Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

Mam takie pytanie.Miałabym trochę rzeczy dla Misia i może Ergo, a i coś dla kotów opiekunki Misia by się znalazło.Mam na myśli koce dla psów, posłanka dla kotów, mam też ładną angielską miskę dla sporego psa.Wysyłanie tego jest bez sensu, bo wyjdzie bardzo drogo.Moja znajoma jeździ ze Stalowej Woli do Krakowa w niedziele po południu.Mieszka w Skawinie, przejeżdża przez Kraków, wzięłaby te rzeczy, gdyby ktoś mógł je odebrać w jakimś dogodnym dla obu stron miejscu.Co o tym myślicie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2017 o 15:41, ewkar napisał:

To dobrze, że nie ma długów, a i kolejny bazarek w trakcie, jutro coś też dołożę.

Aga, a co z ząbkami Ergo? Już po zabiegu?

dzięki ewkar za bazarki. Ja pewnie też bym coś znalazła na bazarek bo moja córcia rośnie szybciutko, nie zdąży ubranek niektórych chocby trochę zniszcyc, a już za małe.:)

Do domu Ergo zadzwonię po weekendzie, to się dowiem, ale znając "Mamę" Ergunia, to pewno popędziła szybciutko z nim na zabieg ząbkowy.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewkar napisał:

Mam takie pytanie.Miałabym trochę rzeczy dla Misia i może Ergo, a i coś dla kotów opiekunki Misia by się znalazło.Mam na myśli koce dla psów, posłanka dla kotów, mam też ładną angielską miskę dla sporego psa.Wysyłanie tego jest bez sensu, bo wyjdzie bardzo drogo.Moja znajoma jeździ ze Stalowej Woli do Krakowa w niedziele po południu.Mieszka w Skawinie, przejeżdża przez Kraków, wzięłaby te rzeczy, gdyby ktoś mógł je odebrać w jakimś dogodnym dla obu stron miejscu.Co o tym myślicie?

dzięki ewkar bardzo. ja się tylko zastanawiam, czy to by się bardziej Murkom nie przydało? Przy takiej gromadzie psów, to koce zużywają się błyskawicznie.

ps. co do kotów, to koty w domu Misia BIBI śpią w łóżkach :).

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ewkar napisał:

Już kilka razy dawałam Murkom koce, wiem, że są im potrzebne.Teraz też dostaną, tylko jak się uzbiera trochę więcej.

Super. :) Przy dużej liczbie psów, to nie można nastarczyć z praniem:) Murkom się przydadzą bardzo.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2017 o 16:28, terra napisał:

Odwiedzam Misiaczka

a ja to zrobię osobiście wkrótce. i już się cieszę na spotkanie. :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, AgaG napisał:

Super. :) Przy dużej liczbie psów, to nie można nastarczyć z praniem:) Murkom się przydadzą bardzo.

 

Pranie jak pranie, ale przede wszystkim psy niszczą koce.Nie chodzi więc tak bardzo o to, aby były ładne, ale w ogóle aby były.Ja już wysyłałam kilka razy koce, ręczniki i takie tam rzeczy do schroniska w Zabrzu, koleżanka je przekazała, parę domów tymczasowych też wsparłam szmatkami, do Tarnobrzega również mnóstwo rzeczy poszło.Dziewczyny zapakowały cały bagażnik, podziękowały potem na FB.Ergo i Misio są w domach, myślałam o czymś naprawdę ładnym, ale OK, nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewkar napisał:

Bazarek dla Misia ładnie idzie, wygląda na to, że Misio będzie psem nieźle sytuowanym.

:) bardzo dobrze, spory pies dużo karmy potrzebuje, będzie na następną karmę np. Dziś mam urwanie głowy. psy mi chorują :( ale w tym tygodniu na pewno jakoś się umówię z Opiekunką Misia. 

Link to comment
Share on other sites

Miałam przed chwilą pierwszy telefon w sprawie Misia. Pani mieszka w Krakowie, przy alejach, a więc niestety w bardzo ruchliwym miejscu Krakowa, gdzie samochody słychac non stop. Poza tym wszystko ok. :) Pani mieszka sama, w domu są trzy koty. Barier architektonicznych nie ma: winda jest i parę schodków do pokonania tylko. Pani nie jest jednak jeszcze zdecydowana. Ma się jej zmienić sytuacja zawodowa: tzn. nie ma pracować na etacie, na razie pracuje na etacie i nie ma jej 8 godzin w domu. Opowiedziałam jej wszystko co wiem o naszym Misiu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2017 o 15:52, dwbem napisał:

Purizon jest dobry i stosunkowo nie tak drogi. Moje psy od czasu do czasu go jedzą bo normalnie sa na mięsie ale tak na przegryzkę dostają czasem suchą i tę jedzą chętnie - średnie pinczery bo starucha rottka to suchych nie lubi bo tylko mięso to jest to.

Podasz link do tej karmy? Chyba kiedyś ją kupowałam, ale nie jestem pewna. jest tam wersja dla psów wybrednych? :) Moje zwierzaki niestety poza gastro intestinal nie chcą się przekonać do suchych karm. Co jest najbardziej kłopotliwe podczas ewentualnych wyjazdów, bo trzeba wynajmować lokum z kuchnią :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/purizon/555956

Jest jeszcze promocja dla psów.Dla kotów już nie ma, niestety.To naprawdę dobra karma, przede wszystkim bezzbożowa.Koty przyzwyczajone do RC na przykład, który jest karmą dla drobiu nie chcą jeść czegoś przyzwoitego, bo w kiepskich karmach są substancje nęcące, polepszacze smaku.To jak z fastfoodem dla ludzi.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2017 o 09:55, AgaG napisał:

:) bardzo dobrze, spory pies dużo karmy potrzebuje, będzie na następną karmę np. Dziś mam urwanie głowy. psy mi chorują :( ale w tym tygodniu na pewno jakoś się umówię z Opiekunką Misia. 

Oby były tylko wydatki na karmę, to da się jakoś ogarnąć, gorzej byłoby z wetem.Pamiętam Ergo i jego zdrowotne kłopoty.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewkar napisał:

Oby były tylko wydatki na karmę, to da się jakoś ogarnąć, gorzej byłoby z wetem.Pamiętam Ergo i jego zdrowotne kłopoty.

oby :) Na razie Misiaczek zdrowy, zadowolony. Muszę dopytać, czy już byli na badaniach krwi i szczepieniach.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mar.gajko napisał:

No tu będzie gorzej z utrzymaniem. On Wasz stowarzyszeniowy? Możecie robić jakies zbiórki? Bo po Arce to będzie kilkaset złotych, jak nie tysiące.

Zrzeczenie jest na nas. Zbiórek nie robimy, bo to by oznaczało konieczność zatrudnienia księgowej i zapłacenia jej. Nawet nie zakładałam konta stowarzyszenia i nie zamierzam.:) zastanawiam się, czy ewntualnym darczyńcom nie można by podac konta arki do wpłat? i co w ogóle robić w tej sytuacji.

W kązdym razie nie mogłammu nie pomóc... Choc wiem, że jest mało adopcyjny :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, AgaG napisał:

Zrzeczenie jest na nas. Zbiórek nie robimy, bo to by oznaczało konieczność zatrudnienia księgowej i zapłacenia jej. Nawet nie zakładałam konta stowarzyszenia i nie zamierzam.:) zastanawiam się, czy ewntualnym darczyńcom nie można by podac konta arki do wpłat? i co w ogóle robić w tej sytuacji.

A skąd ci darczyńcy? To nie takie łatwe. Musisz coś wymyślić.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

A skąd ci darczyńcy? To nie takie łatwe. Musisz coś wymyślić.

Wiem. Nie jest łatwe to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

na stronie filmik z Misiem z dzisiaj. Do weta na badanie krwi Misiak idzie jutro, bo dziś opiekunka zapomniała, by mu nie dawać śniadanka :) Miś jest przekochany, poznał mnie, tulił się i merdał. Ideał psa. :) Chociaż czasami z powodu tego, iz nie wykastrowany, zachowuje się trochę natarczywie np. wobec kota.  ale nie jest to jakiś straszny problem. 

https://web.facebook.com/Krakowskie-Stowarzyszenie-Obrony-Zwierząt-1660927157457516/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...