Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

53 minuty temu, Anula napisał:

Moli@,bardzo dbasz o psiaki.Jestem pełna podziwu.Promyczek w ubranku.Cudnie.

Natura obdarzyła Promyka gęstym futerkiem, ostrzyżony, tylko trochę chłodniej i już się trzęsie..., gdy temperatura spada - około zera musi już pomykać w ubranku.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, jeżeli miało się TAKIE futerko:

 100_7657.JPG100_7666.JPG

to teraz ma prawo się trząść. Dobrze, że jest w co ubrać, Promyczek nie protestuje i ma poza tym wspaniałą opiekę to nawet brak długiego futerka nie powinno być bardzo uciążliwe :)

Mam nadzieję, że do przyszłej zimy już futerko odrośnie... 

Link to comment
Share on other sites

Statystyki z moich ogłoszeń piesków były całkiem niezłe,ale nie przełożyło się to na znalezienie domków.O Promyczka miałam jedyny telefon z ogłoszenia z tekstem majqi,dom jednak nie dla Promyczka.

O Bartusia było trochę telefonów,ale większość beznadziejna,na jeden tel.w Warszawie miała być wizyta pa,ale przed wizytą Pani "zamilkła".

Screenshot-2019-11-06-M-j-OLX-OLX-pl-kop

 

Wyzerowałam wyświetlenia i od siebie wyróżniłam te trzy ogłoszenia na kolejny miesiąc- koszt 53,43zł

https://www.olx.pl/oferta/widziec-sercem-to-potrafi-promyczek-CID103-IDBMOsE.html

https://www.olx.pl/oferta/przekochany-piesek-bartek-prosi-o-domek-CID103-IDBM5Li.html

https://www.olx.pl/oferta/czy-znajdzie-sie-czlowiek-ktory-mnie-pokocha-CID103-IDBM6r4.html

 

Ogłoszenia od Alaskan Malamutte na Warszawę,...nie są wyróżnione

https://www.olx.pl/oferta/niewidomy-promyczek-prosi-o-dom-CID103-IDBKswx.html#21491691cf;promoted

https://www.olx.pl/oferta/bartus-starszy-przekochany-piesek-do-adopcji-CID103-IDBJDIT.html

I od Tysi  dla Bartusia na Lublin,....nie jest wyróżnione

https://www.olx.pl/oferta/slodki-szpic-wersji-polskiej-ostrzyzony-radosny-krol-lew-CID103-IDBRar1.htm

 

Ja więcej więcej kosztów nie dam rady pokryć,a bardzo przydałoby się wyróżnić również te ogłoszenia,...Bardzo Proszę w imieniu staruszków i swoim.

Niedawno widziałam pieski i Promyczek dosyć dobrze odnajduje się w domku tymczasowym,ale Bartusiowi ciągle troszkę jest trudno,nie nawiązuje kontaktu z pieskami i trzyma się raczej z boku, a Moli ma tylko dwie ręce.Dawna przeszłość mocno odcisnęła na nim swoje piętno :( Pamiętam jak zawieźliśmy Promyczka do p.Irenki i jak wtedy Bartuś nie odstępował na krok Pani,był w nią wpatrzony i przyklejony do jej nogi,jakby bał się,że nowy piesek zabierze mu Panią.

Świat mu się zawalił kolejny raz :(....bardzo potrzebuje własnego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Bartuś nie czuje się pewnie w towarzystwie psów..., chyba głównym powodem jest źle zrośnięta szczęka - brak pełnego zrostu, instynktownie wie że w konfrontacji z psem przegra. Latającą żuchwa + wystający / leżący kieł utrudnia jedzenie i picie, -  wyjęcie papki z miseczki stanowi problem. Karmię - małe gałeczki ( sucha + mięsko + ryż). Porcje powoli żuje. Lubi żuć gryzaki typu dentastix - (dla małych piesków). Już nie ma nieprzyjemnego zapachu z pysia.

Na pewno był  uraz w okolicy miednicy / tylnych łap. Po nocy czy dłuższej drzemce lekko kuleje na tylne łapki - musi się rozchodzić.

Bardzo lubi spacery...,  bieg na smyczy - człowiek na drugim końcu daje poczucie bezpieczeństwa.

Adopcja do domu bez zwierząt. To piesek dla osoby sprawnej fizycznie.

 

Link to comment
Share on other sites

Moli@, czy dałabyś radę dorobić Bartusiowi zdjęcia pod kątem ogłoszeń? Zdjęć jest sporo, ale z początków, kiedy sierść była brzydka :( Dużo zdjęć jest z psiakami, a po wycięciu psiaków zdjęcie traci na jakości. Przepraszam, że się czepiam, ale tak myślę jak jeszcze pokazać Bartusia. Teraz futerko mu się poprawiło, odrasta - może teraz będzie bardziej wpadać w oko.

Pokazywałam Bartusia na fb, ale nawet nie miał udostępnień... :( nigdy tak nie miałam, że ani jedna osoba nie puściła post z psiakiem dalej w świat...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2019 o 01:53, WiosnaA napisał:

 

Słabo z kasą stoimy,ale bez ogłoszeń domków nie znajdziemy,zwłaszcza Bartusiowi bardzo potrzebny.

Elik, w wolnej chwili wyróżnij proszę te ogłoszenia z pieniążków ze skarbonki.

Tysiu, może zmienić Lublin na inne miasto?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, WiosnaA napisał:

 

Słabo z kasą stoimy,ale bez ogłoszeń domków nie znajdziemy,zwłaszcza Bartusiowi bardzo potrzebny.

Elik, w wolnej chwili wyróżnij proszę te ogłoszenia z pieniążków ze skarbonki.

Tysiu, może zmienić Lublin na inne miasto?

Na którymś z wątków przeczytałam, że jest dobry odzew z ogłoszeń na Szczecin - tylko to daleko :(.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, jankamałpa napisał:

Na którymś z wątków przeczytałam, że jest dobry odzew z ogłoszeń na Szczecin - tylko to daleko :(.

Gdyby był dobry dom,zawieziemy choćby na drugi koniec Polski.

 

Ściana wschodnia jest "zagłębiem" bezdomności,niestety :(,  i choć zdarzają się dobre domy,to trudno jest tu znaleźć.

Miałam kilka tel z Warszawy,trochę z Białego,ale albo na podwórko,bo mały,bo szczeknie,..albo dla dziecka 3 letniego,bo lubi pieski,.albo do zabawy dla dzieci 5 i 8 ,bo lat bardzo chcą,a z mamą we wstępnej rozmowie nieciekawie się rozmawiało,itp.

Bartuś podoba się ludziom,ale nie może trafić na swojego człowieka :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2019 o 01:53, WiosnaA napisał:

 

Bardzo proszę :)

3 przelewy po 17,81 zł za 3 ogłoszenia.  Jedno dla Promyczka i 2 dla Bartusia.

Og-osz.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

elficzkowa, na konto psiaczków wpłynęły Twoje dwie wpłaty 5 i 7.11. po 20,00 zł i obie mają w tytule ten sam zapis, że to deklaracja za X-XI. Czy ta druga wpłata nie miała być na konto innego psiaczka?

Jeśli tak, to podaj proszę na PW konto, na które mam przelać tą kwotę i co napisać w tytule przelewu. Ewentualnie mogę zaznaczyć, .że wpłaciłaś deklaracje do stycznia 2020 r.

Proszę o decyzję.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

elficzkowa, na konto psiaczków wpłynęły Twoje dwie wpłaty 5 i 7.11. po 20,00 zł i obie mają w tytule ten sam zapis, że to deklaracja za X-XI. Czy ta druga wpłata nie miała być na konto innego psiaczka?

Jeśli tak, to podaj proszę na PW konto, na które mam przelać tą kwotę i co napisać w tytule przelewu. Ewentualnie mogę zaznaczyć, .że wpłaciłaś deklaracje do stycznia 2020 r.

Proszę o decyzję.

 

elik, to mi zadałaś zagadkę :) Przekopałam się przez swoje przelewy na koncie i wygląda na to, że pozostałe moje deklaracje poszły więc proszę zapisz to jako właśnie wpłatę do stycznia. Przepraszam za kłopot :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elficzkowa napisał:

elik, to mi zadałaś zagadkę :) Przekopałam się przez swoje przelewy na koncie i wygląda na to, że pozostałe moje deklaracje poszły więc proszę zapisz to jako właśnie wpłatę do stycznia. Przepraszam za kłopot :)

Ok  :)  To żaden kłopot, tylko pamiętaj , że masz już zapłacone do stycznia 2020 r.

elficzkowa, Ty wiesz, że jo Cie kochom  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2019 o 08:00, WiosnaA napisał:

Tysiu, może zmienić Lublin na inne miasto?

Mogę :) Na jakie miasto? (na razie przeniosłam na Szczecin, bo szkoda wyróżnienia, ale jak będzie inny pomysł na miasto to przeniosę)

W okolicach Szczecina swego czasu, dwa totalnie nieadopcyjne psie dziadeczki: ślepe, kulawe i chore (bezpośrednio z przytuliska, w którym był Promyś) znalazły domki - domki wypasy, z najwyższej półki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...