Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

10 godzin temu, elik napisał:

Tak Tolu, zgadza się, na koncie Fundacji znajduje się 797,00 zł z przeznaczeniem dla Canisa. :)

Myślę jednak, że nie ma potrzeby przelewać całej kwoty na konto hoteliku.

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie będą potrzeby psiaka. Może będzie konieczna opieka  weterynaryjna, czy wystąpią jakieś inne potrzeby.

To jaką kwotę przelać na konto Murki?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

To jaką kwotę przelać na konto Murki?

Tolu myślę, że sukcesywnie w miarę potrzeb. Skończy się jutro marzec, to Murka wystawi rachunek. Niech leżą na koncie Fundacji, chyba, że jest jakiś powód, dla którego chcesz się ich pozbyć :) 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Tolu myślę, że sukcesywnie w miarę potrzeb. Skończy się jutro marzec, to Murka wystawi rachunek. Niech leżą na koncie Fundacji, chyba, że jest jakiś powód, dla którego chcesz się ich pozbyć :) 

Mogą leżeć i czekać, nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

Umówiłam się z wetem na usunięcie cysty na poniedziałek (zawożąc Canisa wezmę przy okazji psa na pobranie krwi).

 

I rozliczenie:

Wpłaty:

+167 zł Fundacja ZEA

 

Koszty:

-444 zł hotelowanie (23.02-31.03)

-65 zł transport z Zamościa do lecznicy do Janowa Lub.

-169 zł koszty wet. (odrobaczenie, fypryst, badanie krwi, szczepienie na wirusy)

-5 zł odbiór z lecznicy

-90 zł przejazd do Lublina na konsultacje do prof. Silmanowicza

-90 zł przejazd do Lublina na konsultacje do dr Handwerkera

-319 zł wizyta i badanie RTG

-3,50 zł przyjazd weta (częściowe koszty) - obejrzenie cysty

Razem: -1183,50 zł

 

+167 zł -1183,50 zł = -1016,50 zł

Stan konta na 31 marca wynosi -1016,50 zł.

 

Na kogo wystawić rachunek? 797 zł na Zea, a resztę na elik czy inaczej jakoś?

Link to comment
Share on other sites

Mureczko, tak jak uzgodniłyśmy wczoraj telefonicznie - z konta Fundacji całą kwotę, jaka tam się znajduje, a reszta na rachunek na mnie.

Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpowiadam na wątku, nie mogłam wcześniej, bo wczoraj rano pojechaliśmy na działkę o zaplanowaliśmy nieco prac wiosennych. Wróciliśmy dopiero dzisiaj popołudniu.

Jadąc na działkę zabraliśmy laptop i modem. Miałam nadzieję, że po pracach w ogródku, wieczorem będę mogą odezwać się na "moich" wątkach. Niestety nie było mi dane. Po raz pierwszy od wielu, wielu, wielu lat nie mogłam wieczorem pobuszować w necie, ani oglądnąć programu TV. Jedno z drugim nie ma technicznie nic wspólnego, a jednak wymówiły posłuszeństwo i jedno i drugie. Powiem wam, że to dziwne odczucie.

W przyszłym tygodniu zamieramy przenieść się na działkę już do jesieni, ale jeśli nadal będzie  problem z sygnałem netu i TV, to czarno to widzę :( W ubiegłych latach nie było żadnych problemów, a wczoraj taka niespodzianka. Sygnał TV nie pojawiał się wcale, a net raz był, a dziesięć razy nie. Pojawiał się i znikał nie wiadomo z jakiego powodu. Nawet antena wzmacniająca sygnał nie pomogła :(

Co będzie jak przeniesiemy się na działkę ???

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2017 o 19:58, EVA2406 napisał:

Prosiłam o podanie nr konta, bo mam do przelania część dochodu z bazarku.

Przepraszam, że sama siebie cytuję, ale kolejny raz o to proszę. Czy Caniskowi kasa nie jest potrzebna? Jeśli tak, to mogę zmienić beneficjenta. Bazarek już dawno zakończony. Połowa dochody już dawno przelana, a druga leży u mnie na koncie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, EVA2406 napisał:

Przepraszam, że sama siebie cytuję, ale kolejny raz o to proszę. Czy Caniskowi kasa nie jest potrzebna? Jeśli tak, to mogę zmienić beneficjenta. Bazarek już dawno zakończony. Połowa dochody już dawno przelana, a druga leży u mnie na koncie.

Najmocniej Cię przepraszam i proszę o zrozumienie  58e157b667636_gifniewinny.gif.6d6e67255421e2d5d2910b8b7d2886bd.gif

Ostatnio sporo ważnych spraw mi się nawarstwiło. Przepraszam, już podrzucam.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, elik napisał:

Dzisiaj konto Canisa wzbogaciło się o kwotę 135,00 zł od EVA2406.

Bardzo serdecznie dziękujemy

i jeszcze raz przepraszam za zwłokę w podaniu numeru konta

58e2a61f110f3_kwiatki6.gif.2ac139524ec196ed7f20d46b71ccd555.gif

Na zdrówko dla Caniska.

Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

 

2 minuty temu, Murka napisał:

Canis miał dziś zabieg usunięcia cysty. Fakturę od weta (100 zł zabieg + 70 zł badanie histop.) wysłałam do elik.

Jak zniósł zabieg?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Murka napisał:

Mówił, że wygląda jak zwykła cysta, ale mówił też, że zawsze lepiej wysłać na badanie.

Tak, dlatego prosiłam Cie o wysłanie tego do badania histopatologicznego, żebyśmy miały pewność, ale ciekawa byłam, co powiedział wet :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...