Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

14 godzin temu, limonka80 napisał:

Moli, masz pod opieką same super psiaki, co odkryję Twój nowy wątek (dla mnie nowy) to lepszy :-))

Promyk - cudny, z tymi włosami na łapkach wygląda jak kot w butach :-)) że nie wspomnę o tej kitce na ogonie....

Fajne psiaki ale co jeden to lepszy agregat...  ,),)

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Wystawią fakturkę (jak zawsze)

Moli@ czy mogłabyś przesłać na mój adres wszystkie dotychczasowe faktury i paragony,  które były płacone z zasobów Promyczka?

EDIT

Chodzi mi konkretnie o paragony.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Moli@ czy mogłabyś przesłać na mój adres wszystkie dotychczasowe faktury i paragony,  które były płacone z zasobów Promyczka?

Postaram się ale nie wiem kiedy... (z kilku lat??)

Muszę dodzwonić się do lecznicy, poprosić o przygotowanie.  Mi nigdy nie wydawano faktur.

Paragony ( chyba w ubiegłym roku i w tym nic nie płaciłam gotówką - sprawdzę na wątku) mam te których nie odebrałaś i leżą zapakowane w kopercie)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Moli@ czy mogłabyś przesłać na mój adres wszystkie dotychczasowe faktury i paragony,  które były płacone z zasobów Promyczka?

Eluniu,fakturki wszystkie były Tobie wysyłane, nie dałabyś rady u siebie wydrukować? Zapłacimy za drukowanie.Będę dziś w lecznicy co prawda i mogę poprosić,ale chodzi o to,że nie wiem kiedy by to zrobili i czy w ogóle się zgodzą z tak długiego okresu,ponieważ mają zawaloną przychodnię  pacjentami i ręce pełne roboty cały czas:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Postaram się ale nie wiem kiedy... (z kilku lat??)

Muszę dodzwonić się do lecznicy, poprosić o przygotowanie.  Mi nigdy nie wydawano faktur.

Paragony ( chyba w ubiegłym roku i w tym nic nie płaciłam gotówką - sprawdzę na wątku) mam te których nie odebrałaś i leżą zapakowane w kopercie)

 

Moli, po co ten raban i angażowanie Ani, która ma teraz wystarczająco dość problemów.

Oczywiście chodzi mi o te paragony i faktury, których nie dostałam. Sprawdziłam dzisiaj i z leczenia Promyczka mam wszystkie faktury, brakuje paragonów za Twoje zakupy i o te Cie proszę.

EDIT

Faktycznie użyłm niefortunnego zwrotu - wszystkie dotychczasowe - ale o drugiej w nocy, wtedy robiłam aktualizacje, czasem trudno precyzyjnie się wyrazić. Przepraszam bardzo.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, WiosnaA napisał:

Eluniu,fakturki wszystkie były Tobie wysyłane, nie dałabyś rady u siebie wydrukować? Zapłacimy za drukowanie.Będę dziś w lecznicy co prawda i mogę poprosić,ale chodzi o to,że nie wiem kiedy by to zrobili i czy w ogóle się zgodzą z tak długiego okresu,ponieważ mają zawaloną przychodnię  pacjentami i ręce pełne roboty cały czas:(

Aniu kochana tak mi przykro, że przy Twoich kłopotach, jeszcze tym musisz się zajmować. To przecież sprawa do wyjaśnienia pomiędzy mną i Maoli@    Nie przejmuj się tym. Nie trzeba płacić za drukowanie, bo to co mi przysłano na e-mail wszystko sobie wydrukowałam.  Brakuje mi  paragonów.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Moli, po co ten raban i angażowanie Ani, która ma teraz wystarczająco dość problemów.

Oczywiście chodzi mi o te paragony i faktury, których nie dostałam. Sprawdziłam dzisiaj i z leczenia Promyczka mam wszystkie faktury, brakuje paragonów za Twoje zakupy i o te Cie proszę.

Sprawdzę czy mam nowe paragony?

A stare wyślę drugi raz do Ciebie ale to po niedzieli. Napiszę przed wysłaniem.

Poprosiłam Wiosnę, bo Promyk jest na nią zapisany w lecznicy, będzie u naszej wetki z psem to przy okazji mogłaby poprosić o wydruki. 

Napisałaś

Moli@ czy mogłabyś przesłać na mój adres wszystkie dotychczasowe faktury i paragony,  które były płacone z zasobów Promyczka?" 

Źle odczytałam :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Sprawdzę czy mam nowe paragony?

A stare wyślę drugi raz do Ciebie ale to po niedzieli. Napiszę przed wysłaniem.

Poprosiłam Wiosnę, bo Promyk jest na nią zapisany w lecznicy, będzie u naszej wetki z psem to przy okazji mogłaby poprosić o wydruki. 

Napisałaś

Moli@ czy mogłabyś przesłać na mój adres wszystkie dotychczasowe faktury i paragony,  które były płacone z zasobów Promyczka?" 

Źle odczytałam :(

Jak możesz wysłać drugi raz? To miałaś po 2 egzemplarze każdego paragonu?

Cytat

Źle odczytałam :(

Odczytałaś  dokładnie tak, jak napisałam, ale nie przeczytałaś mojego wpisu po edytowaniu. Przepraszam, użyłam złego sformułowania, ale o drugiej w nocy czasem można coś nie do końca napisać tak, jak powinno się napisać.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Jak możesz wysłać drugi raz? To miałaś po 2 egzemplarze każdego paragonu?

Odczytałaś  dokładnie tak, jak napisałam, ale nie przeczytałaś mojego wpisu po edytowaniu. Przepraszam, użyłam złego sformułowania, ale o drugiej w nocy czasem można coś nie do końca napisać tak, jak powinno się napisać.

Wyśle drugi raz bo nie odebrałaś listu z paragonami ,) ..., umówiłyśmy się, że prześlę Ci kiedy będziesz chciała.

Rozumiem, że użyłaś złego sformułowania..., nic się nie stało. Wyjaśnione :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

Wyśle drugi raz bo nie odebrałaś listu z paragonami ,) ..., umówiłyśmy się, że prześlę Ci kiedy będziesz chciała.

Rozumiem, że użyłaś złego sformułowania..., nic się nie stało. Wyjaśnione :)

Nie wiem jak się to mogło stać, bo nawet listy polecone listonosz zostawia w skrzynce, bo tak mam zaznaczone na poczcie. Mnie przez pół roku nie ma w Krakowie więc musiałam zrobić taki zapis, bo latem nie mogły by być skutecznie doręczone listy polecone.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Nie wiem jak się to mogło stać, bo nawet listy polecone listonosz zostawia w skrzynce, bo tak mam zaznaczone na poczcie. Mnie przez pół roku nie ma w Krakowie więc musiałam zrobić taki zapis, bo latem nie mogły by być skutecznie doręczone listy polecone.

Oj, stało się ...może był  na urlopie a zastępujący nie wiedział.

Nie ma co drążyć tematu. 

Link to comment
Share on other sites

A tymczasem na konto Promysia wpłynęły poniższe kwoty:

  • 20,00 zł od elficzkowa deklaracja V  -  7.05.
  • 30,00 zł od Boltimoore deklaracja V  -  10.05.
  • 30,00 zł od siostry elficzkowa deklaracja V  -  10.05.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

piesek_z_buziakami_i_napisem_i_love_you.gif     kwiaty1.jpg.f6de987e122c9b8aa303dd06fccb7c1a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...