Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Odebrałam wynik ...jest OK .

Kupiłam tablety - na miesiąc (dopisane zostaną do faktury zbiorczej)

Faktura powinna zostać dziś wysłana na maila - około 330zł

Pobranie krwi - 15 zł ( kwota uwzględniona na fakturze) w kwietniu kupię pipetę od kleszczy dla Promyczka - oddam kasę :)

 

7fbd17a77e3f7921med.jpg

76cfb609e2b2a3e1med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  • 30,00 zł od Bolotimoore   deklaracja III   -  9.03.
  • 20,00 zł od  siostry elficzkowa    deklaracja III   -  11.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

       753590523_re2.jpg.165318d55161a3f1e8aa15898322dee9.jpg  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Promyczka z niewiadomego powodu co jakiś czas pojawiają się rzadkie kopki.Jedzenie dostaje ciągle to samo.Moli informuje o tym weta i na ostatniej wizycie lekarka zdecydowała,żeby mu zmienić jednak jedzonko na bardziej lekkostrawne.Podejrzewa,że karma Rocco Promyczkowi może być za bogata w tłuszcz i że ma problem z jego trawieniem,gorzej trawi,stąd może być i gorsze wchłanianie witamin,a co za tym idzie i stan sierści ma gorszy, gorzej odrasta,nierównomiernie.

Wszak to już staruszek,a i utratę wzroku dr.Garncarz podejrzewał z niedożywienia we wcześniejszym życiu.

Wetka zaproponowała,żeby przejść na karmę np. Rinti Canin Intestinal (tańsza od Royala). Sucha na razie zostaje ta sama.

Trzeba więc kupić zalecone puszki na cały miesiąc.Teraz Promyk będzie mieć indywidualną dietę i dziennie trzeba 400g puszkę.Suchej karmy Promyczek ma zapas.

Do tej pory kupowaliśmy tylko 6 puszek 800g Rocco, ale Promyś był traktowany u Moli ulgowo i korzystał z puszeczek Rocco ,które u Moli dostają psy prywatne. Na wątku Moli o tym się nie" chwaliła" i tylko ja wiedziałam jak sprawa wygląda.

Wygodniej by było 400g,ale większe wychodzi taniej,więc może tak,

Eluniu,

kup proszę 12szt x800g i  6x400g tych puszek,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/438383

 

i jeszcze worek karmy dla stada,może z kurczakiem tym razem.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/briantos/782106

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, WiosnaA napisał:

U Promyczka z niewiadomego powodu co jakiś czas pojawiają się rzadkie kopki.Jedzenie dostaje ciągle to samo.Moli informuje o tym weta i na ostatniej wizycie lekarka zdecydowała,żeby mu zmienić jednak jedzonko na bardziej lekkostrawne.Podejrzewa,że karma Rocco Promyczkowi może być za bogata w tłuszcz i że ma problem z jego trawieniem,gorzej trawi,stąd może być i gorsze wchłanianie witamin,a co za tym idzie i stan sierści ma gorszy, gorzej odrasta,nierównomiernie.

Wszak to już staruszek,a i utratę wzroku dr.Garncarz podejrzewał z niedożywienia we wcześniejszym życiu.

Wetka zaproponowała,żeby przejść na karmę np. Rinti Canin Intestinal (tańsza od Royala). Sucha na razie zostaje ta sama.

Trzeba więc kupić zalecone puszki na cały miesiąc.Teraz Promyk będzie mieć indywidualną dietę i dziennie trzeba 400g puszkę.Suchej karmy Promyczek ma zapas.

Do tej pory kupowaliśmy tylko 6 puszek 800g Rocco, ale Promyś był traktowany u Moli ulgowo i korzystał z puszeczek Rocco ,które u Moli dostają psy prywatne. Na wątku Moli o tym się nie" chwaliła" i tylko ja wiedziałam jak sprawa wygląda.

Wygodniej by było 400g,ale większe wychodzi taniej,więc może tak,

Eluniu,

kup proszę 12szt x800g i  6x400g tych puszek,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/438383

 

i jeszcze worek karmy dla stada,może z kurczakiem tym razem.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/briantos/782106

 

 

 

Adult, kurczak & ryż
782106.0
wcześniej  82,60 zł
teraz 74,80 zł
(5,34 zł / kg)
 
Link to comment
Share on other sites

Są już skutki pandemii także w zapasach karmy dla psów. Dostałam zawiadomienie, że dostawa będzie opóźniona.

Powiadomienie o opóźnieniu dostawy

Twoje zamówienie w zooplus 162244349

Szanowna Pani

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia numer 162226334 z dnia 14.03.2020.

W związku z dużą ilością zamówień dostawa Twojego zamówienia 162226334 może ulec opóźnieniu. Wiemy, że oczekujesz na nie z niecierpliwością i dokładamy wszelkich starań, by zamówienie dotarło tak szybko, jak  tylko będzie to możliwe.

Gdy tylko paczka zostanie wysłana, otrzymasz wiadomość z linkiem do strony firmy kurierskiej. Strona ta umożliwi śledzenie przesyłki na bieżąco oraz jeśli będzie to możliwe, zmianę daty dostawy.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół zooplus

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Są już skutki pandemii także w zapasach karmy dla psów. Dostałam zawiadomienie, że dostawa będzie opóźniona.

Powiadomienie o opóźnieniu dostawy

Twoje zamówienie w zooplus 162244349

Szanowna Pani

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia numer 162226334 z dnia 14.03.2020.

W związku z dużą ilością zamówień dostawa Twojego zamówienia 162226334 może ulec opóźnieniu. Wiemy, że oczekujesz na nie z niecierpliwością i dokładamy wszelkich starań, by zamówienie dotarło tak szybko, jak  tylko będzie to możliwe.

Gdy tylko paczka zostanie wysłana, otrzymasz wiadomość z linkiem do strony firmy kurierskiej. Strona ta umożliwi śledzenie przesyłki na bieżąco oraz jeśli będzie to możliwe, zmianę daty dostawy.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół zooplus

Zaczyna się :(

"Produkt wyprzedany przewidywana data dostawy 19.03.20"

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie doczekamy się  :(   Dzisiaj w nocy otrzymałam poniższy e-mail.

Szanowna Pani xxxxxxxx,
Dziękujemy za złożenie zamówienia 162244349.
Niestety żaden z zamówionych artykułów nie jest dostępny, w związku z
czym anulowaliśmy Twoje zamówienie:
Przepraszamy za niedogodności wynikające z anulowania zamówienia.
Uwaga: przyczyną niedostępności niektórych artykułów mogą być
ograniczenia związane z dostawą lub importem. Zwróć uwagę na opis
produktu, aby poznać szczegóły.

Dziękujemy za zrozumienie.
Z wyrazami szacunku,
Serwis zooplus

 

Co teraz?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Niestety nie doczekamy się  :(   Dzisiaj w nocy otrzymałam poniższy e-mail.


Szanowna Pani xxxxxxxx,
Dziękujemy za złożenie zamówienia 162244349.
Niestety żaden z zamówionych artykułów nie jest dostępny, w związku z
czym anulowaliśmy Twoje zamówienie:
Przepraszamy za niedogodności wynikające z anulowania zamówienia.
Uwaga: przyczyną niedostępności niektórych artykułów mogą być
ograniczenia związane z dostawą lub importem. Zwróć uwagę na opis
produktu, aby poznać szczegóły.

Dziękujemy za zrozumienie.
Z wyrazami szacunku,
Serwis zooplus

 

Co teraz?

A co z kasą?

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

A co z kasą?

 

Kasę wrócą do 2 tygodni, ale kasą psiaki się nie najedzą  :(    

Zadzwonię i zapytam jakie są perspektywy.

Złożyłam w tym samym dniu 3 zamówienia do zooplusa. Jedno jest w drodze, jedno odmówili, nie wiem jeszcze co z tym trzecim. Pewnie też odmówią, bo gdyby mieli zrealizować, to taż już byłoby w drodze, bo zamówienie złożone w tym samym dniu i do tego samego odbiorcy. Kurcze jak długo to potrwa?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Kasę wrócą do 2 tygodni, ale kasą psiaki się nie najedzą  :(    

Zadzwonię i zapytam jakie są perspektywy.

Złożyłam w tym samym dniu 3 zamówienia do zooplusa. Jedno jest w drodze, jedno odmówili, nie wiem jeszcze co z tym trzecim. Pewnie też odmówią, bo gdyby mieli zrealizować, to taż już byłoby w drodze, bo zamówienie złożone w tym samym dniu i do tego samego odbiorcy. Kurcze jak długo to potrwa?

OK

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

A gdyby kupić w polskim sklepie zoologicznym? telekarma, fera, zooart...? Ja czasem kupuję na allegro w sklepie z dobrymi opiniami, można znaleźć bardzo tanio i przychodzi sprawnie.

Może uda się dodzwonić i dowiedzieć na czym stoimy.

Kasa zamrożona na 2 tygodnie :(

Wstawiłam link do karmy dla małego - nie ma adnotacji o braku.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A gdyby kupić w polskim sklepie zoologicznym? telekarma, fera, zooart...? Ja czasem kupuję na allegro w sklepie z dobrymi opiniami, można znaleźć bardzo tanio i przychodzi sprawnie.

Dzięki Tysiu  :) Zobaczę czy tam są.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...