Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

ALKP - 178 U/I ..... min 23 - max 212 ( OK )

ALT - 170 U/I ........min 10 - max 125  ( + )

AST - 32 U/I ........min 0 - max 50 ( OK )

BUN/UREA  - 9 mg/dL ...... min 7 - max 27 ( OK )

 

a80df61f1e25b5a9med.jpg

0a4f282692e80a4emed.jpg

adfab97290be2a68med.jpg

 

Tab na niedoczynność tarczycy - Forthyron Flavoured 200 mikrogramów -   4 listki - dawkowanie 3/4 tab x 2 dz ( na dług)

Essentiale Forte 2 opakowania 16,99zł x 2 = 33,98zł /25.11 (zapłacono gotówką - paragon)

Zalecenia:

Dieta dla seniorów bez dodatków.

Przesadziłam chyba z bułeczkami z masełkiem , serkiem, gotowanym mięsem :(

 

podmienię zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Moli@ napisał:

Tab na niedoczynność tarczycy - 4 listki - dawkowanie 3/4 tab x 2 dz ( na dług)

Essentiale Forte 2 opakowania

Promyczek dostał na niedoczynność tarczycy Essentiale  Forte?    Mój Alfik na to samo ma przepisane Euthyrox 100 mg 2xdziennie.

Czy te tabletki mają takie samo działanie?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Promyczek dostał na niedoczynność tarczycy Essentiale  Forte?    Mój Alfik na to samo ma przepisane Euthyrox 100 mg 2xdziennie.

Czy te tabletki mają takie samo działanie?

Essentiale na wątrobę która mu non stop "szaleje"

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Essentiale na wątrobę która mu non stop "szaleje"

 

no właśnie wiedziałam, że to jest na wątrobę, dlatego zdziwiłam się, że Promyczek dostał to na niedoczynność tarczycy.  A na tarczycę nic nie dostał?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 25.11. otrzymałam na e-mail fakturę za badania i leczenie Promyczka na kwotę 612,00 zł.   Aktualnie na koncie Promyczka i Bartusia jest kwota 307,83 zł.

Promyczek-f-ra.png

 

A dzisiaj tj. 13.12. przelałam należną kwotę za badanie i leczenie Bartusia.

Promyczek-f-ra.png

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od DPD

blank.gif blank.gif
blank.gif
Dzień dobry,
 
informujemy, że dziś 26-11-2019 w godzinach 08:55-09:55
kurier Rafał (tel. 666083521) podejmie próbę doręczenia Państwa paczek o numerach:
 
13301111029130
 
 
Nadawca:
Zooplus AG c/o Dirks Consumer Logis
Skalski-Logistic Park
Wroclawska 36 Street36
55-020, Zorawina (Wojkowice), PL
 
 
 
Mogą Państwo skorzystać z opcji zmiany daty dostawy wszystkich skierowanych do Państwa paczek w dniu dzisiejszym, klikając na wybraną datę (27.11.2019, 28.11.2019, 29.11.2019)
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2019 o 17:17, Moli@ napisał:

Promyk był dziś u wetki..., włos właściwie nie odrasta..., na całym ciele łyse plamki. Kupki OK. Waga 10,00kg

- pobrano krew na profil tarczycowy

- kał na pasożyty i na ag lamblii

zalecono:

- Vetoskin 1caps. dziennie (wydano na 10dni - zalecono 30 dniową kurację)

- oprysk Fungidewmem co 7 dni

Wyniki badań do odbioru w poniedziałek 21.10

wstawię fotkę karty informacyjnej

 

 

Dnia 22.10.2019 o 10:05, Moli@ napisał:

c2683e23e79ab1a5med.jpg

15b55dfcddcc1ce7med.jpg

3a9c573704fd6395med.jpg

4b27c3c4f80fb01bmed.jpg

 

Dnia 13.11.2019 o 13:05, Moli@ napisał:

Jutro jadę z Promyczkiem na kontrolne badanie krwi... na wyznaczoną godzinę (próba tarczycowa)

 

Dnia 17.11.2019 o 13:31, Moli@ napisał:

Odebrałam wyniki badania krwi Promyczka - kontrola poziomu HH. tarczycy oraz kontrolnie ALT .

Nie jest dobrze :(

ALT znacznie wzrosło :(

Poziom hormonów po lekach normuje się ale wskazuje na chorobę nerek

Prowadząca wetka do 21.11 na urlopie.

 

d56d1875efc2e1d5med.jpg

2347a3c1ed2a3c9dmed.jpg

6b31c691e64f9ddamed.jpg

 

Dnia 21.11.2019 o 16:33, Moli@ napisał:

Promyk jutro jedzie na pobranie kwi...

Wiosenko, już wszystko wiem..., rozmawiałam z wetką

 

Dnia 21.11.2019 o 23:16, WiosnaA napisał:

Super.

Widziałam się dziś z p.Doktor,która prowadzi Promyczka i zaleca rozszerzyć badania wątrobowe,w tym usg.Coś się dzieje w organiźmie, że wynik Alt tak podskoczył i podejrzenie pada na wątrobę.Mówiła,że lek od tarczycy nie spowodował wzrostu ALT.
Zwiększona ma być dawka leku na tarczycę,bo poziom jest jeszcze za niski i Moli już telefonicznie ustaliła z p.Doktor.

Na razie Promyczek ma zostać na karmie dla seniorów tej co dotychczas,.....

IMG-5158.jpg

 

 

16 godzin temu, Moli@ napisał:

ALKP - 178 U/I ..... min 23 - max 212 ( OK )

ALT - 170 U/I ........min 10 - max 125  ( + )

AST - 32 U/I ........min 0 - max 50 ( OK )

BUN/UREA  - 9 mg/dL ...... min 7 - max 27 ( OK )

 

a80df61f1e25b5a9med.jpg

0a4f282692e80a4emed.jpg

adfab97290be2a68med.jpg

 

Tab na niedoczynność tarczycy - Forthyron Flavoured 200 mikrogramów -   4 listki - dawkowanie 3/4 tab x 2 dz ( na dług)

Essentiale Forte 2 opakowania 16,99zł x 2 = 33,98zł /25.11 (zapłacono gotówką - paragon)

Zalecenia:

Dieta dla seniorów bez dodatków.

Przesadziłam chyba z bułeczkami z masełkiem , serkiem, gotowanym mięsem :(

 

podmienię zdjęcia...

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj otrzymałam na e-mail fakturę za badania i leczenie Promyczka na kwotę 612,00 zł.   Aktualnie na koncie Promyczka i Bartusia jest kwota 307,83 zł.

Promyczek-f-ra.png

 

Wyżej w poście zebrałam  (chyba wszystkie) wizyty i badania  za które opiewa faktura.Na bieżąco wetka nie ma czasu wypisać i  w całości do opłaty zebrała się duża suma :(

Badanie tarczycowe 2 razy robione i wiem,że jest drogie :(,swojemu Amiczkowi robiłam i kosztowało 170zł,nie wiem ile dla Promyczka policzono.

Nie mamy pieniążków opłacić za całą fakturkę, termin opłaty jednak do 7.12.19., więc może jakimś cudem...

Zaczęłam szykować bazarek,ale  wciąż w powijakach :( ,do niedzieli  jednak postaram się ruszyć z tym co przygotuję.

Chorują moje zwierzaki i z lecznicy nie wyłażę,..na dokładkę mój kot ,wynik -białaczka....załamka totalna :(

I dzikie kotki jutro odławiam na sterylki...choć sił brak.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, WiosnaA napisał:

Nie wiem co jest powodem,że wyniki Promyczka tak się wahają :(

Nie sądzę Moli,że bułeczka z masełkiem jest tego powodem,dawałaś przecież sporadycznie,a nie że ciągle karmisz domowym.

Zdaniem wetki wątroba szwankuje przez lata zaniedbań żywieniowych..., odrobinę "bogatsze" jedzonko i problem :(

Link to comment
Share on other sites

Promyczek z Bartusiem chyba sprawiły Wiośnie miłą niespodziankę :)

To już nie są "figurki" .... tylko aktywne prawdziwe psuchy, które nie siedzą non stop przy człowieku / pod przysłowiową spódnicą.

Bartuś wcina suche smaczki -  nieprawidłowo zrośniętą szczękę też można wyrobić.Chodzi, biega podskakuje , nie chowa się po kątach,  nie przemyka się pod ścianami.   Promyczek świetnie sobie radzi..., kto nie zna - na rzut oka   nie powie że niewidomy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny ten kubraczek jest i funkcjonalny,zapinany na grzbiecie.Promyczek teraz nie zmarznie.Coś napomykają o zimie stulecia,oby jej nie było bo będą biedne psy na łańcuchach przy rozwalającej się budzie ,może wiele zamarznąć przy takiej mentalności ludzi jaka panuje u nas.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bardzo fajny ten kubraczek jest i funkcjonalny,zapinany na grzbiecie.Promyczek teraz nie zmarznie.Coś napomykają o zimie stulecia,oby jej nie było bo będą biedne psy na łańcuchach przy rozwalającej się budzie ,może wiele zamarznąć przy takiej mentalności ludzi jaka panuje u nas.

Roxi ma taki i jestem zadowolona ,)

Deszcz spływa, śnieg ześlizguje się...utrzymuje ciepło, zakłada się szybko..., nie utrudnia ruchu... jest OK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...