Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

20 godzin temu, Murka napisał:

To nie parkiet, tylko linoleum;)

Do pazurków się już przymierzałam (ma bardzo rozrośnięte wilcze pazury, miał je przycinane w Lublinie przy okazji badania, ale już teraz mu odrosły), ale musimy razem z TZem się do tego zabrać, bo bez pomocy drugiej osoby taki precyzyjny zabieg u Canisa może się źle skończyć;)

Szkoda, że wilczych pazurów nie usunięto mu podczas kastracji. Miałby spokój on i opiekunowie  :)

Dobrze, że nie trzeba wozić Caniska do weta :)  Z góry dziękuję za "operację" obcinania pazurków   59833803586d2_kwiatki7.gif.ecd497fe445b3620adc8d4890c0e11c0.gif

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Murka napisał:

Pazurki obciachane:)

Udało się bez rozlewu krwi;) A Canis to straszny panikarz i zrywał się przy każdym ciachnięciu...

Dzięki wielkie :)

Dobrze, że pazurki przycięte i nic poza nimi :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, milagros19853201 napisał:

HEHE  mam takiego samego pod dachem panikuje na potege

Też mam takiego. Na szczęście to 1/3 Caniska więc i problem mniejszy :) Ale jak przyjdzie coś koło chłopaka zrobić, to trzeba się napocić :)

Link to comment
Share on other sites

Canis jest ostatnio najczęściej uwiecznianym psem:)

Posłużył nam dzisiaj do sprawdzenia jak jego sąsiad z boksu (Dolar) zareaguje na bezpośrednie spotkanie innego samca. Przy okazji potwierdziło się to co przypuszczałam: Canis jest równie mało konfliktowy. Oba chłopaki po prostu nie zwracały na siebie uwagi.

Padał dziś deszcz, więc fotki takie na szybko:

5836c169ceea6285gen.jpg

f52fbdc5eb59f27fgen.jpg

69bc964a232b71begen.jpg

a859480425129cc4gen.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cytat

Posłużył nam dzisiaj do sprawdzenia jak jego sąsiad z boksu (Dolar) zareaguje na bezpośrednie spotkanie innego samca. Przy okazji potwierdziło się to co przypuszczałam: Canis jest równie mało konfliktowy. Oba chłopaki po prostu nie zwracały na siebie uwagi.

Canisek testerem :)

To dobra wiadomość, że chłopak jest zrównoważony. ale bezkonfliktowy, czy tylko mało konfliktowy ? :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Murka napisał:

Póki co wobec żadnego psa nie zareagował agresją, nie próbował ustawiać itd.. On w ogóle psami się niespecjalnie interesuje. Człowiek - to jest ważna rzecz:)

To bardzo dobrze i oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Canisku kochany tak bardzo potrzebujesz swojego człowieka. Gdzie ten domek, gdzie ?  Żadnego telefonu, nic, zero, null   :(

U mnie też nikt nie dzwoni, nie pyta:(

Zmieniam zdjecia, województwa, zmieniam treść, zachęcham i cisza.

Człowieku Caniska - gdzie jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...