Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Jestem i ja.

EVA, ściskam serdecznie. <3

 

Dziewczyny fejsbukowe,
przeczytałam wątek i przyszło mi coś do głowy. Ktoś tu wspomniał o napisaniu do Michała Olszańskiego i zainteresowanie Ekspresu Reporterów. Może zwyczajnie podesłać mu wydarzenie EVY...? Ja nie fb-owa jestem, więc nie kumam co tam jak, ale jakoś na priv, z prośbą o zainteresowanie się tematem w kontekście Eks. Rep...?
Nawet znalazłam przez gugla jego profil: https://www.facebook.com/pages/Michał-Olszański/512381888901375?ref=br_rs
ale może jest też osobny do programu...?

Edit: to chyba jednak nie jest dobry link, to chyba nie profil tylko informacja... Niech któraś mnie poprawi, jak coś... :/

Edit 2: O, tu jest już chyba dobry do programu: https://www.facebook.com/magazynekspresureporterow/

 

Druga sprawa, czy ktoś mógłby jakoś przystępnie mi wytłumaczyć - może być na PW - o co chodzi na FB z wydarzeniami, udostępnianiem itp. Ja nie mam fb, ale poprosiłabym kogoś kto ma, ale bardzo słabo się po nim porusza, bo właściwie nie korzysta, ale ma troszkę znajomych, więc jak to przesyłać dalej można oprócz kliknięcia w 'udostępnij'. Np. zerknęłam w ten link do bazarku na fb, ale to jest grupa (?) i ja nie rozumiem, gdzie się kończy jeden bazarek, a gdzie zaczyna ten EVciowy...

Aha, i czy ktoś z dogo mógłby ew. coś zalicytować tam w moim imieniu, pisząc np. inka33 z dogo...?
No i wyjaśnić (na PW) jak mam sprawdzać, jaka jest sytuacja fantu i w ogóle do kiedy działa ten bazarek...?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, inka33 napisał:

Druga sprawa, czy ktoś mógłby jakoś przystępnie mi wytłumaczyć - może być na PW - o co chodzi na FB z wydarzeniami, udostępnianiem itp. Ja nie mam fb, ale poprosiłabym kogoś kto ma, ale bardzo słabo się po nim porusza, bo właściwie nie korzysta, ale ma troszkę znajomych, więc jak to przesyłać dalej można oprócz kliknięcia w 'udostępnij'. Np. zerknęłam w ten link do bazarku na fb, ale to jest grupa (?) i ja nie rozumiem, gdzie się kończy jeden bazarek, a gdzie zaczyna ten EVciowy...

Aha, i czy ktoś z dogo mógłby ew. coś zalicytować tam w moim imieniu, pisząc np. inka33 z dogo...?
No i wyjaśnić (na PW) jak mam sprawdzać, jaka jest sytuacja fantu i w ogóle do kiedy działa ten bazarek...?

Przez udostępnianie i dołączanie do wydarzenia dociera się do dużej grupy ludzi,licząc że zainteresuje ich treść udostepnianego wydarzenia czy grupy i niejednokrotnie tak się dzieje

Bazarek jest tylko dla Ewy.Grupa,bo to prostsze niż wydarzenie..Bazarek obecny jest piątym bazarkiem w grupie(po skończeniu i rozliczeniu jednego zaczynamy następny,na inny cel,ale może też być na ten sam) Można dołączyć do grupy i dodawać swoich znajomych.Można również dodawać fanty.Mogę pośredniczyć w zakupach,bazarek potrwa do 19 marca,jak dobrze pójdzie,zaczniemy nastepny

Możesz do mnie zadzwonić jeżeli coś jest niejasnego - 511 912 993

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, cancer43 napisał:

Przez udostępnianie i dołączanie do wydarzenia dociera się do dużej grupy ludzi,licząc że zainteresuje ich treść udostepnianego wydarzenia czy grupy i niejednokrotnie tak się dzieje

Bazarek jest tylko dla Ewy.Grupa,bo to prostsze niż wydarzenie..Bazarek obecny jest piątym bazarkiem w grupie(po skończeniu i rozliczeniu jednego zaczynamy następny,na inny cel,ale może też być na ten sam) Można dołączyć do grupy i dodawać swoich znajomych.Można również dodawać fanty.Mogę pośredniczyć w zakupach,bazarek potrwa do 19 marca,jak dobrze pójdzie,zaczniemy nastepny

Możesz do mnie zadzwonić jeżeli coś jest niejasnego - 511 912 993

Dzięki za wyjaśnienia. :)
Ogólnie, to ja troszkę rozumiem, ale chodzi mi o szczegóły gdzie, co, jak klikać - jak chłopu na miedzy. ;) Zadzwonię, ale to już jutro. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, EVA2406 napisał:

Dzięki Dziewczyny. Po weekendzie ogarnę rozliczenie i wstawię tu, ale będziecie rozszyfrowywać nicki, bo we wpłatach często ich nie ma. Wtedy mam wpisać imię i nazwisko, czy tylko imię i literę nazwiska. Ustalcie to proszę, bo to Wasza decyzja ( nie każdy chce publicznie podawać dane).

Przy okazji zaproszę na głosowanie na Kociarza Roku. To ostatni dzień głosowania, a warto docenić tych co pomagają, biednym, skrzywdzonym przez człowieka istotom.

http://www.cztery-lapy.pl/index.php/aktualnoci/2384-wybierz-kociarza-roku-2017.html

W poniedziałek w klubie Boho w Warszawie przy ul Żurawiej będzie wręczeni przepięknej statuetki.

 

 

kociarz roku 2015.jpg

Na Koty z Grochowa:))))))

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Szarotka napisał:

To teraz jak jest z tymi wplatami ??

Większość osób z dogo wpłaca na prywatne konto Ewy (dane do przelewu ja podaję) ponieważ od tych wpłat nie ma prowizji, podstawa prawna jest na pierwszej stronie wątku.

Na pierwszej stronie są też podane inne możliwości pomocy wraz z linkami. :)

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, EVA2406 napisał:

Dzięki Dziewczyny. Po weekendzie ogarnę rozliczenie i wstawię tu, ale będziecie rozszyfrowywać nicki, bo we wpłatach często ich nie ma. Wtedy mam wpisać imię i nazwisko, czy tylko imię i literę nazwiska. Ustalcie to proszę, bo to Wasza decyzja ( nie każdy chce publicznie podawać dane).

Przy okazji zaproszę na głosowanie na Kociarza Roku. To ostatni dzień głosowania, a warto docenić tych co pomagają, biednym, skrzywdzonym przez człowieka istotom.

http://www.cztery-lapy.pl/index.php/aktualnoci/2384-wybierz-kociarza-roku-2017.html

W poniedziałek w klubie Boho w Warszawie przy ul Żurawiej będzie wręczeni przepięknej statuetki.

 

 

kociarz roku 2015.jpg

Cioteczki proponuję aby wstawiać nicki z dogo, jak ktoś nie poda to imię i pierwszą literę nazwiska (chyba, że ktoś życzy sobie inaczej)

Proszę jeszcze o decyzją, czy podajemy wysokość wpłaty, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Kochana Ewuniu ty taka zawalona robotą i prywatnymi problemami,a ja cię jeszcze maltretuję zaproszeniami na bazarki :( A ty  jeszcze wpadasz i podrzucasz :/ 

Dziękuję ci ,że jesteś tu na dogo,że pomagasz i wierzę,że i tobie uda się pomóc,poproszę więc nr konta i też cosik wpłacę <3 Trzymaj się ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, tatankas napisał:

Kochana Ewuniu ty taka zawalona robotą i prywatnymi problemami,a ja cię jeszcze maltretuję zaproszeniami na bazarki :( A ty  jeszcze wpadasz i podrzucasz :/ 

Dziękuję ci ,że jesteś tu na dogo,że pomagasz i wierzę,że i tobie uda się pomóc,poproszę więc nr konta i też cosik wpłacę <3 Trzymaj się ;)

 

1 godzinę temu, koja napisał:

ja też poproszę o nr konta

wysyłam numer konta,

dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tu dotarłam, przez banerek, nie wiedziałam... Tak mi przykro, że państwo się na Ciebie wypięło Ewuniu! A tyle krzyczą i pieją w telewizji, że niedobrze się robi... Może do tvn24 napisać, jakiś reportaż zrobić? Oni mają dużą moc, naprawdę. Na FB poruszam się z trudem, nie znam się na tym ustrojstwie za bardzo, ale wydarzenie udostępniłam. Proszę też o numer konta, prywatnego, po co karmić pośredników. Trzymaj się dzielnie, razem damy radę! Na siepomaga też można by założyć zbiórkę.

Link to comment
Share on other sites

Tyle dobrych serc wspiera Ewcię!  to jak ma być, jasne że,  Musi być dobrzeokok.gif

ja też wpłacam pieniążki na to prywatne konto Ewy, ponieważ uważam ,że tak jest najprościej!  oprócz tego zobowiązałam się do zrobienia zdjęć paru fantów( niestety ograniczenia czasowe) i Danusia wystawi na fb, może też coś się sprzeda?  zobaczymy co się będzie działo i będziemy" Walczyć" dalejoczko.gif

- czy ktoś wie, jak to jest na fb?  czy jeśli jest prowadzony bazarek na jednego beneficjenta, to czy można dodając fanty, przekazać część na innego jeszcze (część) beneficjenta?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, terra napisał:

Większość osób z dogo wpłaca na prywatne konto Ewy (dane do przelewu ja podaję) ponieważ od tych wpłat nie ma prowizji, podstawa prawna jest na pierwszej stronie wątku.

Na pierwszej stronie są też podane inne możliwości pomocy wraz z linkami. :)

 

Poproszę  nr konta, bogata nie jestem - ale w takiej sytuacji każdy może ( i powinien!) pomóc. Poproszę dodatkowo znajomych o pomoc.

Ewuniu - nie daj się chorobie, jesteśmy z Tobą!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Dopiero tu dotarłam, przez banerek, nie wiedziałam... Tak mi przykro, że państwo się na Ciebie wypięło Ewuniu! A tyle krzyczą i pieją w telewizji, że niedobrze się robi... Może do tvn24 napisać, jakiś reportaż zrobić? Oni mają dużą moc, naprawdę. Na FB poruszam się z trudem, nie znam się na tym ustrojstwie za bardzo, ale wydarzenie udostępniłam. Proszę też o numer konta, prywatnego, po co karmić pośredników. Trzymaj się dzielnie, razem damy radę! Na siepomaga też można by założyć zbiórkę.

 

23 minuty temu, MALWA napisał:

Przeczytałam pierwszą stronę wątku.

 

Bardzo mi przykro z powodu choroby, szczególnie, kiedy dotyczy to kogoś, kto z tak ogromnym zaangażowaniem pomaga tym najsłabszym - zwierzakom...

 

W chorobie trzeba sobie pomagać, proszę o konto na e-maila:  [email protected]

 

 

21 minut temu, mari23 napisał:

Poproszę  nr konta, bogata nie jestem - ale w takiej sytuacji każdy może ( i powinien!) pomóc. Poproszę dodatkowo znajomych o pomoc.

Ewuniu - nie daj się chorobie, jesteśmy z Tobą!

Zaraz wyślę numer konta,

dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo dziękuję :). Jestem wzruszona Waszą dobrocią i ciepłymi słowami. Jest mi strasznie głupio, że musialam się zwrócić o pomoc. Zanim to Zrobiłam szukałam wszędzie innej pomocy. Niestety, wszędzie trafiałam na mur. Najpierw straciłam nadzieję i odpuściłam, ale po jakimś czasie postanowiłam, że nie dam satysfakcji tym, którzy spisali mnie już na straty. Podjęłam decyzję, że będę walczyła, choć nie wiem z jakim skutkiem. Zdaję sobię sprawę z tego, że jest to ogromna suma pieniędzy i nie wiadomo czy  się uda zebrać, ale nie poddam się bez walki. Dzięki Wam, wiem, że zrobiłam dobrze. Dziękuję, że jesteście ze mną.

  • Upvote 10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...