Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Mnie też nie było na wątku. Trzeba się poprawić bo inaczej wątek będzie zamierał.

Masz racje, co do poprawienia się :) a co do wątku,to niech tam, ale dopiero po tym,jak Canisek pojedzie do swoich Ludzi :")

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Tyle dni nie było mnie u Caniska :(   Nikogo nie było :(  Ciągle więcej obowiązków niż czasu.

Co u Caniska słychać. Ranka po usunięciu cysty pewnie już się całkiem zarosła.

Jeszcze nie zarosła, ale ładnie się goi, szwy się trzymają, Canis się w ogóle tym nie interesuje. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Jeszcze nie zarosła, ale ładnie się goi, szwy się trzymają, Canis się w ogóle tym nie interesuje. 

Dziękuję Murko :)

Kochany, mądry psiak :) Dzisiaj wyróżniłam i odświeżyłam jego ogłoszenie na OLX. Łączny koszt - 11,99 zł. Czekamy na telefon z TEGO DOMKU :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Trzymam kciuki, może canis kogoś zauroczy, bo jak na razie adopcje stoją.

Martusiu, Ty ogłaszałaś psiaki w wersji papierowej. Nie pamiętam w jakim czasopiśmie. Czy mogłabyś załatwić takie ogłoszenie Caniskowi ? Oczywiście koszty pokryjemy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2017 o 11:18, elik napisał:

Martusiu, Ty ogłaszałaś psiaki w wersji papierowej. Nie pamiętam w jakim czasopiśmie. Czy mogłabyś załatwić takie ogłoszenie Caniskowi ? Oczywiście koszty pokryjemy.

Ogłoszenia dawałam do Przyjaciela Psa, ogłoszenia były bezpłatne.

W kolejce czekała już Astra i Alaska, przygotowałam tez wszystko dla Canisa, Gabi podesłała mi tekścik dla Kajtusia.

 W sobotę dostałam info od p. Żanety z redakcji, że niestety kwietniowy PP, który jest aktualnie w sprzedaży, jest  ostatnim drukowanym numerem.

Wydawnictwo zawiesiło działalność i przez jakiś czas gazeta nie będzie się ukazywać .

Zachęca do umieszczania samodzielnie ogłoszeń na  portalu: http://klub.pies.pl/

Przykro mi :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...