmal napisał:

Pani Ewo

Z każdej pozytywnej zmiany trzeba się cieszyć, wtedy hormony szczęścia zaczynają pracować i zdrowie powraca.

 

Bardzo Szanowne organizatorki...

Gdzie najkorzystniej przesłać pieniądze do fundacji czy przez pomagam? gdzie jest mniejsza prowizja?

 

Każdy wybiera dowolną i najwygodniejszą dla siebie formę pomocy, ale tutaj na dogomanii większość, jeśli nie wszyscy, wpłacają na prywatne konto Ewy, ponieważ cała ofiarowana kwota jest przeznaczona na zakup leku. Na pierwszej stronie jest podstawa prawna takiej działalności.

Jeśli zechcesz wspomóc Ewę w takiej właśnie formie, napisz tutaj a ja prześlę Ci na pw dane do przelewu.

1 godzinę temu, EVA2406 napisał:

To prawda Gusiaczku z tą statystyką ;)

Teresko, dopisz, proszą

- AJula - 20 zł

Dziękuję za każde wsparcie, szczególnie to pogodne słowo :)

Zaraz dopisuję

i przyłączam się do głosu cioteczek, jeśli jest nawet niewielka poprawa, nie przerywaj leczenia.

Ściskam i przesyłam serdeczności

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, uxmal napisał:

Pani Ewo

Z każdej pozytywnej zmiany trzeba się cieszyć, wtedy hormony szczęścia zaczynają pracować i zdrowie powraca.

 

Bardzo Szanowne organizatorki...

Gdzie najkorzystniej przesłać pieniądze do fundacji czy przez pomagam? gdzie jest mniejsza prowizja?

 

Ewa zbiera na swoje konto.

Konto podaje terra.

Dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2017 o 15:53, EVA2406 napisał:

Inka, Twoje niektóre stwierdzenia, mimo łez smutku, doprowadzają człowieka do łez ze śmiechu :)

U mnie też tak znikają.

 

Wczoraj cały dzień spędziłam na Ursynowie. Wyniki były zbliżone do poprzednich, choć hemoglobina trochę spadła. Dostałam krew, ale tak trochę na wyrost, żeby 2 tygodnie był spokój z wyjazdem. Dostałam ostatnie przeciwciało, czyli ten " cudowny mój lek",  Mojego dr nie było i dr, która go zastępowała, w przeciwieństwie do niego, zauważyła niewielką poprawę. na następny mój pobyt zleciła szereg specjalistycznych badań, żeby dr miał porównanie z tymi sprzed miesiąca i sam porównał. Poza tym uważa, że nie powinno robić się przerwy, bo to nie służy  leczeniu. On ostatnio mówił,że trzeba przerwać, bo nie ma efektu. A ja już zgłupiałam.

Ogromnie mnie tymi łzami ze śmiechu ucieszyłaś. :)))

Jak zgłupiałaś, to znaczy, że nie do końca wierzysz w czarne wizje pana doktora, a nas tutaj to bardzo cieszy. Trzymaj się optymistycznej lekarki, a nie lekarza pesymisty. Co Ci szkodzi uwierzyć, że jeszcze może być lepiej...? :)

 

13 godzin temu, anica napisał:

Ewciu , jak najwięcej Dobrych chwil! staraj się myśleć jak najwięcej o miłych rzeczach! .. oczywiście My do takich należymy!z_jezorem.gif

Aniczko, ale czy to aby na pewno...? cool_grin.gif

Co nie zmienia faktu, że podpisuję się pod mądrą radą. :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, inka33 napisał:

Ogromnie mnie tymi łzami ze śmiechu ucieszyłaś. :)))

Jak zgłupiałaś, to znaczy, że nie do końca wierzysz w czarne wizje pana doktora, a nas tutaj to bardzo cieszy. Trzymaj się optymistycznej lekarki, a nie lekarza pesymisty. Co Ci szkodzi uwierzyć, że jeszcze może być lepiej...? :)

 

Aniczko, ale czy to aby na pewno...? cool_grin.gif

Co nie zmienia faktu, że podpisuję się pod mądrą radą. :)

 

... ja myślę o takich dogomaniaczkach, jak Ty Ineczko, tylko takichtancze.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Boję się czekającej mnie rozmowy z moim dr po powrocie z urlopu. Będę miała problem, żeby namówić go na zakup, chociaż kilku, dawek leku. Dziwi mnie, że jest problem z zakupem leku leku, nawet wtedy gdy chcę wyłożyć pieniądze. Dziwny kraj.........

Teresko, są kolejne wpłaty

- UXMAL

-  Kaja8888

Razem - 140 zł

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, EVA2406 napisał:

Boję się czekającej mnie rozmowy z moim dr po powrocie z urlopu. Będę miała problem, żeby namówić go na zakup, chociaż kilku, dawek leku. Dziwi mnie, że jest problem z zakupem leku leku, nawet wtedy gdy chcę wyłożyć pieniądze. Dziwny kraj.........

Teresko, są kolejne wpłaty

- UXMAL

-  Kaja8888

Razem - 140 zł

Bardzo dziękuję.

Ewuniu, uświadom Pany dr ,że Ty walczysz o życie a od niego oczekujesz, aby Cię w tym wspierał a nie przeszkadzał. Mam nadzieję, że jednak nie będzie to trudna rozmowa.

Darczyńców dopisuję.

 

ps. zostawiam linki do poczytania i wysłuchania:

http://polakuleczsiesam.pl/alternatywne-metody-leczenia-raka-zestawienie/

http://polakuleczsiesam.pl/lezy-prawdziwa-przyczyna-wiekszosci-naszych-chorob/

 

Link to comment
Share on other sites

Ewa przecież to nie Pan doktor płaci za lek tylko Ty - ma bezwzględnie zakupić. Jeżeli będzie niemiły to powiedz że zmienisz lekarza. Nie dość że przejmujesz się choroba to jeszcze dodatkowo będziesz się stresować lekarzem, on jest po to żeby Cię leczyć!!!!! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, kaja8888 napisał:

Ewa przecież to nie Pan doktor płaci za lek tylko Ty - ma bezwzględnie zakupić. Jeżeli będzie niemiły to powiedz że zmienisz lekarza. Nie dość że przejmujesz się choroba to jeszcze dodatkowo będziesz się stresować lekarzem, on jest po to żeby Cię leczyć!!!!! 

dokładnie!

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, kaja8888 napisał:

Ewa przecież to nie Pan doktor płaci za lek tylko Ty - ma bezwzględnie zakupić. Jeżeli będzie niemiły to powiedz że zmienisz lekarza. Nie dość że przejmujesz się choroba to jeszcze dodatkowo będziesz się stresować lekarzem, on jest po to żeby Cię leczyć!!!!! 

To nie jest takie proste - zmienić lekarza. Instytut onkologii rządzi się własnymi prawami. Kto tam był, ten wie. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kaja8888 napisał:

Ale przecież nie można odbierać nadziei, jak jest chociaż mała poprawa to warto walczyć, jeżeli pacjenta jest stać na lek to dlaczego ma go nie dostać???? Ewcia nie bój się lekarza i domagaj się kontynuacji leczenia tym lekiem!!!!!

Zgadza się, trzeba walczyć:) Ja tez jestem za tym:)

Link to comment
Share on other sites

Długo mnie nie było.
Przyszłam, przeczytałam, zmroziło mnie, słów zabrakło, bo co powiedzieć/napisać...
Potem przeczytałam info o wynikach, które troszkę się poprawiły. I nadzieja wróciła.
Walcz! Walcz o lek. Walcz o zmianę lekarza, skoro ten jest maruderem smutasem. A przede wszystkim walcz o siebie!
Trzymam mocno, bardzo bardzo mocno kciukI!!! I dużo siły życzę! I jeszcze więcej wiary, że się uda, że będzie lepiej!
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...