Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Promyk jak zwykle the best :-)) I wciąż w biegu ....

A ten większy, beżowy psiak z którym Promyś leżakuje to dobry kolega ? Bo Promyk często z nim na fotkach ....

Ten beżowy psiak był   dzikuskiem..., (ma siostrę i brata też w domowych dt). Uczy się życia w domu, kontaktu z człowiekiem..., przyjaźni z psami. Polubił Promyczka..., chodzi za nim, kładzie się obok, Szagusia też pilnuje. Miły szorściak. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2021 o 08:22, limonka80 napisał:

Pewnie że polubił, bo kto by nie lubił Promysia :-)) 

a beżowy szorściak faktycznie fajny, ma poczciwą mordkę i mądre oczy

Ja także zwróciłam uwagę na tego bezowego szorsciaka... Jest w nim coś ujmujacego

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

A to zdjęcie z podpisem "porcięta" - świetne. Jakie Promyk ma umięśnione udka :-))

Skubany ma ładnie wyrzeźbione mięśnie :)

Wetka długo nie widziała malca..., podczas wizyty obmacała całego (sprawdzała czy nie ma guzków/narośli, czy coś złego nie zadziało się z łapkami, kręgosłupem a przy okazji podziwiała muskulaturę dziadunia. Podoba się Promyczek :)

Porcięta rosną, dupcia czyściutka..., sama radocha :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :))

Promyś i tak był jakby na stałe u Moli@ :)) Więc jemu nic się nie zmienia :))

Co do skarpety Promysia, to podpisuję się pod decyzją szacownego gremium :))

Co do sierpniowej wpłaty skromnych 30 zł to Elik absolutnie proszę nie zwracaj na moje konto, przekaż proszę albo Moli@ na Promysia albo dorzuć do Promysiowej skarpety i przekaż innemu potrzebującemu.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Aaaa, teraz zobaczyłam że Elik już przelała kwotę z powrotem.

To może Molia@ napisz co by się przydało Promyczkowi i kupię? Karma? Coś innego?

Dziękujemy :)

Suszone paluszki i przysmaki wołowe dla psa tanio w zooplus: Barkoo rurki do żucia, kolorowa mieszanka

Może rurki do żucia ..., mały gryzie z apetytem i ładnie trawi.

Na tym zdjęciu, co prawda nie widać, ale wcina pałeczkę :)

 

68e78c65583daf42med.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Baltimoore napisał:

A może coś więcej ? Czy więcej tych pałeczek?

Pamiętaj, że darmowy transport zaczyna się od wyższej kwoty ;)

 

Wiem o transporcie :(

Jeżeli możemy prosić to puszki, które je Promyczek...,  przydadzą się w zapasie.

RINTI Canine Intestinal z jagnięciną, tanio w zooplus

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Przylazłam tu poprzez góry i doły, bo przecież nie da się być wszędzie na dogo, przynajmniej ja nie potrafię. I sama nie wiem czy zostać czy uciec, bo ciągle powinnyśmy strzelać do tej samej bramki, a jesteśmy dla siebie wredne. To nie w porządku. Nie wiem czemu to sobie robimy/robicie. Przykro.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Przylazłam tu poprzez góry i doły, bo przecież nie da się być wszędzie na dogo, przynajmniej ja nie potrafię. I sama nie wiem czy zostać czy uciec, bo ciągle powinnyśmy strzelać do tej samej bramki, a jesteśmy dla siebie wredne. To nie w porządku. Nie wiem czemu to sobie robimy/robicie. Przykro.

Szczerze, nie wiem...

Myślę, że za dużo decyzji podejmuje się na PW..., umykają, zapomina się albo nie chce się pamiętać - bo nie opłaca się pamiętać...

Zostawmy..., Moli@ i tak do odstrzału z dogo . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie zapytać tutaj: jakiej płci jest Bosak?

Na wątku Runy napisał "Przecież cytaty, które przytoczyłem, /post z dnia 13.08.2021 o 9:42/

Natomiast na wątku Lumi napisała "Wydaje mi się, że zapisałam wszystkie ogłoszenia" /post dzisiejszy - 5 godzin temu/

Nie, nie jestem ciekawa, bo utożsamianie się z płcią, to sprawy bardzo intymne każdej osoby. To dowodzi, że Bosak to forumowiczka, a konto założone, bo brak odwagi, by wypowiadać się pod starym nickiem.

Dobra - już milknę 😉

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Moli@ napisał:

Zostawmy..., Moli@ i tak do odstrzału z dogo . 

Hej, nie mów tak ....

Nikt komu zależy na psiakach, nie chciałby byś taki dom jak Twój był "do odstrzału" z dogo. Tu psy są przeszczęśliwe i większość ludzi to widzi, odwiedzają ten i inne Twoje wątki, by obejrzeć kolejne zdjęcia radosnych pyszczków. Większość nie pisze, nie odzywa się, bo nie chcą uczestniczyć i przedłużać tej nieprzyjemnej wymiany zdań, która (tak myślę) niewiele odwiedzających wątek obchodzi i wydaje mi się, że niezależnieod tego ile by jeszcze nie trwała, nie ma szans na ustalenie kto miał rację. Zresztą po co?

Wiemy że Promyk, Szagi, Tuptuś i inne psiaki są szczęśliwe i większości z nas ta wiedza wystarczy :-))  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Napiszę, że od razu przedstawiłam się (jak zawsze) ..., powiedziałam, że opiekuję się Promyczkiem od dwóch lat..., że piesek zostaje u mnie na stałe, że byłam z pieskiem na kontrolnej wizycie, że są aktualne badania i ustalona dawka leku. 

Wcześniej problemów z wydaniem leków Pani z recepcji nie miała ...leki były wydawane

Zdaniem Pań z recepcji - nie wydadzą mi leków bo mam się zapisać na wizytę do lekarza prowadzącego....,  - wetka prowadząca jest do niedzieli  na urlopie, w lecznicy będzie w poniedziałek. Nie ważne..., że leku zabraknie, nie ważne że zmian w zleceniu nie będzie ;(

W końcu, decyzja młodej wetki - wydadzą lek ale nie 6 listków bo to za dużo :(

Tak się nie da... Zapisałam się na wizytę 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...