Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

20 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Bogusik, jako że promyczek jest bliski mojemu sercu, jeżeli się zgodzisz mogłabym przekazać na bazarek Promyczka 5 szt. obroży przeciwkleszczowych firmy Sabunol, 75 cm, nowych oraz parę innych prezentów także nowych. Jeżeli te rzeczy są potrzebne to przyślij adres na priv.

 

O to super!Dodam albo do wielkanocnego albo do następnego :) Dogo coś mi wariuje ale spróbuję wysłać pw.....

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z planem, Promyczek był na kontroli u wetki.

Grzybka praktycznie nie ma, nie ma nalotów na skórze, pozostały przebarwienia które nie będą widoczne - pokryją się włosem.  Leki nie zostały zmienione nowych nie wprowadzono - kontynuacja. Kontrola + badanie krwi pod koniec przyszłego tygodnia.

Zostały wyczyszczone gruczoły okołoodbytowe.

Konsultacja, czyszczenie gruczołów - gratis :)

Za leki zapłaciłyśmy 20,95 zł (zapłacono/paragon )

 

 

100_6963.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2017 o 00:23, Bogusik napisał:

Po dłuższej przerwie bez netu zaglądam do mojego ulubieńca i....skaczę z radości na tak dobre wyniki z badań :) Kochany szkrabek z takim apetytem zajada gryzaka :)

Czekamy Aniu na termin konsultacji u dr Garncarza i miejmy nadzieję,że jednak chociaż z jednym oczkiem da się coś zrobić.

Będę niedługo ruszać z bazarkiem wielkanocnym i Promyś będzie miał też w nim swój udział :)

 

Bogusiu,ogromnie dziękuję,że czuwasz nad Promyczkiem!

Ja teraz zupełnie nie mam głowy do bazarku.Po niedzieli będę umawiać wizytę, najprawdopodobniej na  21.-22.03.,bo później mam kastrację Moriska i znów nie wyjadę.

 

Dnia 10.03.2017 o 17:51, Zagrodowy pies polski napisał:

.....

WiosnA, jak będziesz jechać do Warszawy z Promyczkiem, to daj znać, Darek i ja chętnie byśmy się z nim spotkali w Warszawie. Wspominamy często tego malucha. Może trzeba Ci w czymś pomóc?

Oczywiście dam znać, nam również będzie miło się spotkać.

Co do pomocy,to może?....zadzwonię do Ciebie.

 

Moli@,joi....dziękuję,że dbacie i pilnujecie wszystkiego!

Przelew w nocy puszczę ...Moli,a dojazd i ile za paliwo?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Promyczka jest więcej, chłopczyk nabiera masy i szeleczki są już na styk bez możliwości większej regulacji. W piątek ( musimy potwierdzić ) wyjazd do lecznicy i kolejne badanie krwi... może spotkamy się i dopasujemy nowe szeleczki. Promyczek to spryciarz, w sekundę potrafi wyswobodzić się z obróżki i z luźnych szeleczek. Przed wyjazdem do Warszawy dobrze byłoby zakupić dla komfortu chłopczyka i dla jego bezpieczeństwa.

Obróżka którą ma jest na niego zdecydowanie za duża, nie można bardziej zmniejszyć. Spacery wyłącznie w szeleczkach!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Promyczka jest więcej, chłopczyk nabiera masy i szeleczki są już na styk bez możliwości większej regulacji. W piątek ( musimy potwierdzić ) wyjazd do lecznicy i kolejne badanie krwi... może spotkamy się i dopasujemy nowe szeleczki. Promyczek to spryciarz, w sekundę potrafi wyswobodzić się z obróżki i z luźnych szeleczek. Przed wyjazdem do Warszawy dobrze byłoby zakupić dla komfortu chłopczyka i dla jego bezpieczeństwa.

Obróżka którą ma jest na niego zdecydowanie za duża, nie można bardziej zmniejszyć. Spacery wyłącznie w szeleczkach!

Moli@ możesz zmierzyć obwód szeleczek i obróżki tak aby były dopasowane ?O ile pamiętam to chyba jeszcze Anula ma 1 szt. szelek rozm.M,które ja wysłałam i ma też obróżki.Dzisiaj dopytam czy są, tylko potrzebne będą wymiary

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z Anulą i niestety ale już te ostatnie szelki co miała, zostały  wydane dla innego psiaka.Tak więc trzeba zakupić Promysiowi szelki i obrożę w sklepie

Myślę że Promyczkowi trzeba przymierzyć i kupić w których będzie chodził dziś i za kilka miesięcy gdy odrosną włosy...może jeszcze trochę utyje ,)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Baltimoore napisał:

Piękny ten Promyś :D

Śliczny urwis :D

Przystrzyżony włos odrasta - ładnie widać na ogonku, na dupci. Zarastają łyse miejsca - już są kępki z króciutkim włosem i meszkiem :)

Apetyt dopisuje...chętnie wychodzi do ogrodu z psami...spacery coraz dłuższe, nie męczy się - biegnie szybko, już nie idzie wolno kilka kroków za mną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...