Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

Z mojego bazarku utargowaliśmy dla Promyczka 177zł.

Od p.Irenki za listopad i grudzień  Promyk dostał 250zł.

Obie wpłaty poleciały dziś-21.12.20 na konto Elik.

Eluniu ,potwierdź proszę jak pieniążki dolecą,a bazarkową na wątku bazarku.

Z przyjemnością i radością potwierdzę, tylko Aniu kochana link do tego bazarku pliss  :)

Link to comment
Share on other sites

Ale się Promyczkowi forsy przysporzyło  :)

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  150,00 zł  od teresaa118  deklaracja I-III.2021   -  21.12.
  177,00 zł  od WiosnaA  z bazarku  -  22.12. 
  250,00 zł  od   Pani Ireny   -  22.12.  

Bardzo serdecznie dziękujemy

kocham.jpg.96c544c5a62ec3c8579a97facc18769b.jpg    2117279062_dlaWaslove.jpg.4b563cdbcd45a1c60016619326b72924.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2020 o 12:45, Moli@ napisał:

Cążków do psich pazurów nie używam..., mamy chyba trzy rodzaje w domu. Obcinam pazurki sekatorem oczywiście tylko w tym celu używanym. ,) 

Jest to jakiś sposób. Jest jakaś konkretna przyczyna? Bo domyślam się, że na pewno jest lżej z racji wielkości i przeznaczenia sekatora. Są inne zalety?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Maciek777 napisał:

Jest to jakiś sposób. Jest jakaś konkretna przyczyna? Bo domyślam się, że na pewno jest lżej z racji wielkości i przeznaczenia sekatora. Są inne zalety?

Inne zalety..., nie zastanawiałam się ,)

Używam sekator z przyzwyczajenia..., pewniej się czuje - widzę gdzie tnie i łatwiej mi manewrować gdy pies ma "tysiąc łap"

Przy pazurach bassetów (twarde, grube) cążkami ciężko idzie i dlatego sekator :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Maciek777 napisał:

Aaa, czyli to bardziej kwestia przyzwyczajenia:) Myślałem, że mają jakieś zalety, których nawet duże obcinaczki nie mają.

Używając sekatora mogę sama obciąć pazury nawet u strachulca..., cążkami już tego nie zrobię. O, dla mnie to jest duża zaleta.

Pies stoi do mnie tyłem (przytulony) a ja spokojnie tnę..., używając cążków już trzeba się nagimnastykować

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2020 o 17:49, Moli@ napisał:

Używając sekatora mogę sama obciąć pazury nawet u strachulca..., cążkami już tego nie zrobię. O, dla mnie to jest duża zaleta.

Pies stoi do mnie tyłem (przytulony) a ja spokojnie tnę..., używając cążków już trzeba się nagimnastykować

Nigdy o tym nie myślałem bo moje generalnie sobie pozwalają, ale spróbuję, tak w razie czego, czy da się tą techniką zrobić obcinaczkami :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  20,00 zł  od elficzkowa  deklaracja I -  7.01.
  30,00 zł  od Baltimoore  deklaracja I -  8.01.
  30,00 zł  od siostry elficzkowa  deklaracja I -  8.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

choinka1.gif.0db36afa764de2d179bd3ee511499525.gif   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...