Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

6 godzin temu, Moli@ napisał:

Promyk jutro jedzie na pobranie kwi...

Wiosenko, już wszystko wiem..., rozmawiałam z wetką

Super.

Widziałam się dziś z p.Doktor,która prowadzi Promyczka i zaleca rozszerzyć badania wątrobowe,w tym usg.Coś się dzieje w organiźmie, że wynik Alt tak podskoczył i podejrzenie pada na wątrobę.Mówiła,że lek od tarczycy nie spowodował wzrostu ALT.
Zwiększona ma być dawka leku na tarczycę,bo poziom jest jeszcze za niski i Moli już telefonicznie ustaliła z p.Doktor.

Na razie Promyczek ma zostać na karmie dla seniorów tej co dotychczas, także Eluniu zrób zamówienie o którym wcześniej pisaliśmy.

Moli, wymierz  proszę Promyczka do kubraczka i Elik zamówi. 

Dziewczyny,dziękuję,że zajęłyście się kubraczkiem i podesłałyście gotowe linki!

IMG-5158.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Oczy ?

 

a61f2595f8f81aacmed.jpg

508e59bbf7f770f4med.jpg

 

Jedno oczko bardziej brązowe jakby bielmo zanikało.

Dzwoni dziś Moli,zajrzyj na dogo do Promyczka i zobacz zdjęcia oczek :)..,mówię,że nie mam jak i pytam co się stało?.Mówi,że bielmo mocno się zmniejszyło,..słyszę po głosie ....nadzieję,...że może? .....

Ale niestety :(

Taka sama sytuacja z oczkami była u p.Irenki i biegusiem do mnie zadzwoniła, że Promyś nie ma białego oczka,że jest prawie brązowe,że może odzyskuje wzrok? We mnie nadzieja wtedy również wstąpiła,może ?...pomimo tego, co mówił dr.Garncarz...,bo cuda jak wiemy się zdarzają!.Powiedziałam,żeby poszła do swego weta i niech najpierw on obejrzy  Promyczka.Tak też zrobiła i na drugi dzień od razu pognała.Pan weterynarz obejrzał i zadzwonił sam do Warszawy do dr.Garncarza (Panowie się znają). Niestety nasze nadzieje zostały szybko  rozwiane :( .P.Doktor powiedział,że kolor białego oczka może  czasowo się zmienić,ale utrata wzroku u Promyczka jest  nieodwracalna:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2019 o 07:44, WiosnaA napisał:

Elu, kup proszę jedzonko dla Promyczka ,puszki te same co wcześniej z drobiem,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/rocco_senior/222680

I dla stada może tym razem odrobinę lepszą z Bosza,jest w promocji Adult menu drób 15kg -84,80zł

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/685373

 

Proszę bardzo  :)

Zamówienie

Promyk-zam.png

Faktura

f-ra-promyk-karma.png

Przelew

Promyk-przel.png

Link to comment
Share on other sites

Jakiś tydzień temu przeniosłam ogłoszenia  Bartusia i  Promyczka na Kraków (po latach na dogo mam jakieś wewnętrzne przekonanie,że to najlepsze miasto w Polsce do adopcji :), drugim moim miastem  jest  Wrocław:)...

I miałam dwa fajne telefony z Krakowa. Nie mogę jednak ukrywać,że  Promyk jest teraz zdrowy (wcześniej był..i tak pisało w ogłoszeniu ).Przedstawiłam sprawę tarczycy i że jest w trakcie innych badań.Pierwsza Pani najpierw zaproponowała,że poczeka na wyniki,ale ostatecznie się rozmyśliła.Druga Pani chce poczekać na wyniki i moją odpowiedź,co do adopcji.Długa ,szczegółowa i bardzo miła rozmowa z Panią o Jej domku , o Promyczku,o Państwa suni i wszystko byłoby fajnie,jest jednak pewien problem.Otóż jeden z dorosłych synów jest autystyczny i mógłby być zagrożeniem dla niewidomego Promyczka.Pani opowiedziała o pewnych zachowaniach syna i pytała,czy Promyk odnalazłby się u nich.Bardzo ujął Promyczek ich rodzinę,ale chce odpowiedzialnej adopcji.Choć uważałam,że Promyś nie mógłby u nich zamieszkać,to musiałam skonsultować jeszcze z Moli i nie dałam od razu Pani odpowiedzi.Moli również jest na nie co do tego domku i jutro zadzwonię do Pani,że nie będzie możliwa adopcja.

O Bartusia też miałam telefony,trochę było głupich(rozrywkowe małolaty),kilka w miarę,ale bez żadnych konkretów.

 

Link to comment
Share on other sites

Ale expres jesteś Elu ! Dziękuję!

P.Doktor dziś miała wypisać w końcu fakturę,obiecała... (lekarze nie mają czasu nosa obetrzeć w przychodni,ciągle fuul pacjentów).

Jeszcze na 2-3 dni wyjeżdżam i po powrocie biorę się migiem za bazarkowanie, bo cieniutko u nas z pieniążkami się robi.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Ja tego nie wiem, ale może popatrz jak wygląda tern kubraczek, który masz i porównaj z tym ze zdjęcia na allegro czy to ten sam  :)

Zdjęcia od plecków... na plecach powinien być zamek a brzuszek zakryty jak na tym zdjęciu.

Wymiary do podania

 

https://allegro.pl/oferta/ubranko-kurtka-dla-psa-pinczer-york-kazdy-rozmiar-8693427841

Można zadać pytanie sprzedającemu ?

 

Roxi kubraczek - plecki

Śmigany i prany

5f40fe3af067799cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poranne wyjście...

Bartuś na etapie przełamywania strachów..., weselszy, nie trzeba zapraszać do wyjścia (na przypiętej smyczy) z domu. Wychodzi w grupie. Biega po terenie..., nieśmiało zaprasza koleżeństwo do zabawy. Zabawa nie trwa długo.....dociera do niego co robi - sam bez człowieka biega z psami...., przerywa i szybko biegnie do mnie. Siada obok, zagląda mi w oczy jakby czekał na pochwałę. Gdy mówię że jest grzeczny, kochany, odważny... oczy mu się śmieją, podskakuje główkę wyciąga do rąk na głski :)

Będą z niego "ludzie" ,)

14681d1509b59a98med.jpg

623dc15369cf8b7dmed.jpg

80bf168486403217med.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, WiosnaA napisał:

Elu,zrób proszę przelew 200zł dla Moli za dt Bartusia.

Bardzo proszę  :)

DT-Promyczek.png

Miałam duży problem ze zrobieniem przelewu.  W konsultacji na czacie powiedziałam, że udało mi się wreszcie zrobić przelew, ale w taki sposób, jakbym wchodziła do domu przez komin :)  Zgłosiłam ten problem w serwisie banku i mam nadzieję, że szybko to usuną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...