Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, Mela Jakimiuk napisał:

20.02 wyslalam dla canisa 50 zl i nigdzie nie jest potwierdzone, a powinny juz dojsc!

Dotarły i mam zanotowane w programie Excel, w którym notuję wszystkie wpłaty i wypłaty, a potem przenoszę na wątki psiaków.

58af6cb545e59_rozliczenieCanisa.thumb.png.80f4266e2d89e22c2f480743b135bf24.png

Ostatnio byłam bardzo zajęta wieloma psami na dogo i miałam, a raczej mam, trochu problemów ze zdrowiem. Przyzwyczaiłam, że aktualizuję rozliczenia codziennie, a czasem i kilka razy dziennie. Przepraszam, że ostatnio ciągle brak mi czasu.

Zaraz uzupełnię rozliczenie na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Już jestem:)

Jutro wrzucę rachunek za koszty wet. i wyniki badania krwi.

Canis ma bardzo ładne wyniki krwi, jest niezwykle żywym psiakiem, pełnym pozytywnej energii. Straszny z niego pieszczoch, jest też bardzo ciekawy wszystkiego.

W uszkach świerzba tym razem nie było tylko delikatna malasezja (grzybica), ale nie trzeba kropelek, wet uszka umył i za parę dni mam to powtórzyć.

Canis waży 24 kg, typowy średniak:)

Zaszczepiliśmy od razu chłopaka na wirusówki.

Pogoda jest fatalna, ale jak nie będzie padać to może uda mi się jakieś fotki jutro zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Mureczko bardzo dziękuję za te w sumie tak dobre wiadomości o piesku, bo co tam grzybica w dodatku delikatna, po tylu latach za kratami w strasznych warunkach.

Czy te 24 kg przy jego wzroście, to nie za mało ? 
Czy rozważałaś już może kiedy ewentualnie pokazać go specjaliście z dziedziny ortopedii ?

Sory, że ja tak ledwo co ze schronu wyszedł, a ja już o operacje pytam, ale myślę, że jeśli jest w dobrej formie fizycznej, to może nie ma co zwlekać. Pewnie będzie go potem czekała długa rehabilitacja.

Oczywiście wszystko w swoim czasie :)  Macie sporą gromadkę do obsłużenia, ale Mureczko, bardzo proszę miej to na uwadze :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Murka napisał:

Wyniki krwi:

Rachunek za koszty wet. (wyszło 167 zł, w tym jest odrobaczenie, Fypryst, badanie krwi, szczepienie na wirusówki):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b5279ee5cd7a1ac3

Koszty te pokryje Fundacja ZEA :)

Mam nadzieję, ze uda się zdobyć pieniądze  dla Caniska z Siepomaga - badania to byłby pierwszy cel...

Canisek radosny, jak dobrze, ze już wolny! Niech nadrabia chłopak ten stracony czas, niech nadrabia.

Płakać się chce - tyle lat bez wychodzenia, spacerów, biegania - przecież on był mlodziutkim psiakiem, jak trafił do schronu, szczeniak jeszcze :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Mureczko bardzo dziękuję za te w sumie tak dobre wiadomości o piesku, bo co tam grzybica w dodatku delikatna, po tylu latach za kratami w strasznych warunkach.

Czy te 24 kg przy jego wzroście, to nie za mało ? 
Czy rozważałaś już może kiedy ewentualnie pokazać go specjaliście z dziedziny ortopedii ?

Sory, że ja tak ledwo co ze schronu wyszedł, a ja już o operacje pytam, ale myślę, że jeśli jest w dobrej formie fizycznej, to może nie ma co zwlekać. Pewnie będzie go potem czekała długa rehabilitacja.

Oczywiście wszystko w swoim czasie :)  Macie sporą gromadkę do obsłużenia, ale Mureczko, bardzo proszę miej to na uwadze :)

Elik, popatrz na psa, którym się "opiekujesz". Zachudzonego już do szkieletu prawie. Canis po schronisku wygląda lepiej, niż ten pod twoją "opieką".

Schudł z 10 kg, a wy się cieszycie, że pies głodzony jest.

21329cc226a9.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mar.gajko napisał:

Elik, popatrz na psa, którym się "opiekujesz". Zachudzonego już do szkieletu prawie. Canis po schronisku wygląda lepiej, niż ten pod twoją "opieką".

Schudł z 10 kg, a wy się cieszycie, że pies głodzony jest.

 

Czego Ty chcesz ode mnie kobieto ?

. . .

Obecnie na dogo opiekuję się tylko Canisem więc nie konfabuluj.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Czego Ty chcesz ode mnie kobieto ? Przyczepiłaś się do mnie,  jak rzep do psiego ogona, łazisz za mną i bredzisz bzdury. Mnie Twoja osoba ani ziębi,ani grzeje więc może o to Ci chodzi, żeś dla mnie, jak powietrze ? Zupełnie nie interesuje mnie co robisz, co piszesz, póki nie strzępisz sobie na mnie języka.

Nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego,a Ty na siłę trzymasz się blisko mnie. Gdybyś miała choć deko ambicji, to nie łaziłabyś za mną po watkach. Na dogo jest tyle psów, że możemy sobie nie wchodzić w drogę. Ja Ciebie staram się unikać. Zrób to samo. Proszę.

To wątek psa, który dopiero co wyszedł ze schroniska i nie potrzeba ja jego wątków burd. Poradzimy sobie tu bez Ciebie.

Megalomania. Piszę o psie. Ty się o nim nie zająknęłaś, 5 linijek bzdur o sobie. I nie przypominam sobie abym wchodziła z tobą w dyskusje. Przynajmniej od dwóch lat, od kiedy się okazało kim jesteś. Piszesz bzdury i własne imaginacje.

EOT

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mar.gajko napisał:

Megalomania. Piszę o psie. Ty się o nim nie zająknęłaś, 5 linijek bzdur o sobie. I nie przypominam sobie abym wchodziła z tobą w dyskusje. Przynajmniej od dwóch lat, od kiedy się okazało kim jesteś. Piszesz bzdury i własne imaginacje.

EOT

Najwyraźniej o sobie piszesz.

A przyszłaś tu tylko po to, żeby siać zamęt. Ty możesz o mnie mówić co chcesz, a ludzie widzą i swoje wiedzą.

Huzar może jest i szczupły, ale przynajmniej nie jest rehabilitowany na siłę, jak śp. Lucky.

Teraz piszę do Ciebie wyraźnie. Przeczytaj to ze zrozumieniem  trzy razy, żeby to do Ciebie dotarło - nie życzę sobie, żebyś pisała do mnie gdziekolwiek i o mnie cokolwiek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Piękny psiak :) Rzeczywiście jego łapka wygląda makabrycznie :( 

Tak :( Jak duży dyskomfort musi stwarzać dla psiaka przy poruszaniu się :( Miejmy nadzieję, że operacja to zmieni.

Tolu, czy Szansa była rehabilitowana po zabiegu, czy może nie było takiej potrzeby?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...