Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 25.01.2023 o 14:44, Moli@ napisał:

Skradamy się, węszymy... wyniuchamy robala - kopiemy 😉

Zaczyna się, gleba odmarzła - robaki / krety wychodzą na spacer

Z każdym dniem bliżej wiosny :) słodki, kochany Promyczek, za każdym razem, gdy patrzę na zdjęcia oczy robią się mokre ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2023 o 19:13, Moli@ napisał:

+ 30zł / 11.01-  UXMAL

__________________

544,77zł / 11.01

- 200zł / 11.01 - badanie drugie ( kontrolne ) krwi + dwie wizyty lekarskie - Promyczek

_____________________

344,77zł / 11.01 - Na koncie staruszków

 

- Hepatiale Forte 40tab - 36,05zł / 11.02 Czakuś

_____________________________

308,72 / 11.02 - Na koncie staruszków

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 15:32, rozi napisał:

Bosz. Miałam labradorkę, sypało się z niej cały rok, kupiłam furminator i jakoś się ogarniało.

To teraz wzięłam tego wytłuka, sypie się cały rok, a furminator mogę sobie wsadzić.

Tylko skubanie, ewentualnie pudlówka  🙄

Nie miała baba kłopotu 😁

Gdy zacznie zmieniać sierść to wykąp..., część zostanie w wannie a po dwóch trzech dniach wyczeszesz.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 16:53, Moli@ napisał:

Nie miała baba kłopotu 😁

Gdy zacznie zmieniać sierść to wykąp..., część zostanie w wannie a po dwóch trzech dniach wyczeszesz.

 

Co Ty bredzisz. Po pierwsze zmienia cały rok, czytać trzeba. Po drugie nie zmieści się do wanny. Po trzecie mówię właśnie, że żadna szczotka nie wyciąga. A po czwarte nie będę sobie kanalizacji zapychać, bo potem tylko Kret, a Kret niszczy bakterie. Te takie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 16:59, rozi napisał:

Co Ty bredzisz. Po pierwsze zmienia cały rok, czytać trzeba. Po drugie nie zmieści się do wanny. Po trzecie mówię właśnie, że żadna szczotka nie wyciąga. A po czwarte nie będę sobie kanalizacji zapychać, bo potem tylko Kret, a Kret niszczy bakterie. Te takie.

Jutro wstawię Ci zdjęcie wyczesywadła..., różne miałam/mam a po tym - gdy padnie,  będę wylewać krokodyle łzy jeżeli nie uda się kupić.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 18:07, Moli@ napisał:

Jutro wstawię Ci zdjęcie wyczesywadła..., różne miałam/mam a po tym - gdy padnie,  będę wylewać krokodyle łzy jeżeli nie uda się kupić.

 

wyczesuje bardzo dobrze

f391c5f1b2c67f81med.jpg

1866ba4b7a423b5cmed.jpg

Nowe - ostre..., po kilku tygodniach użytkowania wygięte zęby

e04bab0957f0625bmed.jpg

da7dc66dc8d86421med.jpg

98fe2c64cfbcf8c1med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2b868621834c2abcmed.jpg

Cudny Promyczek ❤️ wygląda tak słodko, rozczulająco ❤️

Często patrzyłam na jego odrastającą tylko w niektórych miejscach sierść, a raczej podszerstek, nie włos okrywowy.... od kilku dni sama mam taką sytuację,z tą różnicą, że mój Pikuś nie jest niewidomy i chyba młodszy od Promyczka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 17.03.2023 o 15:47, rozi napisał:

Wiesz co, może zetnij mu te chabazie z łapek. Może mu się wplątuje coś.

Nie tylko z łapek... i brzuszka / podwozia też,  po glebie się ciągną. Przybieram i przybieram się ale tak mnie cieszy ich widok 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 16:52, Moli@ napisał:

Nie tylko z łapek... i brzuszka / podwozia też,  po glebie się ciągną. Przybieram i przybieram się ale tak mnie cieszy ich widok 😉

oj, wiem i ja ile radości daje każdy włosek u "łysiolka", a Promys tak słodko wygląda, że żal obcinać :)  może tylko troszeczkę skrócić? :) tak ostatnio zrobiłam u mojego "golaska"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...