Jump to content
Dogomania

Młody Riko potrzebuje małej pomocy


Recommended Posts

Cześć wszystkim,  jako iż jestem nowy chciałbym sie przywitać że wszystkimi.Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem pieska rasy mieszanej. Piesek ma przepuklinę a zabieg kosztuje około 200 zł. Troszkę udało mi się uzbierać ale jeszcze trochę brakuje. I tutaj pytanie kieruję do was czy byłby mi ktoś w stanie pomóc symboliczną złotówką. Zbieram trochę makulatury ale i tak niewiele z tego jest, od 23 zaczynam pracę na ulotkach ale i tak nie dostanę wypłaty wcześniej,  a zabieg ma odbyć się 3 marca. Oczywiście wszystko jest dobrowolne. W linku mniej więcej opisałem o co chodzi.

https://pomagam.pl/rctbl6zw

Link to comment
Share on other sites

Powiem wprost,choć może komuś to się nie spodobać.Jeśli nie stać nas,aby wydać na leczenie psa 200 złotych,nie powinniśmy się na jego posiadanie decydować.

Najpierw trzeba mieć pracę(jak się bardzo chce,to nie tak trudno ją znaleźć),a dopiero potem psa.

Czasem leczenie lub operacja psa koszuje nawet kilka tysięcy,co wtedy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 24.02.2017 o 22:23, azalia napisał:

Powiem wprost,choć może komuś to się nie spodobać.Jeśli nie stać nas,aby wydać na leczenie psa 200 złotych,nie powinniśmy się na jego posiadanie decydować.

Najpierw trzeba mieć pracę(jak się bardzo chce,to nie tak trudno ją znaleźć),a dopiero potem psa.

Czasem leczenie lub operacja psa koszuje nawet kilka tysięcy,co wtedy?

prawda niestety, choć czasem serce wygrywa z rozumem..ja ostatnio za parę tabletek antybiotyku musiałam wyłożyć 183 złote a gdzie tu do operacji w Warszawie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...