Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Czy sierść tylko ma zmieniony kolor.czy także skóra? Groomerzy nie odkażają grzebieni,szczotek ani maszynek.Być może Bartuś zaraził się jakąś chorobą skóry.

Proszę pieniążki przekazać na Promyczka.

Zmieniony kolor ma skóra i kolor skóry widoczny jest na zdjęciach. Włoski bardzo rzadkie i zdecydowanie krótsze w tych miejscach

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Czy sierść tylko ma zmieniony kolor.czy także skóra? Groomerzy nie odkażają grzebieni,szczotek ani maszynek.Być może Bartuś zaraził się jakąś chorobą skóry.

Proszę pieniążki przekazać na Promyczka.

Dziękuję Anulko.Ciocia elficzkowa i ciocia helli napisały mi żeby spadek przekazać Promyczkowi.

Tak więc Elik kochana,przelej spadek na konto Promysia.

 

I chyba przychodzi czas zakupu jedzonka na 80zł i puszki Promyczkowi.

Moli,Promykowi tamte puszki smakują?Zamawiać taką suchą dla stada co wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

Dziękuję Anulko.Ciocia elficzkowa i ciocia helli napisały mi żeby spadek przekazać Promyczkowi.

Tak więc Elik kochana,przelej spadek na konto Promysia.

 

I chyba przychodzi czas zakupu jedzonka na 80zł i puszki Promyczkowi.

Moli,Promykowi tamte puszki smakują?Zamawiać taką suchą dla stada co wcześniej?

Wetka zaleca karmę dla seniorów Promyczkowi. Puchy Rocco senior wciąga aż miło

 

Dla stada sucha karma co wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2019 o 05:56, Moli@ napisał:

Wetka zaleca karmę dla seniorów Promyczkowi. Puchy Rocco senior wciąga aż miło

Dla stada sucha karma co wcześniej.

Czyli zamówi9ć to samo co w sierpniu?

Produkt
Cena
Ilość
Kwota
etikett_rocco_nf_sensitive_800g_huhn_100Rocco Sensitive, 6 x 800 g - Jagnięcina z ryżem
37,80 zł
1
37,80 zł
761394_14_kg_briantos_karma_dla_psa_luku14 kg Briantos karma dla psa + Lukullus kości do gryzienia, 12 x 5 cm gratis! - Adult, łosoś & ryż
74,80 zł
1
74,80 zł
63789_pla_dibaq_fitmin_for_life_adult_liFitmin Dog for Life Light & Senior - 15 kg
109,80 zł
1
109,80 zł
suma
222,40 zł
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Czyli zamówi9ć to samo co w sierpniu?

Produkt
Cena
Ilość
Kwota
etikett_rocco_nf_sensitive_800g_huhn_100Rocco Sensitive, 6 x 800 g - Jagnięcina z ryżem
37,80 zł
1
37,80 zł
761394_14_kg_briantos_karma_dla_psa_luku14 kg Briantos karma dla psa + Lukullus kości do gryzienia, 12 x 5 cm gratis! - Adult, łosoś & ryż
74,80 zł
1
74,80 zł
63789_pla_dibaq_fitmin_for_life_adult_liFitmin Dog for Life Light & Senior - 15 kg
109,80 zł
1
109,80 zł
suma
222,40 zł

Nie...

Dla Promyczka.... puchy Rocco senior 6x800g

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/rocco_senior/222680?gclid=EAIaIQobChMIlpKI0v7X5AIVWzvgCh2VzAvlEAEYASAEEgKjrvD_BwE

Drób z płatkami owsianymi
222680.0
34,80 zł
(7,25 zł / kg)
 
mam jagnięcinę z prosem dla urozmaicenia ,)

Sucha karma Fitmin Dog for Life Light & Senior   - worek 15kg został kupiony w sierpniu - na 6 miesięcy

 

za opiekę Briantos 14kg - chętnie z kostkami w gratisie ,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2019 o 16:32, Moli@ napisał:

Elik, wciągną każdy rodzaj tej marki..., co kupisz będzie dobrze :)

Już zamówiłam, to co proponowałaś :)  Tylko znowu problem z przekierowaniem na stronę szybkiej zapłaty.

Zamówiłam, ale dwa razy płatność nie doszła do skutku - przekroczony limit czasu.

zam..png.8374978cc77035f2297ef003fea402c8.png

 

EDIT

Udało mi się dokonać zapłaty 18.09.

promyk.png.62206826d49f3b5c9b29747561e5f8b3.png

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Przyjechały puchy dla Promyczka 6x800g...., za opiekę worek suchej karmy dla stada + kosteczki gratis

Dziękuję :)

Bardzo proszę :)

A psiankom smacznego :)

Trzeba przyznać, że błyskawica. Wczoraj zapłacone, dzisiaj dostawa. Niesamowite :)

Link to comment
Share on other sites

RTG kręgosłupa i płuc - bez zmian.

Osłuchowo - serce, płuca (drogi oddechowe) - bez zmian. Przyczyna kaszlu nieznana. Po antybiotyku i leku przeciwzapalnym kaszle już tylko po nocy i gdy jest czymś podniecony np spotkanie psa na spacerze.

Dziś w lecznicy podano antybiotyk + przeciwzapalny. Wydano 2 x antybiotyk i 2 x przeciwzapalny - w zastrzykach.

Zmiany na skórze - widoczna poprawa, - co kilka dni kąpiel szamponem dermatologicznym.

 

100_6704.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2019 o 15:40, Moli@ napisał:

Leki Promyczka ( na fakturze)

Faktura na maila - dziś / 14.09

 

 

Dnia 14.09.2019 o 17:27, elik napisał:

Melduję, że nie dostałam faktury. Otrzymałam na e-mail specyfikację  bez faktury.

Dziewczyny, i jak wygląda sprawa faktury z 14.09.2019? Wysłana? dotarła?

Z dzisiejszej wizyty będzie  kolejna faktura.

 

Cieszę się,że Promyczek sprawdzony przez weta. Możesz śmigać maluszku :)

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, WiosnaA napisał:

 

Dziewczyny, i jak wygląda sprawa faktury z 14.09.2019? Wysłana? dotarła?

Z dzisiejszej wizyty będzie  kolejna faktura.

 

Cieszę się,że Promyczek sprawdzony przez weta. Możesz śmigać maluszku :)

 

Widziałaś wczoraj..., Promyczek szybszy, zwinniejszy...  kręgosłup prosty (mniej wygięty). Zakaszlał ze dwa razy przy spotkaniu z nieznanym psem na spacerze. Zrobił ładną kupkę.

Zrzuci jeszcze  sadełko...wyrobi mięśnie i wtedy pokaże jak może szybko przebierać łapkami :)

 

100_6706.JPG

100_6707.JPG

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, WiosnaA napisał:

Dziewczyny, i jak wygląda sprawa faktury z 14.09.2019? Wysłana? dotarła?

Do dzisiaj nie otrzymałam faktury. Rozmawiałyśmy na ten temat z Moli na PW i myślałam, że upomni się o fakturę. Ja nie mogę tego zrobić, bo na specyfikacji nie na ani adresu, ani numeru telefonu.

Nie rozumiem czemu wet przysłał specyfikację do faktury, zamiast fakturę. Spotykam się z tym po raz pierwszy choć płatności za wizyty  w gabinetach wet. reguluję od lat.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elik napisał:

Do dzisiaj nie otrzymałam faktury. Rozmawiałyśmy na ten temat z Moli na PW i myślałam, że upomni się o fakturę. Ja nie mogę tego zrobić, bo na specyfikacji nie na ani adresu, ani numeru telefonu.

Nie rozumiem czemu wet przysłał specyfikację do faktury, zamiast fakturę. Spotykam się z tym po raz pierwszy choć płatności za wizyty  w gabinetach wet. reguluję od lat.

Ok Elu, skontaktuję się dziś z wetem i wyjaśnię.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Do dzisiaj nie otrzymałam faktury. Rozmawiałyśmy na ten temat z Moli na PW i myślałam, że upomni się o fakturę. Ja nie mogę tego zrobić, bo na specyfikacji nie na ani adresu, ani numeru telefonu.

Nie rozumiem czemu wet przysłał specyfikację do faktury, zamiast fakturę. Spotykam się z tym po raz pierwszy choć płatności za wizyty  w gabinetach wet. reguluję od lat.

Upominałam się..., wczoraj też prosiłam.

 

Wetka prowadząca Promyczka jest na zwolnieniu lekarskim., wczoraj zajął się Promykiem d.Jaroszewicz.

W lecznicy młyn..., tak chorują małe ozdobne rodowodowe pieski!

Na praktykach technicy weterynarii i zaoczni weci - wszystkich trzeba pilnować!!. Od października będzie normalnie ,)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Moli@ napisał:

Czy specyfikacja zawiera koszt leków, badań, wizyt?

Jak to specyfikacja, owszem zawiera :)  Tyle tylko i nic więcej. Nie ma ani wystawcy f-ry, ani jego adresu, ani co najważniejsze numeru konta. Nie ma więc jak zrobić przelewu.

To otrzymałam 14.09.

Promyk2.png.457af2f994518808d49e45939c7b0c91.png

Niestety na podstawie tego dokumentu nie da się zrobić przelewu, dlatego też nawet nie wklejałam go na wątek.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Jak to specyfikacja, owszem zawiera :)  Tyle tylko i nic więcej. Nie ma ani wystawcy f-ry, ani jego adresu, ani co najważniejsze numeru konta. Nie ma więc jak zrobić przelewu.

To otrzymałam 14.09.

Promyk2.png.457af2f994518808d49e45939c7b0c91.png

Niestety na podstawie tego dokumentu nie da się zrobić przelewu, dlatego też nawet nie wklejałam go na wątek.

Nie da się...ale znamy koszt.

+ wizyta w lecznicy 15.09 - szampon dermatologiczny, leki, witaminy

+ wizyta w lecznicy 20.09 - RTG, leki, badanie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...