Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Tak, u mojej suni zdiagnozowano zeszlego roku raka mozgu po udarze. Udar po podaniu lekow pokonala, ale rak robil powoli spustoszenia w organizmie. Wedrowal z glowy(zjadl kosci prawej czesci czaszki) przez szyje do piersi. Wzglednie dobrze czula sie nastepne miesiace, dostawala srodek p. bolowy. Pilnowala wszystkie miski, terminy spacerow, kapiele w rzece. Przyszedl TEN dzien, kiedy po ciezkiej nocy przestawala reagowac na zewnetrzne bodzce. To byl sygnal do ostatniego pozegnania. 9 lat przebywala z nami, przywieziona ze schroniska w Lodzi z tasiemcem, ale wszystko pokonalismy i wyrosla z niej wspaniala sunia o pieknym futrze. Kochana, wspolczujaca,puilnujaca dwa mniejsze. Wraz z jej smiercia odszedl czlonek rodziny

 

Trzymaj się...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2020 o 09:52, teresaa118 napisał:

Tak, u mojej suni zdiagnozowano zeszlego roku raka mozgu po udarze. Udar po podaniu lekow pokonala, ale rak robil powoli spustoszenia w organizmie. Wedrowal z glowy(zjadl kosci prawej czesci czaszki) przez szyje do piersi. Wzglednie dobrze czula sie nastepne miesiace, dostawala srodek p. bolowy. Pilnowala wszystkie miski, terminy spacerow, kapiele w rzece. Przyszedl TEN dzien, kiedy po ciezkiej nocy przestawala reagowac na zewnetrzne bodzce. To byl sygnal do ostatniego pozegnania. 9 lat przebywala z nami, przywieziona ze schroniska w Lodzi z tasiemcem, ale wszystko pokonalismy i wyrosla z niej wspaniala sunia o pieknym futrze. Kochana, wspolczujaca,puilnujaca dwa mniejsze. Wraz z jej smiercia odszedl czlonek rodziny

 

Bardzo smutna historia :( Pocieszające w tym wszystkim jest to, że miała Was. :( Trzymajcie się mocno.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo  współczuję, wiem jak to jest bo wwiększość moich kochanych piesów a mam je ponad 53 lata zabijał mi rak. Ale też walczyliśmy dopóki pies chciał żyć ale jak się poddawał i cierpiał skracaliśmy cierpienia. Trzymaj się, u nas zawsze bylo ich kilka to zawsze jakieś 4 łapki zostawały na pociechę.

Link to comment
Share on other sites

U nas w chwili obecnej sa dwa psiaki, jedna dziewczynka wzieta z pseudohodowli po wycieciu raka macicy. Od dwoch lat ma zdiagnozowana rak limfy, ale jeszcze kula sie po mieszkaniu. W tej chwili przejela obowiazki zmarlej dziewczynki i pilnuje terminow spacerowych, stoi pod reka pancia i kaze sie glaskac. Pilnuje porzadku. A moim drugim zmartwieniem jest Pedro. Adoptowalam go z glebi Polski w ciemno. Przywieziono go w czasie wesela mojej corki, brudny, wycofany i gryzacy. Teraz trzeba go w drugim roku pobytu wynosic na trawke, nie chce spacerowac, jest prawie slepy i gluchy. Badania krwi wykazaly chora watrobe, srut w zadzie i niesamowity wynik z hormonu powodujacego stres jak i zle wyniki przy nerkach. Pare dni nic nie jadl. Pozniej zaczal jesc domowe jedzenie, a wiec smaze mu codziennie steki wolowe, bo przeciez musi cos jesc. Oczywiscie bez soli. A dzisiaj zrobilam mu krzywde, za wysoko obcielam pazur i krwawi niesamowicie. Teraz chodzi z obandazowana lapa. Jak nie urok to sra.. Najwazniejsze, ze kotka i maz jeszcze sa na chodzie.Dodam szybciutko, ze obydwa psy  maja juz wyrok smierci u mojej wetki. A uspienie kosztuje majatek !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie współczuję Wam i psiakom :(  Trzymajcie się. Kochamy naszych czworonożnych przyjaciół, a gdy po latach wspólnego życia przychodzi rozstanie, bardzo cierpimy, ale życie bez psiaków jest jak  film  czarno-biały. Pozbawione smaków i smaczków.
Za każdym razem kiedy przytulam swoją 16-letnią sunię, a przytulam ją wiele razy w ciągu dnia, myślę - jak długo jeszcze będę miała to szczęście czuć jej ciepło i widzieć jej oczy wpatrzone w moje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2020 o 15:18, teresaa118 napisał:

Poszly alimenty na seniorka, chyba wezme go pod swoja piecze. Wlasnie pozegnalam swoja sunie.

Teresaa118,bardzo,bardzo współczuję :( ,zbyt szybko nasi Przyjaciele odchodzą :(

 

Dziękuję z całego serca za wsparcie Promysia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, WiosnaA napisał:

Eluniu, kup proszę karmę dla stadka za opiekę Promyczka w dt. za IX-X

Raczej to co ostatnio braliśmy, chyba,że Moli napisze o innej.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_premium/473975

i puszki wołowina Rocco clasic 6x800g

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/classic/46004

 

W takich ilościach, czy więcej?

Brit Premium by Nature Adult M
Brit Premium by Nature Adult M

- 15 kg

Produkt dostępny
114,80 zł
 
 
114,80 zł
RINTI Canine Intestinal z kurczakiem
RINTI Canine Intestinal z kurczakiem

- 6 x 800 g

Produkt dostępny
63,80 zł
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

W takich ilościach, czy więcej?

Brit Premium by Nature Adult M
Brit Premium by Nature Adult M

- 15 kg

Produkt dostępny
114,80 zł
 
 
114,80 zł
RINTI Canine Intestinal z kurczakiem
RINTI Canine Intestinal z kurczakiem

- 6 x 800 g

Produkt dostępny
63,80 zł

Ilość:

1 x worek15kg  suchej karmy Brit + 6 x 800g Rocco classic 

114,80zł + 34,80zł / 149,60 zł ( za opiekę IX i X )

 Miesiąc opieki nad Promyczkiem około 75zł 

 

 

Elik, nie kupuj RINTI... 

zamów Rocco classic z linku podanego przez Wiosnę

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/classic/46004

Wołowina i jagnięcina34,80 zł
46004.11
 
 

 

 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...