Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

7 minut temu, Olena84 napisał:

Może głupi pomysł ale czy jak byś była za granicą to miała byś szansę na podanie leku? Wiem że wśród dogomaniaków są osoby mieszkające za granicą, może przyjęły by Ewę na czas leczenia (który nie wiem ile trwa, nie doczytałam:() Już sama nie wiem.

 

Wcale nie taki głupi pomysł.

Wiem, że NFZ ma umowę z lecznicami w Czechach i ludzie z PL jeżdżą na operację jaskry. Może jeszcze inne umowy są?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

Może głupi pomysł ale czy jak byś była za granicą to miała byś szansę na podanie leku? Wiem że wśród dogomaniaków są osoby mieszkające za granicą, może przyjęły by Ewę na czas leczenia (który nie wiem ile trwa, nie doczytałam:() Już sama nie wiem.

 

Olenko, ale tam musisz zapłacić za całe leczenie, pobyt na oddziale, badania, podanie kroplówek itd. Tutaj muszę wywalczyć to żeby za procedury, które są refundowane zapłacił nfz. Leczenie to podanie trzech składników z czego dwa są refundowane. Pobyt na oddziale, podanie kroplówki itd jest refundowane. Oczywiście szpital zasugerował mi żebym się przeniosła z leczeniem do Europejskiego Centrum Onkologii do Otwocka, tylko że tam tez płaciłabym za wszystko. A to już chyba przegięcie, dlatego walczę o częściową refundację.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, terra napisał:

Wcale nie taki głupi pomysł.

Wiem, że ZUS ma umowę z lecznicami w Czechach i ludzie z PL jeżdżą na operację jaskry. Może jeszcze inne umowy są?

Ale nfz płaci tylko za procedury dostepne w Polsce, a ta w Polsce nie jest refundowana. Pisałam, że rozmawiałam w tej sprawie w Ministerstwie Zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Proszę, odpowiedzcie - czy bazarek mogę zrobić na watku bazarkowym ? (z regulaminu wynika, że tylko na zwierzaczki), czy na wątku pomoc dla ludzi (znalazłam zakończone bazarki, ale sprzed lat). 

Już zrobiłam, pal sześć regulamin.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, EVA2406 napisał:

Dziękuję Uleńko :)

Uleńko, trochę ulotek bedę miała jutro. 200 szt drukuje fundacja na konto której zbieram 1%. Jeszcze trochę przydałoby się. Za nadwyżkowe fundacja chce po 25 gr za szt. Nie wiem czy to mało, czy dużo.

 

Ewa moja Gosia na allegro z tego co pamiętam 5 lub 6 tys ulotek dwustronnych za 149zł ?musialabym zapytać siostrę która też zamawia i drukuje 1% dla naszej chorej Milenki 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Yoana napisał:

Też poproszę nr konta, na które najlepiej wpłacać. 1% przekażę, ale że jestem budżetówka to dużo nie będzie, ale po pierwszym prześlę coś jeszcze. Zdrowia i siły Ci życzę.

 

8 godzin temu, zachary napisał:

Życzę z całego serca Ewo, aby to wymarzone leczenie doszło do skutku i się powiodło!!! Proszę o dane do przelewu.

 

8 godzin temu, mar.gajko napisał:

Pani Ewo, bardzo poproszę nr Pani konta.

 

1 godzinę temu, mama_Alfika napisał:

Ja również wpłacę. Tylko poproszę o nr konta.

 

1 godzinę temu, Livka napisał:

Jestem z Tobą Evo !

Zawsze można na Ciebie liczyć !

Dobro powraca - pamiętaj !

Poproszę nr konta, ale taki żeby nikt grosika z przelewu nie "ukradł"

 

21 minut temu, renatka_s napisał:

Ja też poproszę nr konta

Bardzo Wam dziękuję i w imieniu Ewy zaraz wysyłam dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...