Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Udało się przenieść link do rozliczenia do pierwszego postu. Teraz powinien być czytelny :) Tak mnie cieszy saldo na koncie. <3

Był okres, że występowały problemy z linkowaniem tekstów. Na szczęście to już przeszłość.
Tak sumka na koncie Promyczka może być powodem do radości :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Elu.

Wczoraj  z fakturą "ścignęłam" już wetkę :).....ot, nie martwią się i nie śpieszą  nigdy ze ściąganiem kaski ode mnie...a mnie te minusy denerwują jak przy nazwisku wiszą :(

 

Moli, może jakoś zużyjesz te ilości płatków i kaszy jaglanej :):)

Link to comment
Share on other sites

Promyk,to trochę szczęściarz jest :)  ...nie dość,że Opiekunki (obie!) owinął sobie wokół łapki :) i wszystko mu wolno, łącznie z najlepszą miejscówką do spanka przy Pani, to żadne kolejki ,np.głaskanka,spacerków tam go nie obowiązują, i ogólnie rzecz biorąc ma duże fory w Tym dt! :)..słowem,Prezesik wiedział jak się ustawić :)

Moli jakiś czas temu dla swego stadka tych niechcianych dostała wsparcie na jedzonko od pewnej dobrej Duszyczki ...i Promyś - lizus :) załapał się na darmochę :) ...miał puszki na blisko dwa miesiące! :)

Moli,dziękujemy za to ogromne wsparcie! I Duszyczce Kochanej ogromnie dziękujemy!

 

Jeszcze niby do końca grudnia mają puszki,ale że będzie okres Świąteczno /Noworoczny to  myślę,że lepiej teraz już zamówimy puszki.Sucha karma jeszcze jest.

No i czas kupić jedzonko dla stada.

Moli,nie zapytałam co chcesz tym razem dla stada,także napisz tu proszę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, WiosnaA napisał:

Dziękuję Elu.

Wczoraj  z fakturą "ścignęłam" już wetkę :).....ot, nie martwią się i nie śpieszą  nigdy ze ściąganiem kaski ode mnie...a mnie te minusy denerwują jak przy nazwisku wiszą :(

 

Moli, może jakoś zużyjesz te ilości płatków i kaszy jaglanej :):)

Ugotowała wczoraj gar kaszy z mięskiem (na dwa dni) ,)

Już podgrzałam porcję..., dorzucę do suchej i miski będą fruwać :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2020 o 06:07, Moli@ napisał:

Ugotowała wczoraj gar kaszy z mięskiem (na dwa dni) ,)

Czy coś się zmieniło w tym temacie, bo z dawien dawna pamiętam, że psy nie trawią kaszy. Ziemniaków ponoć też nie, ale coś się zmieniło, bo moja wetka zaleciła dodawanie Alfikowi do gotowanej karmy ziemniaków. Może więc i kasza jest już dla psiaków zjadliwa  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2020 o 06:53, Moli@ napisał:

Za opiekę nad Promyczkiem XI ,  XII

 

15 + 3 kg gratis! Brit Premium by Nature Adult I tanio w zooplus

Brit Premium by Nature Adult M  18kg - 114,80 zł
988421.1
 
Jagnięcina z prosem   6 x 800g - 36.80 zł
-222680.1
 

 

Dnia 16.12.2020 o 09:59, WiosnaA napisał:

Dzięki Moli,

Elu,to kup proszę dla stadka to co wyżej Moli podała,a dla Promyczka puszki na styczeń 12x800g Rinti Intestinal z jagnięciną,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/585516

 

Bardzo proszę  :)

Zamówienie

985961829_zam.Promyczek.png.46c7b1e0628d07ff084a13684b61b0da.png

Przelew

1914479331_Promykprzel2..png.7072709cd86a3e00c73cd658a2f0d372.png

Faktura

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Tyśka) napisał:

Wiem, że maszerzy też podają psom ziemniaki jako wypełniacz w czasie intensywnego sezonu zaprzęgowego ;) 

No właśnie, a nie tak dawno jeszcze twierdzono, że ziemniaki nic psom nie dają, bo ich nie trawią. Dlatego pytam o kaszę, bo może i tu są jakieś nowe tezy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Czy coś się zmieniło w tym temacie, bo z dawien dawna pamiętam, że psy nie trawią kaszy. Ziemniaków ponoć też nie, ale coś się zmieniło, bo moja wetka zaleciła dodawanie Alfikowi do gotowanej karmy ziemniaków. Może więc i kasza jest już dla psiaków zjadliwa  :)

Nie bardzo trawią..., wrzuciłam do gara trochę kaszy + ryż + płatki + mięsko ,). Dorzuciłam po łyżce / dwie do miseczki z suchą karmą, zjadły a dziś kupki OK.

Taka odmiana od czasu do czasu ,)

Ziemniaki zalecane są w diecie nerkowej...u psów i kotów a także ludzi. Pamiętam ścisłe diety w szpitalu np nerkowa - wariacie ziemniaczane (śniadanie, obiad, kolacja). Obecnie za bardzo nie przestrzegają w szpitalach bo wszędzie zewnętrzny catering..., nie ma kuchni, nie ma dietetyków pilnujących diet. Ech życie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Ech życie.

Niestety w każdej dziedzinie życia jest to odczuwalne.

Dzwoniłam do Ciebie w trakcie zakupów w zooplusie, żeby zapytać czy nie przydałyby Ci się cążki do psich pazurków. Uzbierało się trochu punktów i mogłabym za punkty wziąć takie cążki. Nie odbierałaś  :(   Na przyszłość, o ile będę pamiętać :) czy zamówić takie cążki dla psiaczków?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

nie ma kuchni, nie ma dietetyków pilnujących diet. Ech życie.

Niestety... doświadczyłam tego. Na wejście do szpitala wypełniłam długi formularz co do diety, jestem alergikiem, więc było co wypisywać... druga doba po operacji: roznosi mi pani  salowa (spoza Polski) pierwszy posiłek... Pszenica i wszystko, co miałam na liście "tego nie, mam uczulenie". Pani nie rozumiała polskiego, powtarzała mi tylko, że ma wpisane, że mam dietę wątrobową... chciałam z kimś wyjaśnić, przepraszali za błąd - ale do końca pobytu w szpitalu widniałam jako "wątrobowa" i dostawałam posiłki, których jeść nie mogłam. Dobrze, że jedna z pielęgniarek była na tyle uprzejma, że przynosiła mi wafle ryżowe i mogłam jeść ziemniaki, ufff ;) Przetrwałam :D

Moli@, a psiaki u Ciebie mają świetną stołówkę, aż czasem im zazdroszczę ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Niestety w każdej dziedzinie życia jest to odczuwalne.

Dzwoniłam do Ciebie w trakcie zakupów w zooplusie, żeby zapytać czy nie przydałyby Ci się cążki do psich pazurków. Uzbierało się trochu punktów i mogłabym za punkty wziąć takie cążki. Nie odbierałaś  :(   Na przyszłość, o ile będę pamiętać :) czy zamówić takie cążki dla psiaczków?

Nie odebrałam bo telefon non stop na ładowarce (bateria nie trzyma) a ja z psami na spacerku...

Cążków do psich pazurów nie używam..., mamy chyba trzy rodzaje w domu. Obcinam pazurki sekatorem oczywiście tylko w tym celu używanym. ,) Ale dzięki za pamięć :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

Nie odebrałam bo telefon non stop na ładowarce (bateria nie trzyma) a ja z psami na spacerku...

Cążków do psich pazurów nie używam..., mamy chyba trzy rodzaje w domu. Obcinam pazurki sekatorem oczywiście tylko w tym celu używanym. ,) Ale dzięki za pamięć :)

To dobrze, że nie pozwoliłam sobie na samowolkę  :)  Okropnie nie lubię nie trafionych prezentów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...