Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Dnia 1.01.2019 o 09:19, elik napisał:

Wszystkim którym los kochanego Caniska nie był obojętny oraz jego Opiekunom życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym 2019 Roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęście i miłości bliźnich. Obyśmy za rok mile wspominali Ten Rok :)

1113264337_Nowyr..gif.4581cca7aa81f64ab67180d9e70d378a.gif

Eliku Twe słowa okazały się prorocze. W porównaniu, 2020 rok 2019 był idylliczny! :/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Canisek ma się dobrze. Jest grubiutki...może nawet za bardzo. widać już po nim wiek...Uwielbia wylegiwać się razem z Tatrą pod świerkami, niedaleko siatki...Mają tam postawiona wodę, w dalszej odległości widziałam legowiska..

Nie mogłam dzisiaj długo z panem rozmawiać, ale mam zaproszenie. wtedy zrobię więcej zdjęć. 

20210531_180925.jpg

20210531_180946.jpg

20210531_180952.jpg

20210531_181000.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, bakusiowa napisał:

Piękny jest i taki dostojny. Dziękuję za zdjęcia i wiadomości.

Pana spotkałam przypadkiem, wypytałam o Caniska i nieśmiało zapytałam, czy mogłabym chociaż na chwilkę przyjechać...Przepraszał dzisiaj, że musi do pracy na 19, stąd taka króciutka fotorelacja. Teraz już się z panem umówię tak, aby miał więcej czasu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joasiu bardzo Ci dziękuję za relację i piękne zdjęcia pięknego psiaka.  Popatrzyłam na tytuł wątku, to już 4 lata upłynęło.  Ostatnio myślałam o nim wiele razy. Dzięki za zdjęcia Joasiu  :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Joasiu bardzo Ci dziękuję za relację i piękne zdjęcia pięknego psiaka.  Popatrzyłam na tytuł wątku, to już 4 lata upłynęło.  Ostatnio myślałam o nim wiele razy. Dzięki za zdjęcia Joasiu  :)

Elu, teraz jak już troszkę bezpieczniej to postaram się od czasu do czasu zaglądać do Caniska. Nawet przejazdem. 

Widziałam, jak Canisek bardzo jest zżyty z Tatrą..lizał ja po pysiu....Pan Roman powiedział, że oni są nierozłączni....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, teraz jak już troszkę bezpieczniej to postaram się od czasu do czasu zaglądać do Caniska. Nawet przejazdem. 

Widziałam, jak Canisek bardzo jest zżyty z Tatrą..lizał ja po pysiu....Pan Roman powiedział, że oni są nierozłączni....

Miód na serce takie wiadomości. A taki był biedny chłopaczek. Wyglądało na to, że nie znajdę mu domu, a tymczasem Ty  TAKI dom mu zafundowałaś. 

  388951049_dziki.gif.4f3eaef7acd889aad8a50338ba6dfa6e.gif     Dzięki wielgachne Joasiu 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...