Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, WiosnaA napisał:

W kwietniu psy były odrobaczane,zaszczepione na wściekliznę i wirusówki i wtedy u weta założone zostały obróżki p/ kleszczom długo działające,jednak p.Irenka nie pamięta ich nazwy.Widziałam te obróżki,jednak nie są mi znajome.

Dla bezpieczeństwa (u nas sporo jest kleszczy) ,może jednak zapuścić jeszcze pipety? Chyba zakrop Moli,jeśli masz w domu,później pieniążki zwrócimy ...(swoje psy podwójnie zabezpieczam).

OK, na noc zakropię

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, WiosnaA napisał:

Dziewczyny,które wiozły pieski,mówiły ,że rozstanie było bardzo trudne :(

 

. . .

P.Irenka przekazała rzeczy,które służyły pieskom,

IMG-3716.jpg

Biedna Pani Irenka. To straszne co teraz przeżywa. Może da się posyłać Jej od czasu do czasu zdjęcia Promyczka i Bartusia.

4 godziny temu, WiosnaA napisał:

. . ..Trzeba będzie chyba kupić po trochę kilka rodzai dla seniorów  mikro i zobaczyć,która im lepiej podejdzie. 

A może po prostu kupić karmę, jaką jedli u P. Irenki?

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

Biedna Pani Irenka. To straszne co teraz przeżywa. Może da się posyłać Jej od czasu do czasu zdjęcia Promyczka i Bartusia.

A może po prostu kupić karmę, jaką jedli u P. Irenki?

Przyjechała karma od P.Ireny..., myślę że tęsknią i dlatego nie bardzo chcą jeść..., wstrzymajmy się na chwilę z zakupem.

Link to comment
Share on other sites

Matkojedyna, nie chcę nikogo urazić, naprawdę, ale czekać będę w napięciu, aż Promula nasz wróci do dawnej postaci.

Mogą tęsknić, ale i nowe miejsce wybija z rytmu. A Promyk może - przeciwnie - wrócił, to chciałby to, co tu było.

Link to comment
Share on other sites

Może powoli schodzi tęsknota... Trzymam kciuki, aby jak najszybciej poczuli się jak u siebie i zaczęli jeść. Chociaż... bez przesady, kuracja odchudzająca się przyda:)

rozi, ja też czekam aż futerko Promysia odrośnie. Wolę go w ofutrzonej wersji:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2019 o 19:21, Moli@ napisał:

wstrzymajmy się na chwilę z zakupem.

Dobra decyzja. Myślę, że Pani Irenka zadbała o taką karmę, która smakowała chłopakom. Rozstanie z ukochaną Panią, podróż, nowe otoczenie, to wszystko muszą sobie poukładać i wróci apetyt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Śniadanie zjadły migiem w towarzystwie Roxi i Gucia...,)

Promyczek lubi ryby..., suchą karmę dla seniorów z dodatkiem saszetki z dorszem zjadł z apetytem a dysząca za plecami konkurencja działała mobilizująco ,). Ma ząbki to używa, nie ma problemów z gryzieniem.

Bartusiowi utrudnia jedzenie wystający / leżący kieł - miał połamaną żuchwę. Przy okazji skonsultuję z wetem - czy nie usunąć kła. Na zębach ma kamień a z pysia brzydko pachnie, coś z tym trzeba zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego nie został usunięty :( Kieł nie spełnia swojej funkcji... jedynie utrudnia Bartusiowi jedzenie, picie :(

Włos Promyczkowi odrośnie :)

Dziś kupki u obu chłopaków ładne...kilkudniowa głodów wyszła im na zdrowie ,) Jedzą z apetytem..., podaję Sylimarol bo wątróbki były biedne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Nie rozumiem dlaczego nie został usunięty :( Kieł nie spełnia swojej funkcji... jedynie utrudnia Bartusiowi jedzenie, picie :(

Włos Promyczkowi odrośnie :)

Dziś kupki u obu chłopaków ładne...kilkudniowa głodów wyszła im na zdrowie ,) Jedzą z apetytem..., podaję Sylimarol bo wątróbki były biedne

Moja tymczasia miała zalecenie od weta aby usunąć wystający ząb bo nie mogła normalnie jeść.Biła zębem o miskę i prawdopodobnie bolał ten ząb.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  • 200,00 zł  -  Skarpeta im. Talcott  -  13.08.
  • 200,00 zł  -  helli  -  14.08.
  •   50,00 zł  -  Zagrodowy pies polski  deklaracja VIII – IX  -  16.08.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

722240824_dlaWaslove.jpg.c6ac3af820dc534d5b3b301887a9bac2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Bartusia wpłynęły poniższe kwoty:

  • 200,00 zł  -  Skarpeta im. Talcott  -  13.08.
  • 200,00 zł  -  helli  -  14.08.
  •   20,00 zł  -  siostra elficzkowej  deklaracja VIII
  •   50,00 zł  -  Zagrodowy pies polski  deklaracja VIII – IX  -  16.08.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

722240824_dlaWaslove.jpg.c6ac3af820dc534d5b3b301887a9bac2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu psiak, który otrzymał wsparcie ze Skarpety im. Talcott powinien na I stronie wątku  mieć o tym informację.

Dla ułatwienia wkleiłam poniżej emblemat, który trzeba wkleić na I stronę tego wątku z informacją, że wsparcie  otrzymały  oba psiaki z tego wątku.

 

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2019 o 19:09, elik napisał:

Tysiu psiak, który otrzymał wsparcie ze Skarpety im. Talcott powinien na I stronie wątku  mieć o tym informację.

Dla ułatwienia wkleiłam poniżej emblemat, który trzeba wkleić na I stronę tego wątku z informacją, że wsparcie  otrzymały  oba psiaki z tego wątku.

 

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Zgadza się,tak jest w regulaminie Skarpety,jak również potrzebne jest potwierdzenie przez skarbnika,że pieniążki psiaki otrzymały.Dopełnij tego Elu :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2019 o 19:09, elik napisał:

Tysiu psiak, który otrzymał wsparcie ze Skarpety im. Talcott powinien na I stronie wątku  mieć o tym informację.

Dla ułatwienia wkleiłam poniżej emblemat, który trzeba wkleić na I stronę tego wątku z informacją, że wsparcie  otrzymały  oba psiaki z tego wątku.

 

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

 

8 minut temu, Bogusik napisał:

Zgadza się,tak jest w regulaminie Skarpety,jak również potrzebne jest potwierdzenie przez skarbnika,że pieniążki psiaki otrzymały.Dopełnij tego Elu :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/

Bardzo dziękuję za przypomnienie i pilnowanie :) Przyznaję, że moja ślepota robi swoje i przeoczyłam post elik (tak mocno skupiłam się na wieściach od Moli@) - zobaczyłam go dopiero po zacytowaniu przez Bogusik. Formalność z mojej strony już dopełniona :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...