Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 9.09.2019 o 14:30, Moli@ napisał:

 

Promyczek był dziś w lecznicy...,

waga 10,9kg (od przyjazdu myślę że 1kg udało się zrzucić), skóra luźna na brzuszku i grzbiecie. Powłoki brzuszne miękkie. Bolesność (przy dotyku) na całej długości kręgosłupa. Pobrano krew do badania - jutro mam dzwonić - zostanie podjęta decyzja o leczeniu)

Powiedziałam o luźnych stolcach po przyjeździe do nas..., nadal występują sporadycznie.

Zlecono preparat - bakterie mlekowe przez 10 dni i kapsułka.

Zostanie wystawiona faktura zbiorcza.

 

Fiprex - 17,46zł / 09.09 (paragon) - zakup uzgodniony z WiosnąA

100_6556.JPG

100_6557.JPG

100_6558.JPG

 

Dnia 10.09.2019 o 12:23, Moli@ napisał:

Rozmawiałam z wetką...

zalecenia:

- 1 x dziennie (przez 10) bakterie mlekowe (kapsułki) + 1 x dziennie Essentiale forte

-  lek na stawy / kręgosłup - kupię w lecznicy w sobotę

Zalecenia żywieniowe:

- sucha karma bez zmian - Fitmin senior +  Rocco senior (puchy)

Po dwóch tygodniach kontrolne badanie krwi + RTG kręgosłupa

 

 

 

Moli,dziękuję za przebadanie Promysia.

Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje i te suplementy pozwolą Promyczkowi cieszyć się zdrowiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Na wizycie pa u Bartusia jeszcze nie byłam,ale z rozmów tel. wygląda,że wszystko jest ok.

 

Kochani Darczyńcy, napiszcie swoje sugestie co do pieniążków Bartusia,...komu przekazać?

Nie muszą być dla Promyczka,możemy przekazać innemu pieskowi,który jest w potrzebie.Jak najbardziej się zgodzę.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2019 o 14:30, Moli@ napisał:

iprex - 17,46zł / 09.09 (paragon) - zakup uzgodniony z WiosnąA

Poproszę o nr konta na które mam zwrócić 17,46 zł i bardzo Cię proszę zachowaj wszystkie paragony za które zwracam kasiorkę i rachunki, faktury. Jak się trochu uzbiera podeślij proszę na mój adres - zwrócę za znaczek :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2019 o 09:00, elik napisał:

Poproszę o nr konta na które mam zwrócić 17,46 zł i bardzo Cię proszę zachowaj wszystkie paragony za które zwracam kasiorkę i rachunki, faktury. Jak się trochu uzbiera podeślij proszę na mój adres - zwrócę za znaczek :)

17,46zł za fiprex będzie ode mnie i zwrócę dla Moli przy najbliższej okazji.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Promyczek życzy spokojnej niedzieli :)

 

Może się czepiam ale nadal będę twierdzić że ze skórą na grzbiecie jest coś nie tak..., moim zdaniem to nie efekt strzyżenia ....

O masz.....a ja myślałam,że Ty o Bartusiu sierści wcześniej pisałaś.

No jakoś brązowe te plamy wyglądają i wcześniej je w sumie zauważyłam...wetka nie zwróciła uwagi,nic nie mówiła?

3 godziny temu, elik napisał:

Może trzeba pobrać zeskrobinę do badania?

Nie wiem, Moli widzi psa i jeśli podejrzanie to wygląda,niech zdecyduje,

 

Moli,jeśli uznasz,że trzeba to zrób badanie.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, WiosnaA napisał:

O masz.....a ja myślałam,że Ty o Bartusiu sierści wcześniej pisałaś.

No jakoś brązowe te plamy wyglądają i wcześniej je w sumie zauważyłam...wetka nie zwróciła uwagi,nic nie mówiła?

Nie wiem, Moli widzi psa i jeśli podejrzanie to wygląda,niech zdecyduje,

 

Moli,jeśli uznasz,że trzeba to zrób badanie.

Ja marudziłam nad stanem sierści u obu piesków. Bartusia konsultowałam u wetów i wykluczyli problemy - nierówno odrastał

 

 

Promyczek w trakcie leczenia (był pobrany zeskrob - grzybki) pojechał do domu stałego..., zaopatrzony w szampon i psikadło.

Podejrzenie nawrotu. Został spryskany lekiem..., w czwartek kąpiel a w piątek jesteśmy umówieni na kontrolną wizytę + RTG kręgosłupa + płuc (utrzymujący się od przyjazdu kaszel). Osłuchowo - serce bez zmian.

Podcięto pazurki

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Moli@ napisał:

Promyczek w trakcie leczenia (był pobrany zeskrob - grzybki) pojechał do domu stałego..., zaopatrzony w szampon i psikadło.

Podejrzenie nawrotu. Został spryskany lekiem..., w czwartek kąpiel a w piątek jesteśmy umówieni na kontrolną wizytę + RTG kręgosłupa + płuc (utrzymujący się od przyjazdu kaszel). Osłuchowo - serce bez zmian.

Moli, bardzo dziękuję,że pilnujesz wszystkiego!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...