Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Mam podobne odczucia jak patrzę na Promysia :( Mam nadzieję, że powooooli ale jednak odrośnie...

Pomału odrasta na całym ciele..., gęsty normalny włos.

Chyba pisałam kiedyś, że zdaniem wetki dwa lata będzie odrastał 

 

Promyczek nie bierze do głowy..., najważniejsze że czuje się dobrze nawet w upalne dni. Aktywista :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przebywa u nas młody pies który miał problemy z wątrobą i trzustką i był na karmie hepatic (weterynaryjnej). 

U Promyczka parametry wątrobowe balansują na granicy normy to wymyśliłam że będę mu też dawać. Kupki bardzo ładne i sierść zmieniła swój wygląd - bardziej aksamitna, zmienia kolor na srebrno - czarny i przyspieszyła z odrastaniem.

W poniedziałek porozmawiam z wetką. 

Karmę suchą hepatic mam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasę Promyczka zasiliły  poniższe wpłaty:

  •      30,00 zł  od  Balotimoore  deklaracja VIII  -  10.08.
  •      30,00 zł  od  siostry elficzkowa  deklaracja VIII  -  10.08.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

755448053_dzikuj1.jpg.894e79c92644b0de14bac3bf48246b9b.jpg      1636630461_dlaWaslove.jpg.f3de0c76cae8abe50ac49bd71ff9b877.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2020 o 19:35, Moli@ napisał:

WiosnaA kupiła dla Promyczka leki tarczycowe - 2 listki.

Nakarmiła głodomora. Dzięki Aniu :)

Cegiełka ode mnie, kupiłam lek na 10 dni.

W poniedziałek wetka wraca z urlopu i będziemy rozmawiać o zamianie na leki ludzkie (typu euthyrox), z powodu kosztów.Niby ludzkie słabsze działanie mają u piesków od tego co Promyk bierze,ale zobaczymy co lekarka prowadząca zdecyduje.

Elu,zamów proszę tę karmę dla stadka ,15kg sucha+6x800g puszki(za lipec i sierpień), uzgodnione z Moli.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_premium/473975

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/classic/687299

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, WiosnaA napisał:

.Niby ludzkie słabsze działanie mają u piesków od tego co Promyk bierze,ale zobaczymy co lekarka prowadząca zdecyduje.

Chyba nie jest tak do końca. Mój Alfik dostawał Euthyrox 100 mg 2x dziennie, a po ostatnim badaniu krwi wetka zmniejszyła dawkę na 1 x dziennie, czyli nastąpiła poprawa. Euthyrox trzeba podawać przed posiłkiem. Ja daję Alfikowi rano po przebudzeni, przed wyjściem na spacer. Po spacerze śniadanko - około godzinę po zażyciu leku.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, WiosnaA napisał:

Elu,zamów proszę tę karmę dla stadka ,15kg sucha+6x800g puszki(za lipec i sierpień), uzgodnione z Moli.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_premium/473975

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/classic/687299

Aniu zamówienie złożyłam, ale go wycofałam z powodu braku możliwości wyboru sposobu płatności dotplay. Dotychczas była taka możliwość. Kasa po kilku sekundach wpływała na ich konto w mBanku i nie trzeba było czekać aż znajdzie się na ich koncie  w Niemczech. Zamówienie było realizowane w dniu jego złożenia.
Coś się podziało ze stroną internetową zooplusa. Niepoprawnie działają zakładki. Przy składaniu poprzedniego zamówienia w dniu 12.08. nie mogłam dopisać nowego adresu dostawy i zmuszona byłam złożyć zamówienie telefonicznie. Przy takim zamówieniu (nie wiadomo dlaczego) nie można wybrać płatności natychmiastowej dotplay i efekt jest taki, że zooplus czeka aż kasa wpłynie na ich konto w Niemczech, co trwa zazwyczaj kilka dni. To zamówienie dotychczas nie zostało zrealizowane, bo kasa jeszcze nie wpłynęła na ich konto w Niemczech.
Anulowałam więc dzisiejsze zamówienie i złożyłam reklamację. Jutro zadzwonię na ich infolinię (w święta nieczynna) i wyjaśnię sprawę. Jeśli nie ma już możliwości płatności natychmiastowej, to złożę zam. i trzeba będzie czekać, aż kasa wpłynie na ich konto. Mam jednak nadzieję, że dotplay nadal działa tylko coś jest nie tak na stronie sklepu.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Mój Dolar był na Eutyroksie  i dobrze reagował. Na poprawienie pracy wątroby bardzo dobry jest Ostropest w tabletkach. Tanio i zdrowo.

Dostaje od kilku tygodni Ostropest mielony, dosypuję do jedzonka...

Pisałam na wątku Dianki..., podaję Dżekiemu i staruszkom

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Moli@ napisał:

Ostropest, dostałam też 2 kg suchej hepatic + została karma Dżekiego (hepatic - około 3kg) którą mogę przeznaczyć dla psów u nas.

Nie musimy kupować...

 

adddd74ec12d41d3med.jpg

Kupić karmę tylko dla Promyczka?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Kurtka,  no tak, obie karmu są dla Twoich psiaków.

Czyli kupić tylko puszki. Ok

Piszę, pokazuję że mam karmę..., w poniedziałek pogadam z wetką - podawać czy nie (przez jakiś czas).

Nie kupuj suchej weterynaryjnej dla Promyka.

Jeżeli wetka stwierdzi że można zastosować zmianę diety przez kilka tygodni to mam - nie ma potrzeby dodatkowego zakupu.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Kurtka,  no tak, obie karmu są dla Twoich psiaków.

Czyli kupić tylko puszki. Ok

Elu,nie.Jak już będzie dostępna płatność,to zamów proszę te karmy dla stadka (za opiekę) ,15kg sucha+6x800g puszki(za lipec i sierpień),

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_premium/473975

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/classic/687299

 

O Hepaticu Moli wspomniała,że ma taką karmę w razie potrzeby,ale myślę ,że skoro Promyk wyniki wątrobowe ma w granicach normy,to wetka raczej nie zaleci podawania bo wszak Hepatic jest karmą leczniczą.Ostropest wspomagająco raczej nie zaszkodzi,a z karmą weterynarajną z reguły jestem ostrożna bez zaleceń.

Moli,ja wcześniej rozmawiałam z wetką o ew. specjalistycznych karmach i nie było potrzeby,ale jak będziesz jutro,to możesz jeszcze zapytać.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Piszę, pokazuję że mam karmę..., w poniedziałek pogadam z wetką - podawać czy nie (przez jakiś czas).

Nie kupuj suchej weterynaryjnej dla Promyka.

Jeżeli wetka stwierdzi że można zastosować zmianę diety przez kilka tygodni to mam - nie ma potrzeby dodatkowego zakupu.

Miałam zamiar kupić te karmy, które wskazała Ania. Twój wpis  zrozumiałam tak,  że którąś z nich masz. Nie napisałaś, że mówisz o karmie dla Promyczka, a ja jestem specem od karm i przyjęłam, że piszesz o którejś z karm, o których post wcześniej pisała Ania. Po poście Ani mam pełną jasność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...