Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Dnia 27.07.2017 o 11:36, Ewa Marta napisał:

Ewuś, to właśnie chciałam Ci przekazać kiedy rozmawiałyśmy. Lekarze powiedzieli Ci "statystyczną" prawdę, ale organizm ludzki potrafi spłatać niezłe figle. Najważniejsze, to nie poddawać się. Masz dla kogo i masz po co żyć. Dopóki walczysz, jest nadzieja! Nie przyjmuję do wiadomości tych kilku miesięcy. Za dwa lata jesteśmy umówione wiesz gdzie i wiesz po co! Walcz z tym gadem!!!!!!!

EVA, nie wiem, jak ubrać w słowa myśli, więc tylko podpisze się pod słowami Ewy...

Dodam jeszcze tylko - nie pozwól lekarskiej statystyce, by pozbawiła Cię nadziei! Przytulam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2017 o 11:36, Ewa Marta napisał:

Ewuś, to właśnie chciałam Ci przekazać kiedy rozmawiałyśmy. Lekarze powiedzieli Ci "statystyczną" prawdę, ale organizm ludzki potrafi spłatać niezłe figle. Najważniejsze, to nie poddawać się. Masz dla kogo i masz po co żyć. Dopóki walczysz, jest nadzieja! Nie przyjmuję do wiadomości tych kilku miesięcy. Za dwa lata jesteśmy umówione wiesz gdzie i wiesz po co! Walcz z tym gadem!!!!!!!

Ewuniu, też zacytuję Ewę Martę bo nic dodać nic ująć. Walcz kochana i wierz tak jak my tutaj wierzymy, że dasz radę.

Link to comment
Share on other sites

Ewcia absolutnie nie poddawaj się ja ze swojego otoczenia znam co najmniej 2 przypadki gdzie lekarze nie dawali szans a pecjencie żyją i ja wierzę  że  tak będzie w Twoim przypadku :) tylko się nie poddawaj wola życia naprawdę  czyni cuda i ten cud się zdarzy także w Twoim przypadku!!!! 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kaja8888 napisał:

Ewcia soki świeżo wyciskane z granata, brokuły, buraki, jarmuż i wszystko co się da owoce i warzywa codziennie plus  dużo świeżego imbiru 

Świeża pokrzywa i natką pietruszki w różnych kombinacjach najlepiej z wyciskarki 

Dziękuję za dobre rady i serdeczne myśli. Całe to zielsko przerabiałam.Jedynie granat mi umknął.

Oneczko, Loluś zarośnięty czy nie, zawsze jest piękny.

Dzisiaj robiłam badania i są trochę lepsze niż w ub tygodniu, choć to poprawa znikoma. Najgorzej, że noga się nie zrosła.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, terra napisał:

Internet aż pulsuje od informacji nt. właściwośći roślin i ich wpływu na organizm.

Nie dawno trafiłam na taki artykuł, Ewuniu, może warto spróbować:

https://dompelenpomyslow.pl/austriacki-sok-ktory-wyleczyl-juz-45-tysiecy-osob-raka-wystarcza-42-dni-kuracji/

Tereniu, buraki stosowałam bardzo długo, aż organizm odrzucił je, a ja ledwie nie zakończyłam życia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2017 o 19:27, EVA2406 napisał:

Dziękuję za dobre rady i serdeczne myśli. Całe to zielsko przerabiałam.Jedynie granat mi umknął.

Oneczko, Loluś zarośnięty czy nie, zawsze jest piękny.

Dzisiaj robiłam badania i są trochę lepsze niż w ub tygodniu, choć to poprawa znikoma. Najgorzej, że noga się nie zrosła.

To jest dobra wiadomość i tego się trzymaj! Buziaki. :)

Link to comment
Share on other sites

Po powrocie ,witam się u Ewuniheej.gif  .. i cieszę się razem z Wami, że jest poprawa!  najważniejsze ,że jest!  ..nawet drobnymi kroczkami!.. a może to lepiej ,że drobnymi? 

Ewuniu, wiedzę widzę masz już sporą! jeszcze trochę i książki będziesz mogła pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...