Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Wizyta w lecznicy:

Waga - 9,5kg

Skóra  zdecydowana poprawa - włos zaczyna porastać

Pobrano krew - kontrola poziomu HH. tarczycy oraz kontrolnie ALT

Osłuchowo - płuca, serce OK

Uchole czyste

Pazurki odpowiedniej długości - starte

Wetka zdziwiła się na widok Promyczka ,) ... niewidomy Promyczek?? Biedronek dziarskim, zdecydowanym krokiem maszerował z poczekalni - korytarzem do gabinetu. W końcu załapał / nauczył się chodzić za głosem / krokami. Błyskawicznie reaguje na przywołanie.

f6121a756f77969dmed.jpg

223b1b71bbf3c2f0med.jpg

96911c5b82a2f07dmed.jpg

02d76464e9b1bddfmed.jpg

e65233f3eeb8da89med.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2019 o 18:02, helli napisał:

Biedroneczek Kochany :)

 

Tak w ogóle Wam powiem,bo na zdjęciach może tak tego nie widać,ale w realu  Promyczek z krótkim włosem na główce wygląda jak szczeniaczek ,bardzo pocieszny ma pysio.

Dobrze jednak,że powoli odrasta,będzie dostojniejszy i miał cieplej.

Link to comment
Share on other sites

W związku z gorszym wynikiem Promyczka poprosiłam Elik, by wstrzymała się z zakupem puszek,bo może potrzebna będzie jakaś specjalistyczna dieta.
Poprosiłam też Moli, żeby kupiła piersi drobiowe i na razie gotowała Promyczkowi lekkostrawne jedzonko.

Zasugerowałam się dietą mojej suni,która chorowała kiedyś na wątrobę,również miała wysokie ALT i dr.Jaroszewicz mówił,że jak najbardziej gotowane piersi z ryżem może jeść,bo za skarby Royala tknąć nie chciała.
Nasza p.doktor będzie dopiero we czwartek i wtedy będzie decyzja co do leczenia,czy ew. innych badań.
Nie znam się,ale tak sobie myślę,że może po tych hormonach to ALT tak skoczyło?

Promyczku,nie chcemy żebyś teraz chorował :( ,jak masz taki fajny dt ... widzę,że na Prezesika awansowałeś :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2019 o 09:03, WiosnaA napisał:

Jak pisałam,we wrześniu od p.Irenki otrzymałam 100zł

35,62zł - 2x wyróżnienie olx-  ogłoszenia Warszawa od  Alaskan malamutte

50,40zł - 4x fiprex (na październik-listopad )

...................

86,02zł -wydałam-  zostało u mnie 13,98zł

 

Elu,nie przelewaj może... niedługo będę widzieć się z Moli i zapłacę 8zł za zawieszki z pieniążków p.Irenki.

Zostanie u mnie 5,98zł - kupię pieskom jakieś smaczki  na ząbki i razem przekażę też fiprexy

 

Screenshot-2019-10-03-Sklep-zoologiczny-

 

Eluniu, we wrześniu p.Irenka przysłała 100zł dla piesków i chciałabym żeby to było ujęte w poście rozliczeniowym.Nie wpłynęły pieniążki do Ciebie,więc zaznacz może jakoś na dole postu,że ten wpływ i wydatki miały miejsce.Niżej zbiorę w całość rozliczenie.

 

We wrześniu od p.Irenki otrzymałam 100zł i nie przesyłając do skarbnika (Elik) rozdysponowałam sama tak jak poniżej,

35,62zł - 2x wyróżnienie olx-  ogłoszenia Warszawa od  Alaskan malamutte

50,40zł - 4x fiprex (na październik-listopad )

8zł -  2x adresówki (Promyk+Bartuś)

5,98zł - Dentastixy

Razem wydano -100zł

***************************************************************************************

 

W piątek wpłynęły pieniążki - 100zł na listopad od p.Irenki  i zrobiłam  przelew do Elik

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

A cóż to za nowy kolega misiaczek, którego za czuprynką nie widać?

Kolega-następca z budy przytuliskowej, w której mieszkał Promyczek. Też biedak taki, <<tutaj>> wątek. Moli@ ani chwili nie wahała się go przyjąć, tomaszowskie psiaki mają szczęście, bo tym sposobem już trzy staruszki z "mojego" przytuliska są w psim raju u Moli@ :)
Zmartwiłam się wynikami badań, oby dieta pomogła:( I leki... eh, Promyczku, nie daj się...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, WiosnaA napisał:

W związku z gorszym wynikiem Promyczka poprosiłam Elik, by wstrzymała się z zakupem puszek,bo może potrzebna będzie jakaś specjalistyczna dieta.
Poprosiłam też Moli, żeby kupiła piersi drobiowe i na razie gotowała Promyczkowi lekkostrawne jedzonko.

Zasugerowałam się dietą mojej suni,która chorowała kiedyś na wątrobę,również miała wysokie ALT i dr.Jaroszewicz mówił,że jak najbardziej gotowane piersi z ryżem może jeść,bo za skarby Royala tknąć nie chciała.
Nasza p.doktor będzie dopiero we czwartek i wtedy będzie decyzja co do leczenia,czy ew. innych badań.
Nie znam się,ale tak sobie myślę,że może po tych hormonach to ALT tak skoczyło?

Promyczku,nie chcemy żebyś teraz chorował :( ,jak masz taki fajny dt ... widzę,że na Prezesika awansowałeś :)

 

Wynik pierwszego badania krwi (nie tylko podniesione ALT) sugerował że coś się dzieje...dlatego wetka zleciła dietę dla seniorów + Essentiale.

Tak, po hormonach...

 

Ugotowałam pierś z indyka (piersi kurczaka nie mam w domu), na kolację już dostał z ryżem.

Link to comment
Share on other sites

 Promyczkowi przydałby się kubraczek...taki jak ma Roxi. Ubranko Roxi było szyte na miarę, sprawdziło się -  zabezpiecza przed wilgocią, wiatrem, zimnem..., łatwo zakłada się, nie utrudnia chodzenia. Po praniu wygląda jak nowe.

Ubranko zakładane na cztery łapki, zabezpieczające brzuszek...z zamkiem na pleckach?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Moli@ napisał:

 Promyczkowi przydałby się kubraczek...taki jak ma Roxi. Ubranko Roxi było szyte na miarę, sprawdziło się -  zabezpiecza przed wilgocią, wiatrem, zimnem..., łatwo zakłada się, nie utrudnia chodzenia. Po praniu wygląda jak nowe.

Ubranko zakładane na cztery łapki, zabezpieczające brzuszek...z zamkiem na pleckach?

U kogo można zamówić takie ubranko?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2019 o 06:09, Moli@ napisał:

 Promyczkowi przydałby się kubraczek...taki jak ma Roxi. Ubranko Roxi było szyte na miarę, sprawdziło się -  zabezpiecza przed wilgocią, wiatrem, zimnem..., łatwo zakłada się, nie utrudnia chodzenia. Po praniu wygląda jak nowe.

Ubranko zakładane na cztery łapki, zabezpieczające brzuszek...z zamkiem na pleckach?

 

Dnia 18.11.2019 o 16:22, elik napisał:

U kogo można zamówić takie ubranko?

Kubraczek Roxi był zamawiany tutaj:

https://allegro.pl/uzytkownik/psiaszafa/dla-psow-ubranka-90054?bmatch=baseline-cl-eyesa-bp-sup-1-0-1024

Chciałam pokazać, ale nie udaje mi się przekleić zdjęć - są na 17 strone wątku Roxi.

To chyba ten, bez rękawów:

https://allegro.pl/oferta/ubranko-kurtka-dla-psa-pinczer-york-kazdy-rozmiar-8693427841

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

 

Kubraczek Roxi był zamawiany tutaj:

https://allegro.pl/uzytkownik/psiaszafa/dla-psow-ubranka-90054?bmatch=baseline-cl-eyesa-bp-sup-1-0-1024

Chciałam pokazać, ale nie udaje mi się przekleić zdjęć - są na 17 strone wątku Roxi.

To chyba ten, bez rękawów:

https://allegro.pl/oferta/ubranko-kurtka-dla-psa-pinczer-york-kazdy-rozmiar-8693427841

 

Dzięki rozi    kwietki_-_Kopia.jpg

To ten kubraczek?

 

100_2567.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

 

Kubraczek Roxi był zamawiany tutaj:

https://allegro.pl/uzytkownik/psiaszafa/dla-psow-ubranka-90054?bmatch=baseline-cl-eyesa-bp-sup-1-0-1024

Chciałam pokazać, ale nie udaje mi się przekleić zdjęć - są na 17 strone wątku Roxi.

To chyba ten, bez rękawów:

https://allegro.pl/oferta/ubranko-kurtka-dla-psa-pinczer-york-kazdy-rozmiar-8693427841

 

Tak, to ten. Chyba prosiłam żeby były odblaski.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

Tak, to ten. Chyba prosiłam żeby były odblaski.

Można uzgodni szczegóły z wykonawcą? Ja chciałabym, żeby to brzuszek był bardziej chroniony niż plecki, bo brzuszek jest bardziej narażony na zmarznięcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...