Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Dnia 21.06.2017 o 10:35, Ewa Marta napisał:

Ewa nadal w szpitalu, ale jest szansa, że w przyszłym tygodniu wypuszczą ja na kilka dni do domu. Ewci ciężko pisać, bo od leżenia ma wszystko poodciskane, a nogę musi trzymać cały czas płasko. Dodatkowo wyniki nie powalają niestety i dlatego trudno powiedzieć, czy dostanie kilka dni wolnego. Bardzo za to trzymam kciuki, bo w domu na pewno odżyje!

Jestem z Tobą Ewa...całym sercem i myślami.

Link to comment
Share on other sites

Kochane,

Wchodzę tutaj rzadko i czytam zbiorczo wasze wiadomości i jest mi niezmiernie miło, że tak mnie wspieracie. Dziękuję za każde wasze dobre słowo, myślę, że współną wiarą wyjdę z tego i stanę na nogi.

Teresko, dopisz prosze kolejne wpłaty:

tomcug - 50zł

Azalia - 50zł

Bardzo dziękuję za waszą pomoc.

frezje.jpg.da50abdd891539966ff6478409acd122.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2017 o 06:58, terra napisał:

Witam i o zdrowie pytam.

Czy ktoś wie, jak czuje się nasza Ewcia?

Teresko, dzękuję. Niestety, nie najlepiej. Najgorze że muszę leżeć i to mnie dobija, bo bardzo osłabia.

Jutro mam badania szpitalu i jeśli wyniki będą w miarę to podadzą serię kroplówek i wrócę do domu.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, EVA2406 napisał:

Teresko, dzękuję. Niestety, nie najlepiej. Najgorze że muszę leżeć i to mnie dobija, bo bardzo osłabia.

Jutro mam badania szpitalu i jeśli wyniki będą w miarę to podadzą serię kroplówek i wrócę do domu.

Ewuniu, może w końcu się odwróci na lepsze, tyle ludzi myśli o Tobie i Cię wpiera. Mocno w to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...