Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Dnia 11.03.2017 o 13:09, cancer43 napisał:

Warszawiacy - gratka nie lada -sesja zdjęciowa od Isadory ,nie muszę chyba mówić,jakie ona robi zdjęcia,cena wywoławcza jedyne 5 dyszek

Nie umiem wstawić tej oferty,może ktoś pomoże ? Licytacja jednocześnie na FB i dogomanii

 

Polecamy zdjęcia Isadory! :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎09 o 10:35, Kejciu napisał:

Również się przywitam :-)

czy obecnie trwa jakiś bazarek dla Ewy ? przepraszam jeśli przeoczyłam mogłabym przekazać jakieś fanty

Zacytuję sama siebie :) komu mogłabym wysłać zdjęcia fantów które mam do wstawienia na jakiś bazarek ?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Kejciu napisał:

Zacytuję sama siebie :) komu mogłabym wysłać zdjęcia fantów które mam do wstawienia na jakiś bazarek ?

Na facebooku trwa bazarek cancer43, a tutaj na dogo Nadziejki. Zapytaj, która może dołożyć Twoje fanty.

Każda złotówka się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2017 o 21:02, EVA2406 napisał:

Słabo u mnie z tą wiarą, ale dzisiaj nabyłam witaminę B17. Pestki kiedyś jadłam w dużych ilościach, ale organizm wreszcie odmówił współpracy i odstawiłam.

To prawda. Jestem w szoku, że aż tak dużo. Nawet piękny pierścionek z brylancikiem jest.

Zdjęcia Dorotki są przepiękne.Polecam.  Nawet "moja" Polcia się załapała na sesję.

... Ja w pestki wierzę! jeśli bardziej będzie Ci służyć w tabletkach, to łykaj ,podobno ważne jest ...od jakiego producenta? tiaaa.gif

jakiej firmy kupiłaś B17?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Dziękuję za odpowiedź :) nie znam wprawdzie tej ale poproszę siostrę o zdanie na temat tej ( słyszałam ,że Szwajcaria ma dobrą?  ale w jakim sensie dobrą?nie umiem powiedzieć)

 

Nie znam się na tym. Zaprzyjaźniona dr mi przywiozła. Podobno dobrze poprawia morfologię, a to mi bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, cancer43 napisał:

Majowa,Twoje licytacje zapisane

,Anica,Tereska Cię przebiła,proponując za pierścionek 550 zł

Danusiu, dziękuję kwiatek.gif,przekażę dalej (licytuję dla kolegi) dobrze ,że coś się dzieje!...

 

10 godzin temu, EVA2406 napisał:

Nie znam się na tym. Zaprzyjaźniona dr mi przywiozła. Podobno dobrze poprawia morfologię, a to mi bardzo potrzebne.

... jak doktor, to znaczy się ...musi być dobra!ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...