Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

U Caniska wszystko dobrze. Z psiakami rezydentami nie ma problemów, koty prowokują i zaczepiają Caniska,  ale on nie reaguje. Poczuł się gospodarzem, bardzo pilnuje działki. Obszczekał gości, którzy przyszli odwiedzić pana Romana. 

Mam zaproszenie i zapewne w czwartek albo piątek pojadę i wyprzytulam naszego słodziaka. Zrobię mu także sesję zdjęciową, aby każdy mógł oczy nacieszyć widokiem szczęśliwego Caniska. 

A tymczasem musi wystarczyć takie zdjęcie, które dostałam.    

Canisek.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

koty prowokują i zaczepiają Caniska

Wychodzi na to, że koty to niezła aparaty :) "Moja" kotka podrzutek też zaczepia moje psiaki i prowokuje do zabawy :)

Canisku  kochany, nie daj się :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Bardzo proszę prześlij mi skan tego ostatniego rachunku, bo robiąc przelew podaję nr i datę rachunku. Dziękuję  :)

Jutro pewnie będziesz mieć oryginał. Już mi się nie chciało fotografować itd.:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Jutro pewnie będziesz mieć oryginał. Już mi się nie chciało fotografować itd.:)

Pewnie wysłałaś do Krakowa, a ja jestem na działce. Będę mogła mieć dopiero w czwartek.  Napisz więc może nr i datę faktury, albo zrobię przelew dopiero we czwartek.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, helli napisał:

poszla moja stala jeszcze 25/06, ale zawiesilam kolejne OK ?

Helli kochana bardzo dziękuję za tak systematyczne i długotrwałe wsparcie Caniska. Przymierzam się podziękować wszystkim wpłacającym na PW, ale chciałam odczekać choćby tydzień :)

Helli gdybyś mogła wesprzeć deklaracją moją kolejną podopieczną biedę. Tym razem jest to maleńka sunia, jeszcze szczeniak, którą na moja prośbę Anecik zabrała ze schronu o bardzo złej sławie i obecnie przebywa u Niej w hoteliku. Miesięczny koszt utrzymania to 300,00 zł, + koszt weta, a jak na razie sunia ma tylko 100,00 zł deklaracji :(  Oczywiście będę ją wspierać bazarkami, ale na pewno nie uda mi się uciułać z bazarków 200,00 zł miesięcznie.

Będą wdzięczna, jeśli zechcesz przenieść swoją deklarację z Caniska na sunię.

To link do jej wątku.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, helli napisał:

OK- jak dzieciak sie zwie?  ustawie nowe zlecenie

Ogromnie, bardzo ogromnie Ci dziękuję   urodziny.jpg.c8bf3639b4626813a5787ad98437a5e6.jpg       buziak.gif.a1c3dfa617cab92cda7f303d3a94c8d2.gif

Dzieciak zwie się Malwinka :) Zaraz podam Ci na PW nr konta suni.

 

EDIT

Masaz już wiadomość na PW.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

Asiu wielkie dzięki za wspaniałą fotorelację    serce17.jpg.4c7a5ab84e8521c62d094540bf5cf1bb.jpg   

Widok zadowolonego Caniska, głaskanego przez swojego Pana raduje serce :)  Canisek wygląda rewelacyjnie :) Wygląda na to, że jest szczęśliwy.

A co mówił pan Roman o Canisku ?

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

A co mówił pan Roman o Canisku ?

Pan Roman bardzo ciepło mówi o Canisku. Mówi, że cały czas chodzi za nim, pomaga w pracach na działce. Canisek płacze, jak pan Roman wyjeżdża, chce też wsiadać do samochodu. Bardzo cieszy się, jak widzi smycz. Canisek byłby chyba nieszczęśliwy zostając sam zamknięty w domu..bardzo płacze.., a tak ma Melcię czy Tatrę do towarzystwa. Canisek sam wyznaczył sobie zadanie: patrolować działkę, szczególnie od strony pola...Tam jest też furtka, przez którą wychodzą z panem na spacery .

No i najważniejsze; Canisek szczeka!! Pan Roman mówi, że nareszcie slychać, że jest tutaj pies!! kwadr.gif

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...