Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 3.02.2021 o 15:33, Moli@ napisał:

Szampon leczniczy dla Promyczka - Malaseb, cd kuracji.

Kupiony w lecznicy, odebrałam dziś od WiosnyA.

 

Cyfry napisane czarnym pisakiem 521 to /oznakowanie/numeracja/ nie cena za opakowanie

 

 

Dnia 4.02.2021 o 00:38, elik napisał:

Ile trzeba zwrócić?

Szampon jakiś czas nie był dostępny,ale skoro Moli zauważyła,że skóra uległa poprawie i włosy odrastają,to trzeba było kontynuować.

Dostaliśmy teraz szampon i  103zł zapłaciłam na razie ze swoich pieniążków licząc później na wpłatę od p.Irenki.W styczniu p.Irenka przepraszała,że nie może nic wysłać,ale obiecała w lutym wysłać.

Wstawię później rachunek.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, WiosnaA napisał:

Dostaliśmy teraz szampon i  103zł zapłaciłam na razie ze swoich pieniążków licząc później na wpłatę od p.Irenki.W styczniu p.Irenka przepraszała,że nie może nic wysłać,ale obiecała w lutym wysłać.

Pani Irenka czuje się bardzo zobowiązana i stara się pomagać ile może. To bardzo pięknie z Jej strony.
Aniu, czy Pani Irenka zagląda na wątek Promyczk
a?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Pani Irenka czuje się bardzo zobowiązana i stara się pomagać ile może. To bardzo pięknie z Jej strony.
Aniu, czy Pani Irenka zagląda na wątek Promyczk
a?

Elu,nie.

Najpierw chciałam podesłać  link,ale trochę niefajne komentarze się pojawiły pod jej adresem i nie chciałam żeby się dodatkowo stresowała.

Przesyłam jej wiadomości,zdjęcia Promyczka,ufa mi,że pieniążków nie zdefrauduję.

W styczniu miała awarię pieca gazowego i wydatek spory,przepraszała,że nie da rady nic wysłać.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, WiosnaA napisał:

Elu,nie.

Najpierw chciałam podesłać  link,ale trochę niefajne komentarze się pojawiły pod jej adresem i nie chciałam żeby się dodatkowo stresowała.

Przesyłam jej wiadomości,zdjęcia Promyczka,ufa mi,że pieniążków nie zdefrauduję.

W styczniu miała awarię pieca gazowego i wydatek spory,przepraszała,że nie da rady nic wysłać.

Przykre to, ale tak bywa. Ludzkie opinie nie zawsze są trafione, sama na własnej skórze miałam "okazję" się o tym przekonać.
Szkoda, pewnie miło by Jej było oglądać Promyczka i czytać o nim.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Pani Irenka to wspaniała Osoba, szkoda że los się jej tak potoczył... 

Czytam o tym szamponie... i myślicie, że mógłby pomóc na gołą pupinkę Krecika? Kompletnie nie chce zarastać :(

U Krecika chyba zdiagnozowano Cushinga - może być przyczyną wyłysień na pupie i ogonie. Skonsultujcie z wetem ten szampon.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

U Krecika chyba zdiagnozowano Cushinga - może być przyczyną wyłysień na pupie i ogonie. Skonsultujcie z wetem ten szampon.

Jets w trakcie diagnozy, ale nie wiem nic więcej.
Dziękuję, podsunę anecik, na pewno zapyta o szampon.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  •   20,00 zł  od shoto deklaracja II   -  4.02.
  •   30,00 zł  od Baltimoore deklaracja II   -  8.02.
  •   30,00 zł  od siostry elficzkowa  deklaracja II  -  10.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

          choinka.gif.a4e56510287eaa8465b08bc64cc9e8a0.gif

2101064468_dzikuj9.gif.940878a8135387433f43935a1cf7a0d3.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 21.02.2021 o 21:08, elik napisał:

19.02. na konto okruszka wpłynęła kwota 47,00 zł  od Pani Irenki po odliczeniu kosztu szamponu, który WiosnaA zakupiła dla Promyczka 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

Tak,zgadza się. Za szampon zapłaciłam 103zł.

W lutym od p.Irenki wpłynęło do mnie 150zł .

 

IMG-3449.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...