Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

W niedzielę miałam okazję wyściskać Promyczka.Jejku,jaki on jest cudny!
Promyczek kiedyś był rozczulający,ale teraz, to ujął mnie totalnie.Tulił by się i tulił do człowieka bez końca,taki maminsynek delikatniutki.
Drepcze po ogródku powoli,ostrożnie badając teren,a zawołany szybciej przebiera łapkami w kierunku człowieka.
Promyk przy człowieku czuje się bezpieczniej,trzyma się blisko,bo wie pewnie, że będzie jego oczami, jego przewodnikiem.
Troszeczkę schudł,włoski odrastają,a na łapkach faktycznie szybciej rosną tak jak p.Irenka mówiła.

U Moli wszystkie psy garną się do człowieka,upominają o głaski,wszystkie totalne przylepy,..a Ona ma tylko dwie ręce (w porywach 4) . Promyś śleputek też drepce, chce być jak najbliżej jednak ostrożnie, żeby inne pieski go nie podeptały.
Do końca nie wiemy ile lat może mieć Promyk,wg.wcześniejszej oceny teraz 11-12.Jest małym pieskiem i jeśli zdrówko dopisze sporo może jeszcze pożyć.
Skonsultowałam swoje przemyślenia z Moli i uważamy,że trzeba spróbować poszukać mu domku i własnego człowieka,który będzie jego przewodnikiem i da mu wiele miłości.

Pomimo tych złych ostatnio doświadczeń, musimy ruszyć z ogłoszeniami Barusiowi i wierzę,że znajdziemy mu super domek.
I choć pewnie będzie trudno,ale spróbujmy też Promyczkowi.

Bardo proszę o pomoc w ogłaszaniu.

 

Tulaj i tulaj "mówił" Promyś...

IMG-4240.jpg

 

IMG-4252.jpg

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Promyk, nie "trzyma" się Bartka..., nie próbuje nawiązać kontaktu z żadnym psem. Tylko on i człowiek..., każdy człowiek, aby człowiek.

Dlatego spokojnie można szukać domku.

Bartuś, potrzebuje swego człowiek (rodziny) - jak normalny pies...on nie poleci za każdym za głaski, smaczki. Bartuś zaprzyjaźni się z pieskiem (koty gania - w domu też).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

O gustach się nie dyskutuje, ale mnie się podoba ostrzyżony (nie łysy - proszę nie obrażać :):):) Promyczek.

Widać jego inteligentny wyraz pyszczka i ta kitka na końcu ogona jest zabawna. Świetnie to musi wyglądać jak macha ogonem:):):)

Tylko na zimę trzeba mu dziergać na szydełku płaszczyk :):):)  Kto chętny?

Promyczek i Bartuś mają kubraczki od p. Ireny :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na prośbę WiosnaA ogłoszenie dla Bartusia

https://www.olx.pl/oferta/bartus-starszy-piesek-do-adopcji-CID103-IDBJDIT.html

Bardzo proszę o wyróżnienie.

Dzisiaj zrobię też dla Promyczka.

Można zaznaczyć, że piesek idealny do bloku...nie szczeka zostając w domu! Nie niszczy mebli, nie znaczy...zachowuje czystość.

Bartka przyzwyczajono do chodzenia na smyczy po ogrodzie / podwórku! Pomału udaje się to odkręcić z każdym dniem pewniej chodzi / ogląda....nieśmiało podchodzi do psów...., sam przychodzi na głaski, układa się obok, ale nadal wyprowadzam i wprowadzam do domu na smyczy :(

Link to comment
Share on other sites

Przez Bartusiowe sprawy, zapomniałam napisać,że w ubiegłym tygodniu dostałam od p.Irenki 100zł dla Promyczka.

Może kupić  Fiprex chłopakom na 2 m-ce?,żeby był zapas u Moli pod ręką,bo kleszczy masę u nas.W zooart po 12zł z groszami  i będę robić sobie zakupy.I ogłoszenia wyróżnić z tych pieniążków?

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Promyk, nie "trzyma" się Bartka..., nie próbuje nawiązać kontaktu z żadnym psem. Tylko on i człowiek..., każdy człowiek, aby człowiek.

Dlatego spokojnie można szukać domku.

Bartuś, potrzebuje swego człowiek (rodziny) - jak normalny pies...on nie poleci za każdym za głaski, smaczki. Bartuś zaprzyjaźni się z pieskiem (koty gania - w domu też).

 

 

 

Dzięki Moli,że sprawdziłaś Bartusia na koty,może się przydać takie info.

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na prośbę WiosnaA ogłoszenie dla Bartusia

https://www.olx.pl/oferta/bartus-starszy-piesek-do-adopcji-CID103-IDBJDIT.html

Bardzo proszę o wyróżnienie.

Dzisiaj zrobię też dla Promyczka.

Asiu,bardzo serdecznie Ci dziękuję!

 

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Można zaznaczyć, że piesek idealny do bloku...nie szczeka zostając w domu! Nie niszczy mebli, nie znaczy...zachowuje czystość.

Bartka przyzwyczajono do chodzenia na smyczy po ogrodzie / podwórku! Pomału udaje się to odkręcić z każdym dniem pewniej chodzi / ogląda....nieśmiało podchodzi do psów...., sam przychodzi na głaski, układa się obok, ale nadal wyprowadzam i wprowadzam do domu na smyczy :(

Słusznie, można dodać.

Zdjęcia chłopaków śliczne :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, WiosnaA napisał:

Też zapomniałam napisać,że rozmawiałam z lekarką i myślała,że wtedy wysłała fakturę.Miała wszystkie ogarnąć i super,że już są.

Dziękuję Elu!

Bardzo proszę. Cała przyjemność po mojej stronie :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Miejmy nadzieję, że jednak odrośnie...w pełnej szacie śliczny....

A ja mam nadzieję, że już nie odrośnie wcale, że taki właśnie zostanie  :)

 Asiu, czemu nie zlikwidujesz drugiego rzędu w swojej sygnaturce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...