Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Promyczek był dziś w lecznicy na kontrolnym przeglądzie, Uzgodnione z WiosnąA. Pobrano zeskrob skóry + sierści do badania - wynik w czwartek.

Osłuchowo serducho, płuca OK. Na skórze nie ma wyczuwalnych zmian (nie ma guzków), Wetka wyczyściła gruczoły okołoodbytowe (wydzieliny bardzo mało).

Zlecono preparat witaminowy. Utrzymujemy nadal dietę niskobiałkową. Mamy zrobić kontrolne badanie krwi - próby wątrobowe (poprzednie wyniki nie były idealne)

Wizyta na dług

b3183ce1c8953210med.jpg

a2aed8dbba40a699med.jpg

39fb499669293d5dmed.jpg

9811cd6b6f593d12med.jpg

174e23fa109bd5a2med.jpg

a62e40e092711054med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mój Alfik też ma dietę niskobiałkową, a ponieważ niechętnie szama suchą karmę, co drugi dzień gotuję mu, a i dla Masi przy okazji też,  ryż z indykiem i warzywami. Jest to uciążliwe i pracochłonne. Zastanawiam się czy nie fundnąć mu takich puszek rinti canine intestinal. Jaka jest konsystencja tej karmy i czy podajesz Promyczkowi sama puchę, czy coś dodajesz?
Będę wdzięczna Mli@ za wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2020 o 18:49, elik napisał:

Mój Alfik też ma dietę niskobiałkową, a ponieważ niechętnie szama suchą karmę, co drugi dzień gotuję mu, a i dla Masi przy okazji też,  ryż z indykiem i warzywami. Jest to uciążliwe i pracochłonne. Zastanawiam się czy nie fundnąć mu takich puszek rinti canine intestinal. Jaka jest konsystencja tej karmy i czy podajesz Promyczkowi sama puchę, czy coś dodajesz?
Będę wdzięczna Mli@ za wyjaśnienie.

Rinti canine intestinal z jagnięciną - sprawdzimy co powie brzuszek chłopczyka. Zawiera ryż a malec po ryżu ma wolne kupki :(

Dziś planuję wjazd do lecznicy na pobranie krwi na próby wątrobowe. 

Dostaje puchę z dodatkiem suchej karmy Fitmin Dog for Life Light & Senior. Mamy nie zmieniać karmy - wetka potwierdziła w bezpośredniej rozmowie WiośnieA.

Puchy z obniżoną zawartością białka mają zbitą, suchą konsystencję. Promyczek wcina z apetytem.

Będą wyniki to pomyślimy..., zobaczymy co na to wetka.

Link to comment
Share on other sites

Promyczek naprawdę jest u Was szczęśliwy, Moli@. Ma wszystko, na co zasługuje. Ilekroć oglądam zdjęcia tego wesołka to uśmiech sam pojawia mi się na twarzy :)

Martwią mnie trochę finanse, to kolejna wizyta na krechę :( Posłałam niewielki grosz na dług w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Aldrumka napisał:

na prośbę Tysi połowa dochodu z tego bazarku będzie dla Promyka

https://www.dogomania.com/forum/topic/352108-dla-małych-i-dużych-a-pieskom-posłuży-dla-polci-i-promysi-do-29-czerwca-2100/

wcześniej wpłacę coś od siebie - czy na Twoje konto Molii@ ?

Tyś(ka),  Aldrumka  wieeelkie dzięki :)

Konto do wpłat udostępniła i rozlicza finanse Promyczka  elik 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2020 o 06:45, Moli@ napisał:

Dostaje puchę z dodatkiem suchej karmy Fitmin Dog for Life Light & Senior

Spróbuję co na to moje psiaki. Masia nie ma specjalnej diety, ale na pewno jej nie zaszkodzi to co je Alfik.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 25.06. na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  •   20,00 zł  od  Dulska  deklaracja VI
  •   40,00 zł  od  Tyś(ka)
  •   20,00 zł  od  Aldrumka 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

tulipan.jpg.c84771b1005b7f6c47490641d7f452ae.jpg   

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam dziś dwa wyniki badań.

Próby wątrobowe - w normie 

Badanie kału - robali nie ma ..., są lambie 

Zeskrobu skóry nie było ( w poniedziałek)

Mam leki.

Wieczorem wstawię foty z wynikami badań

                        

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Moli@ mam prośbę, spakuj wszystkie paragony i faktury dotyczące Promyczka i Bartusia i przyślij mi listem poleconym. Zwrócę koszt. Adres podam na PW, to będzie inny niż na fakturach.

Faktur nie mam - nigdy nie brałam z lecznicy, Czy mam wszystkie paragony tego  nie wiem. 

Zdjęcia wszystkich paragonów - gdy bezpośrednio płaciłam za coś wstawiałam na dogo. Poszukam w niedzielę bo jutro mam sporo zajęć

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Faktur nie mam - nigdy nie brałam z lecznicy, Czy mam wszystkie paragony tego  nie wiem. 

Zdjęcia wszystkich paragonów - gdy bezpośrednio płaciłam za coś wstawiałam na dogo. Poszukam

To wyślij co masz i bardzo proszę nie wyrzucaj już. Zbieraj. Zwrócę za listy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...