Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Jestem stałym deklarowiczem skarpety Talcott,więc zwróciłam się z prośbą o jednorazową pomoc w kwocie 200zł dla Promyczka.Czekam na zatwierdzenie mojej prośby.

To może ja poproszę dla Bartusia, też jestem stałym deklarowiczem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Jestem stałym deklarowiczem skarpety Talcott,więc zwróciłam się z prośbą o jednorazową pomoc w kwocie 200zł dla Promyczka.Czekam na zatwierdzenie mojej prośby.

 

29 minut temu, helli napisał:

wplace jednorazowo, prosze o nr konta

 

9 minut temu, asiuniab napisał:

To może ja poproszę dla Bartusia, też jestem stałym deklarowiczem

Wielkie, podwójne dzięki      461271347_dlaWaslove.jpg.f462ed6befd8f61f8691abc451c4ca93.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro dwa psiaki mają trafić do Moli@ to najlepiej by było utworzyć jedno konto do wpłat i na wątku robić jedno rozliczenie.My taką zasadę przyjęłyśmy,jest prościej i gdy jeden psiak znajduje DS to drugi odziedzicza pieniądze po pierwszym.Większa pula pieniędzy pozwala na zarządzanie nią.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie,to we wtorek pieski wyjadą do DT.

Toyota załatwiła bezpośredni transport z Grudziądza do Białegostoku.Asiu, ogromnie Ci dziękujemy!

Przyjadą do mnie ,a później Moli odbierze i dowiezie dalej do siebie.

Koszt do Białego wyniesie w okolicach 250zł.Tak jak pisałam, pokryje p.Irenka.

Toyota pojedzie do p.Irenki i weźmie zrzeczenie psów na piśmie na moje nazwisko.

Trzymajcie kciuki za szczęśliwą podróż!

 

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, WiosnaA napisał:

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie,to we wtorek pieski wyjadą do DT.

Toyota załatwiła bezpośredni transport z Grudziądza do Białegostoku.Asiu, ogromnie Ci dziękujemy!

Przyjadą do mnie ,a później Moli odbierze i dowiezie dalej do siebie.

Koszt do Białego wyniesie w okolicach 250zł.Tak jak pisałam, pokryje p.Irenka.

Toyota pojedzie do p.Irenki i weźmie zrzeczenie psów na piśmie na moje nazwisko.

Trzymajcie kciuki za szczęśliwą podróż!

 

Mimo wszystko - bazarek transportowy miałby cel, chłopakom będą potrzebne pieniądze a taką kwotę można szybkom zebrać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, asiuniab napisał:

Biegnę donieść, że chłopaki dostali zapomogę ze staruszkowej skarpety, każdy po 200 zł, także poproszę żeby napisać nr konta skarbnika do asikowskiej 

Ojej, cudownie! Ogromnie dziękujemy!

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Mimo wszystko - bazarek transportowy miałby cel, chłopakom będą potrzebne pieniądze a taką kwotę można szybkom zebrać.

Jak najbardziej zgadzam z ciocią Nesiowatą!...deklaracji chłopaki chyba nie za dużo mają,a miesiąc szybko mija.

Gdyby ktoś  bazarkowo mógł pomóc, byłoby super!

 

Piszę o pokryciu kosztów przez p.Irenkę dla informacji, bo nie uchyla się od kosztów i sama to zaproponowała.Mówiła mi,że zawsze ma odłożone parę groszy dla psiaków w razie co...i z pieskami ma przekazać mi pieniążki. Napiszę jak dotrą do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2019 o 14:34, Anula napisał:

Skoro dwa psiaki mają trafić do Moli@ to najlepiej by było utworzyć jedno konto do wpłat i na wątku robić jedno rozliczenie.My taką zasadę przyjęłyśmy,jest prościej i gdy jeden psiak znajduje DS to drugi odziedzicza pieniądze po pierwszym.Większa pula pieniędzy pozwala na zarządzanie nią.

 

12 godzin temu, asiuniab napisał:

Biegnę donieść, że chłopaki dostali zapomogę ze staruszkowej skarpety, każdy po 200 zł, także poproszę żeby napisać nr konta skarbnika do asikowskiej 

Wiosenko kochana, zdaje się to Ty jesteś osobą decyzyjną więc bardzo Cię proszę o podjęcie decyzji w sprawie konta - jedno dla obu psiaczków, ale wówczas nie rozdzielałabym wydatków na każdego z osobna, tylko rozliczenia obu psiaków z jednej puli, czy dwa konta, dla każdego psiaka osobne. Trzeba wziąć pod uwagę, że wydatki nie będą równe dla obu psiaków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9.08. na konta psiaczków wpłynęła kasiorka po 70,00 zł

Dla Promyczka

20,00 zł  od  Nesiowata

 50,00 zł  od  Anula

i dokładnie tak samo dla Bartusia.

Zapiszę w poście rozliczeniowym po podjęciu decyzji przez Wiosenkę w kwestii ilości kont - jedno, czy dwa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, WiosnaA napisał:

Jak najbardziej zgadzam z ciocią Nesiowatą!...deklaracji chłopaki chyba nie za dużo mają,a miesiąc szybko mija.

Gdyby ktoś  bazarkowo mógł pomóc, byłoby super!

 

Piszę o pokryciu kosztów przez p.Irenkę dla informacji, bo nie uchyla się od kosztów i sama to zaproponowała.Mówiła mi,że zawsze ma odłożone parę groszy dla psiaków w razie co...i z pieskami ma przekazać mi pieniążki. Napiszę jak dotrą do mnie.

warto poprosić Havankę lub Uxmal.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

 

Wiosenko kochana, zdaje się to Ty jesteś osobą decyzyjną więc bardzo Cię proszę o podjęcie decyzji w sprawie konta - jedno dla obu psiaczków, ale wówczas nie rozdzielałabym wydatków na każdego z osobna, tylko rozliczenia obu psiaków z jednej puli, czy dwa konta, dla każdego psiaka osobne. Trzeba wziąć pod uwagę, że wydatki nie będą równe dla obu psiaków.

Elu,Ty prowadzisz finanse i proszę sama zdecyduj jak Ci będzie wygodniej.

Wydatki właśnie będą różne, Promyczek jest ulgowo przez Moli potraktowany i zamieszka na starych zasadach.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, WiosnaA napisał:

Elu,Ty prowadzisz finanse i proszę sama zdecyduj jak Ci będzie wygodniej.

Wydatki właśnie będą różne, Promyczek jest ulgowo przez Moli potraktowany i zamieszka na starych zasadach.

 

Dlatego chciałabym żebyś to Ty zadecydowała, czy wydatki obu psiaczki będą wypłacane z jednej puli, bo nie dam rady prowadzić osobnych rozliczeń, gdy wpłaty będą wpływały na jedno konto.

Trzeba podjąć decyzję już, bo są chętni do wpłat.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Dlatego chciałabym żebyś to Ty zadecydowała, czy wydatki obu psiaczki będą wypłacane z jednej puli, bo nie dam rady prowadzić osobnych rozliczeń, gdy wpłaty będą wpływały na jedno konto.

Trzeba podjąć decyzję już, bo są chętni do wpłat.

Ojej,nie chciałabym dokładać Ci roboty ...nie wiem jak lepiej :(... może dwa konta,żeby przejrzyście  rozliczenia obu piesków wyglądały?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, WiosnaA napisał:

Ojej,nie chciałabym dokładać Ci roboty ...nie wiem jak lepiej :(... może dwa konta,żeby przejrzyście  rozliczenia obu piesków wyglądały?

 

To zakładam dwa osobne konta. Jak któryś znajdzie dom, to resztę kasy przeleje się na drugiego pieska.

Konta porozsyłam jutro, dzisiaj już zasypiam nad kompem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Nie wiem czy ktoś już podał numery kont.Ja podałam.

Bardzo dziękuję Anulko :) Nie podawałam, bo czekałam na ostateczne ustalenie czy każdy psiak będzie miał swoje konto, czy będzie dla obu wspólne. Jak wiesz wczoraj blisko północy ustaliłyśmy z Wiosną, że każdy psiak będzie miał swoje konto. Byłam tak zmęczona, że odłożyłam podanie kont na dzisiaj, a dzisiaj 0 4:20 zwlokłam się z łóżka, żeby wyprawić ma do pracy, a potem wróciłam i spałam do 9-tej. Miałam dwugodzinne opóźnienie. Spacer z psami, karmienie Eski, psiaków, moje śniadanie, poranne sprzątanie i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Anulko   1718657414_kwiatki8.jpg.6cf708d4e2ab2841018d8547368aff38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2019 o 18:07, helli napisał:

wplace jednorazowo, prosze o nr konta

 

23 godziny temu, helli napisał:

wplace jednorazowo, prosze o nr konta :)

Przepraszam kochana, że musiałaś 2x prosić o nr konta, ale konieczne były uzgodnienia . Już posłałam na PW numery kont dla obu psiaczków.

Dziękuję serdecznie za pomoc dla psiaków   kwietki.jpg.a461cd91fd9e497758ce79e97013a7ed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...