Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Tysiu, dobrze byłoby, żeby każdy kto chce, mógł zapoznać się z finansami psiaczków. Zwykle post rozliczeniowy znajduje się na I stronie wątku.

Ponieważ nie doprosimy się moda o wstawienie postów rozliczeniowych na I stronę, bardzo proszę napisz (dużymi, kolorowymi literami np na czerwono),  że posty rozliczeniowe psiaków znajdują się na stronie 36 i daj do nich linki.

Link do rozliczenia finansów Promyczka

Link do rozliczenia finansów Bartusia

Dziękuję Tysiu  :)

Link to comment
Share on other sites

Można pospać :)

100_5732.JPG

 

Promyś już w samochodzie załapał...poznał zapach ,). Zatrzymałam się pod domem...zerwał się, szczekał...szybko wypuść mnie. Już wybierał się na spacer do lasu. 

Poznał teren posesji...mieszkanie ,) Z Misiem przedyskutowali który ważniejszy i rozeszli się pospać na legowiska. Z bandą OK..., Roxi z wyższością obejrzała i przydreptała na głaski.

 

Bartuś zainteresowany panienkami ... Łatką i Stefką ,)

Na razie święty spokój...odpukać :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Tysiu, dobrze byłoby, żeby każdy kto chce, mógł zapoznać się z finansami psiaczków. Zwykle post rozliczeniowy znajduje się na I stronie wątku.

Ponieważ nie doprosimy się moda o wstawienie postów rozliczeniowych na I stronę, bardzo proszę napisz (dużymi, kolorowymi literami np na czerwono),  że posty rozliczeniowe psiaków znajdują się na stronie 36 i daj do nich linki.

Link do rozliczenia finansów Promyczka

Link do rozliczenia finansów Bartusia

Dziękuję Tysiu  :)

Bardzo Ci dziękuję, już to zrobiłam.
Mogę też kopiować Twoje rozliczenie ze strony 36. na pierwszą stronę (trzeci post - mam pusty), ale z zaznaczeniem, że to tylko kopia uzupełniana raz na tydzień-dwa, a aktualne rozliczenie na stronie 36. Dla mnie to nie problem, a być może będzie czytelniej?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bartuś ma przerzedzoną sierść na ogonie, dupci, grzbiecie i boczkach. Zmieniam dietę chłopakom ,)

Bez smyczy na terenie..., bez problemu wchodzi do domu :)

Czy są zabezpieczone od kleszczy? Mam pipety w domu jeżeli nie ma pewności jutro zakropię.

 

Bartuś podoba się... "o! jaki ładny lisek" :)

100_5783.JPG

100_5784.JPG

100_5786.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mogę też kopiować Twoje rozliczenie ze strony 36. na pierwszą stronę (trzeci post - mam pusty), ale z zaznaczeniem, że to tylko kopia uzupełniana raz na tydzień-dwa, a aktualne rozliczenie na stronie 36. Dla mnie to nie problem, a być może będzie czytelniej?

Będzie super poprawnie :)

Link to comment
Share on other sites

Przeżyliśmy...przespaliśmy noc :)

Bartuś przydreptał do sypialni, ułożył się przy łóżku i spał do rana. Wstałam, wyszłam z sypialni a po powrocie znalazłam go w wyrku ,)

Promyś, wyżebrał spanie w łóżku i spał przytulony do czasu wepchania mi stopki w oko...przeniosłam do legowiska i o dziwo spał grzecznie do rana :)

Przy porannym wyjściu było trochę zamieszania (musimy się zgrać). Panowie bez smyczy spacerowali po ogrodzie. Było siusiu. Śniadania nie ruszyli..., czekają na domowe śniadanko - zawiodą się :(. Nie odpuszczę, muszę przestawić na psie jedzonko dla ich dobra...

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Moli, to wspaniałe wiadomości. Piękne zdjęcia chłopaków. Jak dobrze, że znaleźli u Ciebie dom.

Elik, poproszę o numer konta, chciałabym wpłacić swoją deklarację dla Promyczka i Bartusia.

Sorki, miałam wysłać poprzez e-mail, bo na dogo razem z innymi nie przeszło, masz zapchaną skrzynkę, ale w natłoku spraw zapomniałam.

Przypomnij mi proszę Twój adres e-mail.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Sorki, miałam wysłać poprzez e-mail, bo na dogo razem z innymi nie przeszło, masz zapchaną skrzynkę, ale w natłoku spraw zapomniałam.

Przypomnij mi proszę Twój adres e-mail.

O, przepraszam, nie wiedziałam. Zaraz spróbuję oczyścić skrzynkę. Adres wysyłam na priv

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,które wiozły pieski,mówiły ,że rozstanie było bardzo trudne :(

Żal im było p.Irenki :( ..Widząc całą sytuację nie chciały nawet pieniążków za transport,ale p.Irenka nalegała,zapłaciła i dała jeszcze dodatkowo na bezdomniaki dla jednej z dziewczyn ,która prowadzi dom tymczasowy.

Dla Promyczka i Bartusia przyśle na moje konto.

Podróż pieski zniosły dobrze,spokojnie podsypiały.Bartuś po kilku chwilach już był "mój" i nie odstępował  na krok.Oba pieski totalne przylepki i w jednym czasie trzeba głaskać:)

P.Irenka przekazała rzeczy,które służyły pieskom,

IMG-3716.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Moli@ napisał:

Po spacerze Bartuś zjadł śniadanie (całą porcję)..., Promyczek nadal czeka na "ludzkie" jedzonko ,)

 

Moli,Promyczek suche lubił i jadł jedną porcję codziennie..,muszą być jednak maluteńkie chrupeczki jak dla yorków..,tak samo jak Bartusiowi z względu na te krzywe ząbki.Nie każda karma im smakowała i zostali przy tej,która przyjechała (nie znaczy ,ze jest najlepsza).Trzeba będzie chyba kupić po trochę kilka rodzai dla seniorów  mikro i zobaczyć,która im lepiej podejdzie.

Bartusia sierść poobserwuj proszę. .Był krótko u mnie i ja nie oglądałam specjalnie,..zauważyłam jedynie,że odrasta mu delikatny meszek,bo p.Irenka jego też strzygła u fryzjera ( choć osobiście wolę psy kudłate,to wiem,że niektórzy ludzie  lubią psy wystrzyżone) Rzecz gustu co do sierści....Promyczek u Moli ją odzyska.No i wagi troszkę powinien zgubić...nie będzie tu  miał jajeczek leciutko ściętych,a Bartuś bardziej przysmażonych,...19 letni Kokuś lubi gotowane,więc będzie dostawać dalej.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Moli@ napisał:

 

Czy są zabezpieczone od kleszczy? Mam pipety w domu jeżeli nie ma pewności jutro zakropię.

 

Bartuś podoba się... "o! jaki ładny lisek" :)

 

W kwietniu psy były odrobaczane,zaszczepione na wściekliznę i wirusówki i wtedy u weta założone zostały obróżki p/ kleszczom długo działające,jednak p.Irenka nie pamięta ich nazwy.Widziałam te obróżki,jednak nie są mi znajome.

Dla bezpieczeństwa (u nas sporo jest kleszczy) ,może jednak zapuścić jeszcze pipety? Chyba zakrop Moli,jeśli masz w domu,później pieniążki zwrócimy ...(swoje psy podwójnie zabezpieczam).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, WiosnaA napisał:

Moli,Promyczek suche lubił i jadł jedną porcję codziennie..,muszą być jednak maluteńkie chrupeczki jak dla yorków..,tak samo jak Bartusiowi z względu na te krzywe ząbki.Nie każda karma im smakowała i zostali przy tej,która przyjechała (nie znaczy ,ze jest najlepsza).Trzeba będzie chyba kupić po trochę kilka rodzai dla seniorów  mikro i zobaczyć,która im lepiej podejdzie.

Bartusia sierść poobserwuj proszę. .Był krótko u mnie i ja nie oglądałam specjalnie,..zauważyłam jedynie,że odrasta mu delikatny meszek,bo p.Irenka jego też strzygła u fryzjera ( choć osobiście wolę psy kudłate,to wiem,że niektórzy ludzie  lubią psy wystrzyżone) Rzecz gustu co do sierści....Promyczek u Moli ją odzyska.No i wagi troszkę powinien zgubić...nie będzie tu  miał jajeczek leciutko ściętych,a Bartuś bardziej przysmażonych,...19 letni Kokuś lubi gotowane,więc będzie dostawać dalej.

A!, sierść nierówno odrasta po fryzjerze..., nie wiedziałam że chłopak też był strzyżony.

Panowie na śniadanie tylko obwąchali miseczki :(

Na kolację podam jedzonko od Pani Ireny :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...