Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Jest źle :( ...Promyczek traci Domek :(

Pani Irenka jest bardzo chora i nie będzie  w stanie zajmować się już pieskami,a ma ich 3.Teraz pomaga rodzina,ale na stałe zaopiekują się tylko najstarszym.W telefonie był jeden wielki płacz...P.Irenka błaga o pomoc w znalezieniu najlepszych domków dla Bartusia i Promyczka.

Moli zgodziła się przyjąć Promyczka do siebie na DT....bardzo,bardzo dziękuję Moli !..może Promyś będzie pamiętał stare kąty..

67410252_653584591811274_838316551193178

Obiecałam P.Irence,że spróbuję poszukać coś Bartusiowi.P.Irenka jest w rozpaczy...on nie może wrócić do schronu :(... Piesek był przygarnięty ze schroniska,nieduży, około 10 letni. Żyje w zgodzie z psiakami,wesoły,lubi spacery.

Może ktoś z odwiedzających wątek mógłby pomóc z domkiem, dt?

Bartuś

67494232_653584918477908_778158531698019

67697118_653584841811249_208914465195189

67589278_653584805144586_466488998164116

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sms'a od elficzkowa, która obecnie przebywa na urlopie i nie ma jak się zalogować, że dla Promyczka deklaruje stałą w wysokości 20zł, a jej siostra  dla Bartusia deklaruje stałą w wysokości również 20zł

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Żeby się nie pogubić zrobię spis:

 

Deklaracje stałe dla PROMYCZKA:
(Promyś jedzie do Moli@ - koszt ? )
50zł - Zagrodowy Pies Polski - do końca roku 2019
20zł - elficzkowa

Deklaracje stałe dla BARTUSIA:
(Bartuś nie ma gdzie się podziać - koszt ? )
20zł - siostra elficzkowej

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Co wiadomo na temat Bartusia? Jak zachowuje się do psów?

WiosnaA tyle napisała:

19 godzin temu, WiosnaA napisał:

Piesek był przygarnięty ze schroniska,nieduży, około 10 letni. Żyje w zgodzie z psiakami,wesoły,lubi spacery.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze o Bartusiu, to ogłoszenie ZPP chyba ;)
" 10-letni Bartuś szuka nowego domu. 3 lata temu trafil do milej starszej Pani, ale niestety przyszla choroba i są dość nikłe szanse, ze opiekunka pieska z tego wyjdzie. :( Bartus jest psem bardzo grzecznym, spokojnym, który niczego nie niszczy, żyje w zgodzie z innymi zwierzakami (psy i koty) i potrzebuje milosci, spacerkow i smakoli :)
Pies jest w Grudziądzu, ALE jesli ktoś zechce go przygarnąć to gwarantowany jest dowóz. "
68265469_3401542219871727_5887951751050428416_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlrjQf62hDka580H_59skfnMNLEUnHDXj0oNvFcIYJ2z4hdlRHM9tIyP5O6U1c6cUc&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=13981e95360f9621a3412a0f89bd6f82&oe=5DEE52FE

67434231_3401542286538387_940714424711249920_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlI14jsv3tt7TrV2JDC-rVLYTuwtE0QOe0KKGIgHGby9SP1z9SGGytAqd8GtT0Z_zE&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=e551a9d4b53e163ffd68fa0df8a126b2&oe=5DEB498F

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2019 o 09:27, Zagrodowy pies polski napisał:

Promyś potrzebuje deklaracji, więc deklaruję 50 zł miesięcznie do końca roku. Kto będzie skarbnikiem?

Jeśli nie ma innego kandydata na skarbnika, to zgłaszam się, jako propozycja na skarbnika. Miałam już nie zwiększać ilości obsługiwanych psiaków, ale jestem Ci wdzięczna i zobowiązana więc jestem  :)

Psiaka nie mogę wziąć na tymczas, ale jako skarbnik mogę choć trochu pomóc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Bardzo się martwimy o Bartusia. On nie może wrócić do schronu. 

Nie wolno nam do tego dopuścić. 

A czy razem z Promyczkiem nie mógłby zamieszkać u Moli?  Obaj stracą panią, będą w wielkim stresie i byłoby im razem raźniej. Byliby dla siebie wzajemnie wsparciem.

Trzeba go oczywiście ogłaszać i jest szansa, że znajdzie dobry dom, bo jest ślicznym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jeszcze o Bartusiu, to ogłoszenie ZPP chyba ;)
" 10-letni Bartuś szuka nowego domu. 3 lata temu trafil do milej starszej Pani, ale niestety przyszla choroba i są dość nikłe szanse, ze opiekunka pieska z tego wyjdzie. :( Bartus jest psem bardzo grzecznym, spokojnym, który niczego nie niszczy, żyje w zgodzie z innymi zwierzakami (psy i koty) i potrzebuje milosci, spacerkow i smakoli :)
Pies jest w Grudziądzu, ALE jesli ktoś zechce go przygarnąć to gwarantowany jest dowóz. "

Na jakim portalu i na jakie miasto jest to ogłoszenie? Mogę ogłosić Bartusia na swoim OLX.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co rąk załamywać..., stało się, choroba może dopaść w każdym wieku. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Pani Ireno.

 

Jeżeli nie znajdzie się DS...czy DT dla małego Bartusia to piesek może przyjechać do nas... z Promyczkiem.

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Na jakim portalu i na jakie miasto jest to ogłoszenie? Mogę ogłosić Bartusia na swoim OLX.

Jest na grupie zamkniętej na FB "Pies w Krakowie", dzisiaj ja zrobię Bartusiowi na Warszawę albo Gdańsk to podeślę link. Na razie niestety nie mam jak przysiąść.
 

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Jeżeli nie znajdzie się DS...czy DT dla małego Bartusia to piesek może przyjechać do nas... z Promyczkiem.

Ojej, Moli@ - to wspaniała wiadomość.

Pisałam wyżej, ale zapytam i Ciebie: ile będzie kosztować miesięczne utrzymanie Promyczka i/lub Bartusia? Nie wiem, ile trzeba będzie deklaracji. Moja ekipa tomaszowska szuka opcji dla Bartusia, ale też mamy niełatwe zadanie przy tylu podopiecznych :(

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Jeśli nie ma innego kandydata na skarbnika, to zgłaszam się, jako propozycja na skarbnika. Miałam już nie zwiększać ilości obsługiwanych psiaków, ale jestem Ci wdzięczna i zobowiązana więc jestem  :)

Psiaka nie mogę wziąć na tymczas, ale jako skarbnik mogę choć trochu pomóc.

elik, dziękuję, że oferujesz skarbnikowanie dla Promyczka.

Kto może podjąć się funkcji skarbnika Bartusia?
Kto będzie decyzyjnym w sprawach Promyczka, a kto w Bartusia?


My myślimy... rozważamy, czy damy radę wziąć pod swoje tomaszowskie skrzydła adopcyjne Bartusia, ale jeżeli ktoś jest pewny, że da radę to będziemy wdzięczni: mamy kilkanaście podopiecznych :(. Finansowo na pewno nie możemy wziąć tej odpowiedzialności, ale jeżeli nikt inny nie znajdzie się jako osoba do kontaktu to my możemy to zaoferować Bartusiowi (i jednorazowo parę groszy też).

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

elik, dziękuję, że oferujesz skarbnikowanie dla Promyczka.

Kto może podjąć się funkcji skarbnika Bartusia?

Tysiu, jeśli oba psiaczki pojechałyby do Moli, co byłoby najlepszym rozwiązaniem dla piesków, to mogę być skarbnikiem dla obu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...