Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

    100,00 zł  od siostry elficzkowa dodatkowo na leczenie Promyczka -  21.09. 
    20,00 zł  od Dulska  deklaracja IX  -  25.09. 

Bardzo serdecznie dziękujemy

             kocham.jpg.1328b6c2c8a667db1b7ab9e607d2ba6a.jpg    163519336_kwiatki15.jpeg.1840aa1103ca0e1d0e6dfe463b2037e2.jpeg

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

    100,00 zł  od elficzkowa dodatkowo na leczenie Promyczka -  21.09. 
    20,00 zł  od Dulska  deklaracja IX  -  25.09. 

Bardzo serdecznie dziękujemy

             kocham.jpg.1328b6c2c8a667db1b7ab9e607d2ba6a.jpg    163519336_kwiatki15.jpeg.1840aa1103ca0e1d0e6dfe463b2037e2.jpeg

 

Elu, to nie wpłaciłam pieniądze dla Promyczka. Zrobiła to moja siostra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z całego serca dziękujemy za wpłaty i pomoc w utrzymaniu Promyczka!

 

Wciąż nie możemy złapać oddechu finansowego:( ,..ale mam nadzieję,że będzie lepiej,bo dług Bartusiowy za ząbki został już w całości uregulowany przez p.Irenkę i ostatnie leki Promyczka są za Jej pieniążki.
Puszki Promyczkowi ostatnio kupowaliśmy 18.06.- 30szt 400g - wystarczyły do końca lipca.
Dalej Promyk "jechał" na pożyczonych puszeczkach,nie głodował,bo Moli ma swoje zapasy puszek i pilnuje by każdy psiak miał właściwe jedzonko.30zł Promyczkowe z wpłaty,którą Moli miała u siebie też przeznaczyła na puszki.
Bardzo dziękuję Moli za poratowanie nas z jedzonkiem w okresie letnim!
Teraz z grubsza uregulujemy zaległości za sierpień i wrzesień i kupimy na październik.


Elu,kup proszę 30puszek x 800g,tj.
- pięć zestawów Rinti Intestinal z kurczakiem - 6x800g

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/438383

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2020 o 20:02, WiosnaA napisał:

Elu,kup proszę 30puszek x 800g,tj.
- pięć zestawów Rinti Intestinal z kurczakiem - 6x800g

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/438383

Sie robi  :)   Bardzo proszę  :)

Zamówienie

1174996598_Promykf-ra.png.d5724d2b17e337831fa96153271eef7f.png

 

Pudełko smaczków dla wszystkich piesków zamówiłam gratis.

Przelew

prom.png.a279b8aa6cfeb3c9a697da423af943d0.png

Faktura

421450037_f-raProm.png.6bda246f3d71bc35cfa0ff9d5f139353.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, WiosnaA napisał:

Dziękuję pięknie Eluniu!

Aniu kochana to mój obowiązek skarbnika  :) 
Dostałam powiadomienie od zooplusa, że karma już przekazana firmie kurierskiej. Najpóźniej w poniedziałek powinna dotrzeć do Promyczka.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna wiadomość w sprawie karmy dla Promyczka.

Szanowny Odbiorco,

informujemy, że paczka o numerze: 16128403162 (Nr referencyjny: 179785323) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics została przekazana kurierowi GLS.

Odbieraj wygodnie i bezpiecznie swoje paczki z punktów Szybka Paczka / ParcelShop na terenie całego kraju!

Kliknij w poniższy link i przekieruj swoją paczkę do wybranego przez Ciebie punktu Szybka Paczka / ParcelShop.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jeśli wcześniej złożona została dyspozycja zmiany dostawy, nie ma potrzeby ponownego jej dokonywania.

Aktualnie wybrany adres doręczenia: xxxxxxxxxxx.

Przewidywane doręczenie:2020-10-02.


Pozdrawiamy,
Zespół GLS
 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj otrzymałam wiadomość,, że karma dla Promyczka nie może być dostarczona w uprzednio podanym terminie.

Dzień dobry,

z przykrością informujemy, że paczka o numerze 16128403162 nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics nie dotarła do filii doręczającej. W związku z tym doręczenie w uprzednio wskazanym terminie nie jest możliwe.

Kolejna przewidywana data dostawy to: 06.10.2020. Przepraszamy za opóźnienie i liczymy na wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Moli@ napisał:

Dojechały puchy dla Promyczka  + ciasteczka do chrupania

Dziękuję :)

Smacznego  :)

Pięknie procentuje to 2,46 zapłacone w czerwcu za roczny plan oszczędnościowy (1/6 całości). Na każdym zamówieniu oszczędzamy 5% wartości całego zamówienia. Tym razem, to kwota 15,96 zł  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Poszly alimenty na seniorka, chyba wezme go pod swoja piecze. Wlasnie pozegnalam swoja sunie.

Moje wyrazy współczucia :( To ta, o której pisałaś, że tak chorowała?
-----------
Dziękuję Wam za szczęśliwego Promyczka, miło na niego patrzeć - już parę lat jest zaopiekowany :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, u mojej suni zdiagnozowano zeszlego roku raka mozgu po udarze. Udar po podaniu lekow pokonala, ale rak robil powoli spustoszenia w organizmie. Wedrowal z glowy(zjadl kosci prawej czesci czaszki) przez szyje do piersi. Wzglednie dobrze czula sie nastepne miesiace, dostawala srodek p. bolowy. Pilnowala wszystkie miski, terminy spacerow, kapiele w rzece. Przyszedl TEN dzien, kiedy po ciezkiej nocy przestawala reagowac na zewnetrzne bodzce. To byl sygnal do ostatniego pozegnania. 9 lat przebywala z nami, przywieziona ze schroniska w Lodzi z tasiemcem, ale wszystko pokonalismy i wyrosla z niej wspaniala sunia o pieknym futrze. Kochana, wspolczujaca,puilnujaca dwa mniejsze. Wraz z jej smiercia odszedl czlonek rodziny

 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, teresaa118 napisał:

Tak, u mojej suni zdiagnozowano zeszlego roku raka mozgu po udarze. Udar po podaniu lekow pokonala, ale rak robil powoli spustoszenia w organizmie. Wedrowal z glowy(zjadl kosci prawej czesci czaszki) przez szyje do piersi. Wzglednie dobrze czula sie nastepne miesiace, dostawala srodek p. bolowy. Pilnowala wszystkie miski, terminy spacerow, kapiele w rzece. Przyszedl TEN dzien, kiedy po ciezkiej nocy przestawala reagowac na zewnetrzne bodzce. To byl sygnal do ostatniego pozegnania. 9 lat przebywala z nami, przywieziona ze schroniska w Lodzi z tasiemcem, ale wszystko pokonalismy i wyrosla z niej wspaniala sunia o pieknym futrze. Kochana, wspolczujaca,puilnujaca dwa mniejsze. Wraz z jej smiercia odszedl czlonek rodziny

 

Bardzo przykra wiadomość.Sama przeszłam przez kilka śmierci zwierzaków i wiem co to znaczy.Trzymaj się jakoś chociaż to marne pocieszenie,ponieważ każdy zwierzak zalega w sercu chyba do końca życia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Śmierć czworonożnego długoletniego przyjaciela bardzo boli i zostawia dziurę w sercu, której nikt i nic nie zasłoni :(    Przyjm ogromne wyrazy współczucia.  Chyba każdy z nas, tu na dogo, przeżył ten koszmar i po takiej wiadomości wracają wspomnienia i te dobre z życia psiaka i te złe, z rozstania.  Za każdym razem czuję to samo :(

  znicz-pamieci1.jpg.dda79cfaad941790e1ac2e5cb66bf95e.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

    20,00 zł  od elficzkowa   deklaracja X  -  2.10. 
    20,00 zł  od soho   deklaracja X  -  2.10. 
   150,00 zł  od teresaa118   deklaracja X-XII  -  7.10. 

Bardzo serdecznie dziękujemy

piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.f95350af1af06de5aa6add8799305bac.gif   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...