Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Bartuś został jedynakiem..., trzy pary rąk do głaskania ma tylko dla siebie :)

czarny łepek na zdjęciu to Gucio ,)

Myślałam, że to kolega/koleżanka, bo był podpis, że w nowym domu :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

A z Guciem to jeszcze u Ciebie?

Nie u mnie....z domu Bartka.

Pan zadzwonił z ogłoszenia i w trakcie rozmowy dopytywał o wielkość Gucia..., zależało na niedużym, spokojnym mało szczekliwym piesku. Gustaw podobał się ale pomyślałam  - a co tam może pokazać Bartusia ,)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Bartusia, który szczęśliwie znalazł swoją przystań, znajduje się 640,00 zł.  

Jakie są dyspozycje odnośnie tej kwoty?      Przelać całość na konto Promyczka, czy macie jakieś inne propozycje?

EDIT

W tej kwocie jest należność za pobyt Bartusia u Moli@

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2019 o 17:22, elik napisał:

Na koncie Bartusia, który szczęśliwie znalazł swoją przystań, znajduje się 640,00 zł.  

Jakie są dyspozycje odnośnie tej kwoty?      Przelać całość na konto Promyczka, czy macie jakieś inne propozycje?

EDIT

W tej kwocie jest należność za pobyt Bartusia u Moli@

Wiem, że planowana jest wizyta poadopcyjna. Wiosna ma problemy z dobrym dostępem do netu..., napisze na wątku gdy przyjedzie do Białego.

Bartuś, był u mnie 17 dni :)

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Wiem, że planowana jest wizyta poadopcyjna. Wiosna ma problemy z dobrym dostępem do netu..., napisze na wątku gdy przyjedzie do Białego.

Bartuś, był u mnie 17 dni :)

 

Dziękuję za informację :) W takim razie czekamy na wizytę PA i decyzję co do majątku Bartusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2019 o 17:22, elik napisał:

Na koncie Bartusia, który szczęśliwie znalazł swoją przystań, znajduje się 640,00 zł.  

Jakie są dyspozycje odnośnie tej kwoty?      Przelać całość na konto Promyczka, czy macie jakieś inne propozycje?

EDIT

W tej kwocie jest należność za pobyt Bartusia u Moli@

Ciociu elikowa witaj serce witaj

 poprosze num konta do wplaty dla chopaczkow cudnych

          90 zl z kramku dla Barunia i Promynia

90 zl! Rozliczam Dziekuje Pieknie!Promyczkowi i Bartusiowi Nadziejkowo-do 28 sierpnia

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

Ciociu elikowa witaj serce witaj

 poprosze num konta do wplaty dla chopaczkow cudnych

          90 zl z kramku dla Barunia i Promynia

90 zl! Rozliczam Dziekuje Pieknie!Promyczkowi i Bartusiowi Nadziejkowo-do 28 sierpnia

Witaj serduszko Nadziejkowe witaj  Fotolia_983807_Sa.jpg.3e81d41bfa0961ba6da7cab2d869477e.jpg 

Bardzo dziękujemy za kasiorkę dla piesionków.  Zaraz dodam nr konta chłopaczków do tej wiadomości, którą przed chwilą do Ciebie Nadziejeczko posłałam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2019 o 17:22, elik napisał:

Na koncie Bartusia, który szczęśliwie znalazł swoją przystań, znajduje się 640,00 zł.  

Jakie są dyspozycje odnośnie tej kwoty?      Przelać całość na konto Promyczka, czy macie jakieś inne propozycje?

EDIT

W tej kwocie jest należność za pobyt Bartusia u Moli@

 

Co do "posagu" Bartusia nie mogę sama decydować i proszę darczyńców o wypowiedź jak nim rozporządzić?

Jak najbardziej się zgodzę na przekazanie innemu pieskowi w potrzebie,może jakiemuś staruszkowi?...nie muszą być dla Promyczka.

Koszty utrzymania Promyczka nie są duże ,jedynie nie wiemy jeszcze dokładnie jaki jest stan jego zdrówka.U p.Irenki był pod kontrolą weta,ale badanie krwi miał jakiś czas temu.Promyk ma swój wiek no i tę tuszę i myślę,że lepiej będzie krew sprawdzić,i to sporadyczne pokasływanie osłuchać.Chyba po niedzieli Moli odwiedzi weta z Promyczkiem.

Za dt Bartusia wyliczyłam 113zł ..Moli,czy zgadza się?....jeśli tak,to bardzo proszę Eluniu zrób na tę sumę przelew do Moli.


Bartuś mieszka w Białymstoku i na wizytę pa na pewno niedługo pojadę.
Na razie jestem w kontakcie telefonicznym z domkiem Bartusia i niby wszystko jest ok, ale wolałabym chwilkę jeszcze poczekać z rozdysponowaniem pieniążków ,bo jak wiecie różnie to bywa z adoptującymi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, WiosnaA napisał:

Za dt Bartusia wyliczyłam 113zł ..Moli,czy zgadza się?....jeśli tak,to bardzo proszę Eluniu zrób na tę sumę przelew do Moli.

Jeśli się zgadza, to sie robi, tylko poproszę na PW namiary na konto.

20 minut temu, WiosnaA napisał:

Na razie jestem w kontakcie telefonicznym z domkiem Bartusia i niby wszystko jest ok, ale wolałabym chwilkę jeszcze poczekać z rozdysponowaniem pieniążków ,bo jak wiecie różnie to bywa z adoptującymi.

Oczywiście, czekam na dyspozycje :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Jeśli się zgadza, to sie robi, tylko poproszę na PW namiary na konto.

Zgadza się, dzięki :)

Czy byłaby możliwość, że nie kasa na konto a zakup puszek dla kotów w Zooplusie? i  połączyć z zakupem  karmy (za opiekę nad Promyczkiem).

Zaczynam motać ,) zamiast worka suchej dla psów - puchy dla kotów ,)

85,80 + 85,80 = 171,60zł ( - 113zł PDT Bartusia) = 58,60zł (opieka nad Promyczkiem - pażdziernik)

 

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/felix_karma_dla_kota/699243

Smakołyki w sosie, kaczka z drobiem  -( 26 + 10 gratis )
699243.10
wcześniej  118,80 zł
teraz 85,80 zł
(5,96 zł / kg)
 
Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem - (26 + 10 gratis )
699243.11
wcześniej  118,80 zł
teraz 85,80 zł

(5,96 zł / kg

 

Albo bez motania ,)

https://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/ciasteczka_dla_psa/dog_mio_ciasteczka/315885

1 kg
315885.1
wcześniej  14,80 zł
teraz 11,80 zł

(11,80 zł / kg)

2 opakowania / 2kg - 23,60zł

+

Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem - (26 + 10 gratis )
699243.11
wcześniej  118,80 zł
teraz 85,80 zł
_____________________
109,4 zł
 
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Zgadza się, dzięki :)

Czy byłaby możliwość, że nie kasa na konto a zakup puszek dla kotów w Zooplusie? i  połączyć z zakupem  karmy (za opiekę nad Promyczkiem).

Zaczynam motać ,) zamiast worka suchej dla psów - puchy dla kotów ,)

85,80 + 85,80 = 171,60zł ( - 113zł PDT Bartusia) = 58,60zł (opieka nad Promyczkiem - pażdziernik)

Jeśli o mnie chodzi, to nie ma sprawy. Jeśli wolisz karmę to zamówię :)

Tylko powiedz proszę co to za składniki tego równania., bo kompletnie nie kojarzę :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Zgadza się, dzięki :)

Czy byłaby możliwość, że nie kasa na konto a zakup puszek dla kotów w Zooplusie? i  połączyć z zakupem  karmy (za opiekę nad Promyczkiem).

Zaczynam motać ,) zamiast worka suchej dla psów - puchy dla kotów ,)

85,80 + 85,80 = 171,60zł ( - 113zł PDT Bartusia) = 58,60zł (opieka nad Promyczkiem - pażdziernik)

 

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/felix_karma_dla_kota/699243

Smakołyki w sosie, kaczka z drobiem  -( 26 + 10 gratis )
699243.10
wcześniej  118,80 zł
teraz 85,80 zł
(5,96 zł / kg)
 
Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem - (26 + 10 gratis )
699243.11
wcześniej  118,80 zł
teraz 85,80 zł

(5,96 zł / kg

 

Albo bez motania ,)

https://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/ciasteczka_dla_psa/dog_mio_ciasteczka/315885

1 kg
315885.1
wcześniej  14,80 zł
teraz 11,80 zł

(11,80 zł / kg)

2 opakowania / 2kg - 23,60zł

+

Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem - (26 + 10 gratis )
699243.11
wcześniej  118,80 zł
teraz 85,80 zł
_____________________
109,4 zł
 

 

Moli,możemy kupić puszki.

Żeby nie mieszać finansów piesków ,to Promyczka ogarniemy później, a za hotelowanie Bartusia może kupmy tak ?

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/felix_karma_dla_kota/699243

+

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/felix_karma_dla_kota/felix/387524?rrec=true&amp;pr=product1_rr&amp;slot=1&amp;exprienceid=7616&amp;strategyid=101722

Koszt razem 115,60zł

 

Dług za Bartusia mamy 113zł, ....2,60zł myślę,że ciocie nie pogniewają się jak dołożymy dla bezdomnych kotków.

edit.,nie wiem jakim cudem Eli faktura wskoczyła do mojego postu...nie kopiowałam jej wcale i skasować tego nie mogę :(

uffff,...udało się jednak wyrzucić! :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, WiosnaA napisał:

 

Moli,możemy kupić puszki.

Żeby nie mieszać finansów piesków ,to Promyczka ogarniemy później, a za hotelowanie Bartusia może kupmy tak ?

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/felix_karma_dla_kota/699243

+

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/felix_karma_dla_kota/felix/387524?rrec=true&amp;pr=product1_rr&amp;slot=1&amp;exprienceid=7616&amp;strategyid=101722

Koszt razem 115,60zł

 

Dług za Bartusia mamy 113zł, ....2,60zł myślę,że ciocie nie pogniewają się jak dołożymy dla bezdomnych kotków.

edit.,nie wiem jakim cudem Eli faktura wskoczyła do mojego postu...nie kopiowałam jej wcale i skasować tego nie mogę :(

uffff,...udało się jednak wyrzucić! :)

Super :)

2,60zł rozliczymy przy pipecie na kleszcze..., którą mam kupić Promysiowi. Będzie grało.

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...